Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

No i pierwszy wpis Blondi :) 11.02.2008] 17:03 [zgłoś do usunięcia] Blondi20015 Hej! Mam! Mam Kasperka! Jak tylko da mi trochę odetchnąć (karmimy się piersią prawie non stop - miał problem z niskim poziomem cukru i teraz nie wolno nam dopuścić, żeby był głodny - pewnie pozostałości po mojej cukrzycy ciążowej) i nauczę się wklejać zdjęcia, to je tu Wam pokażę. Mały jest grzeczny i śliczny. Blizna po cc trochę ciągnie, ale to nic - bo jak spojrzę na swojego aniołka... Dziewczyny, warto było!!!!!!! Lecę go budzić i karmić Pozdrowienia dla Was wszystkich! Trzymam kciuki za te w "dwupaku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj były urodzinki Oleńki Paty. Szkoda, że nie wiemy co u nich słychac. 🌻 🌻 🌻 dla Oleńki :) A teraz juz naprawde zabieram sie za prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... No Sylwia - ten topik nie istnial by bez Ciebie...:) A Kamilka miala wczoraj randke z - Olusiem Fruskawki.....Bylo swietnie....Kamilka jak zwykle probowala zniszczyc pare zabawek Olusiowi, wszytskiego musiala dotknac a najlepiej troszke poturbowac. A Olus ujmuje swoimi wielkimi oczkami :) Ja odplynelam jak je zobaczylam - a Kamilke musze zapytac. Moja córka mnie dzis rano znkautowala - wstala o 5 wyspana. A ja teraz ledwo na oczy patrze i siedze przy drugiej kawie. Moze jakos da rade i przyzyje ten dzien. Dzis jade na przeglad techniczny Kamilci wiec dowiem sie ile wazy. Noi chce pogadac na temat szczepionki (ta pediatra to taki lekarz starszej daty a pomimo ze Kamilka ma jeszcze jednego pediatre to jakos tej babeczce bardziej ufam nei wiedziec czemu). Sylwia zaczelas sprawdzac obecnosc?? Ciekawe co u reszty dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne spotkanko musiało być :) A Oluś ma piekne spojrzenie, co widać na zdjęciu :) Angelika nie będę sprawdzac obecności, bo to i tak nie działa, niestety. a z moją córcia to nie wiem o co chodzi. Wczoraj nie miała już żadnych objawów, że cos jest nie ok. Spała nieźle. Nie wiem czy to zęby, czy choroba sie przyczaiła. Z drugiej strony dziwi mnie to, że jeśli to choroba, to mała ją zwalczyła w jeden dzień. Mąz jest chory od piątku, ja z katarem od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no teraz moge powiedziec ze nas zasypalo, jest tyle sniegu jak w pl w zime. szkoly zamkniete, moj maz ledwo do pracy dojechal, ale coz, a wczorja to sloneczko piekne bylo i juz myslalam ze nic nie nadejdzie a tu prosze... boje sie bo za tydzien lece do pl i pewnie znajac moje szczescie nie dolece :O wszystkiego najlepszego dla roczniakow i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u nas wszystko ok, ja już zdrowa, amelcia się na szczęście nie zaraziła, więc się udało. A dzisiaj moje słoneczko ma swoje pierwsze urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w sobotę impreza:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa - wszystkiego najlepszego dla Amelci!!!! Niech rośnie zdrowa, mądra i piękna :) Alantoina - nie martw sie, zima na Wyspach nie utrzyma sie tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Amelki, Mateuszka i Kasperka z okazji urodzinek :) Angelika ma w domu prawdziwe złoto :) czasami nie można za Kamilcią nadążyć hihi ale jest naprawdę urocza i bardzo sprytna i jestem w szoku, ze wcale się nie bała naszego piesiuka :))) znaczy się Angelice rośnie mała psiara hihi Dzieci bawiły się tak wspaniale, że szkoda było, że Dziewczyny musiały tak szybko iść :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) Serdeczne życzenia z okazji urodzin dla Amelki, Mateuszka i Kasperka!:):):) Rośnijcie zdrowo dzieciaki, bądźcie zawsze radosne i kochane!:):):) Angelika i Fruskawka - fajnie, że się spotkałyście z dzieciaczkami!:) Ja w Szczecinie mam tylko Mambę i już się kiedyś nawet umawiałyśmy, ale jakoś czasu brak, albo dzieci akurat chore. Może się umówimy na przywitanie wiosny??? Sylwia - no może sosik czosnkowy do pracy niezbyt wskazany;) Współpracownicy czy klienci uciekaliby w popłochu:) Zamiast czosnku można dać ciut chrzanu - tak jak do sałatki Coleslawa:) A muszę do brokułów dać fasolę tak jak ty, na pewno fajne i i jeszcze ładnie wygląda. Może twoja Uleńka jednak miała przeboje z ząbkami? Wtedy gorączka czy inne objawy przebiegają gwałtownie i szybko mogą przechodzić. Alantoina - trochę zazdroszczę ci tej zimy, bo w Szczecinie śnieg padał pięknie 21 listopada (pamiętam, bo robiłam fotki), a potem to już tylko jakieś cienkie prószenie, które od razu topniało. Miłego dnia Dziewczyny!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeejjjjjjjj WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH ROCZNIACZKOW :D MATEUSZKOWI, KASPERKOWI I AMELCI DUUUUUUUZO ZDROWKA, USMIECHU, MILOSCI, ODWAGI, BEZBOLESNYCH ZABKOW :P WYROZUMIALOSCI DLA RODZICOW HIHIH NO WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE MALUSZKI PRZEKOCHANE :D ja jak bylam w Polsce do sie widzialam, z Nikita :D tez bylo super tez sie dawno nie odzywala :( a w jakim miescie mieszkacie dziewczyny ze sie spotkalyscie? bo nie pamietam... a do Szczecina mam rzut beretem wiec jak co...w wakacje mozna by sie spotkac :) u nas z pieknego snigu nici....zostala plucha :O pada deszcz i ogolnie bleee ale postaram sie dzisiaj wyskoczyc do jakiejs kolezanki bo szkoda mi Olivci zeby tak tylko z mama ciagle siedziala :P a i ja chetnie odetchne wiecie co? zalapalam dzisiaj znowu dola...przez to cholerne mieszkanie...ze wynajmujemy ze oczywiscie nie jest takie jakie bym chciala by bylo ale przeciez nie bede wkladala pieniedzy w nie swoje mieszkanie :( lazienka nadaje sie do generalnego remontu... ale co mi tam do tego :O buuu... cos trzeba bedzie zaczac myslec nad kredytem tylko ze czas nie tęgi jest,.,, no nie wiem tak mnie jakos wzielo ze dzisiaj sie poplakalam z rana :( ale kysz kysz zly humorze Olivcia je z lyzeczki!!!! nie dosc ze je ladnie jak jej daje to jeszcze sie skubana sama nauczykla wzielam Ja na sposob i pokazywalam jej jak to mama je i jakie jest mniam mniam i zabrala mi lyzke i sama zaczela robic co ja ;) karmie Ja a potem jej daje lyzeczke i niech je sobie sama wszystko mam zapackane ale co tam ;) najwazniejsze ze je no i apetyt wrocil ze zdwojona sila ;) dzieki bogu bo juz sie zaczelam martwic Gosiaczku wygladasz bosko :D serio:D:D:D:D widze ze masz orbitreka w domku fajnie :) ja na chwile zastopowalam, musze odpoczac od tego odchudzania i cwiczen zregeneruje sily i pojde dalej niedlugo cieplo i wiosna i lato bedzie to sie bedzie biegac po dworze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo tak jak mowicie nie utrzyma sie i mam niestety nadzieje bo ja do pl lece buuuu i sie boje ze beda odwolane loty, wiem ze to dopiero za tydzien, ale w pon byl snieg tutaj , we wtorek resztki a w sr to sloneczko i pogoda suuuuper, a teraz mnostwo sniegu, i 4st na plusie :O wiec chlapa okropna, ale na glownych drogach, w parku jest mnowstwo sniegu i balwanow, jest slicznie. :) a tu moj balwanek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10fdde7e6be2336c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli fajnie ze malutka juz je z lyzeczki moja tez cwaniara od jakiegos dluzszego czasu zabiera lyzeczke i probuje sama, oczywisice srednio jej to wychodzi, ale wazne starania :) pare miesiecy temu zaczela wypluwac do raczki i wpychac sobie sama, hehe komicznie to wygladalo, ale najlepsze to to ze na znak daj mamusi buzi, nastawia nosek i przybliza sie do mnie, a dzis dala mi buziaczka a nie nosek :) fajowo a u nas zaczelo sypac znow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - gratulacje dla Olivki :) Moja na szczęście lubi łyzeczkę :) Ale Ty moja droga to nas ostatnio chyba nie lubisz. Kiedys byłas codziennie po kilka razy, a teraz??? Jeszcze rozumiem, gdybys intensywnie ćwiczyła, ale sama piszesz, że ostatnio sie opuściłaś. i co Ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - mowila ze Olivka nadrobi i to podwojnie. No i gratulacje za jedzenie lyzeczka. A ja i Fruskawka jestesmy z Wroclawia i na dodatek dosc blisko siebie mieszkamy. :) Wizyty na pewno beda powtarzane. Pustawo dzis u nas...Wracam do roboty bo audyt za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:D ja was nie lubie????????? ja was uwielbiam :D:D ;) a serio to mam ostatnio troszke dola ze za duzo na kafe siedze ze na malo czasu Malej poswiecam no i takie tam chyba ta glupia pogoda szkoda ze wszystkie nie mieszkamy w jednym miescie ;) dzisiaj nigdzie nie ide wieje , leje i masakra :( Angielika :) dziekuje, myslami wywolalas apetyt u Olivci Alantoina :D Boski Balawnek :D:D:D:D slicznie...a to saneczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe ze dopiero po kilku dobrych miesiacach organizm przestal tolerowac tabletki antykoncepcyjne?? Ja od kilku tygodni nieszczegolnie sie czuje a objawy mam dosc dziwne (mdlosci, zawroty glowy). I na pewno nie jest to ciaza dla wytrwalych w przypominaniu mi tej kwestii.....Dzis mam lekarza wiec pewno po czesci rozwieje moje watpliwowci ale czy ktoras z Was ma takie dolegliwosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:):):) Dzieki za komplementy dziewczynki:):)Ja sama oczywiście zadowolona nie jestem za bardzo ale nie mozna miec wszystkiego - wiadomo:) Ja teraz dopiero wróciłam od koleżanki i małego mi tak wymeczyła że padł mi w wózku jak wracałam i to bez smoka to żadkość. Już znam przyczyne biegunki u mojego Oliego normalnie jestem w cięzkim szoku bo juz od 1,5 tyg zachodziłam w głowe co jest że on ciągle ma luxne kupki otóz wczoraj siedziałam i myslałam i wymysliłam gdyż to zbiegło sie róznocześnie ze zmianą mleka n 2 na 3 i wyobraźcie sobie że cdziś nie dałam mu mleka Bebiko 3 i przeszło jak ręką odjął!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!On cały czas na bebiku od 1 po 2 a teraz z 3 takie jaja!!!!!!!!!!!Żeby mleko tak uczulało????????????/// No ale na szczęście juz wiem i teraz juz jest wsio ok bo dupka już wraca do siebie / Aniu usmiałam sie z tym fagasem:OTÓZ OZNAJMIAM ŻE NIE MAM ŻADNEGO-TO SAME PROBLEMY- hihihihihihhi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sama dla siebie chcę wyglądać jako tako ale ostatnio sie zaniedbałam znowu i przytyłam jakieś kilo a juz na prawde zabiore sie za siebie jak przyjdzie cieplej juz córce zapowiedziałam że będziemy śmigać na rowerkach bez zadengo ale tylko ona musi naprawic swój ale zrobi się . Całuski dla naszych urodzinowych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto??? Alantoina - bałwanek rzeczywiście świetny! Angelika - nie pomogę, bo mój organizm dotąd znosił wszystkie tabsy ok. Teraz własnie na dniach zacznę już normalne tabletki, bo do listopada brałam cerazette, a potem przerwa. Gosiaczek - kilo???!!! Dziewczyno weź sie za siebie czym prędzej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na sekunde wpadam! dzieki za wszystkie rady,napewno skorzystam z waszych propozycji rozmowy ale cienko to widze. Tilli nie smutaj sie ,co za doły cie dopadaja stwierdzam,ze za mało jeszcze czekolady:)ona ma magiczna moc;) Gosiaczek sliczne fotki:) Wszystkiego Najlepszego dla roczniaków AMELCI,MATIEGO,KASPRA Zdrowka maluszki oraz samych szczesliwych,odkrywczych dni! U nas zima iesamowita hehe ,szkoły pozamykane szok!!!Jak mozna zamknac szkołe z powodu 20cm sniegu??No ale coz...jja nie dosc ze pod gorke to przez zaspy musiałam zasówac i nie było zmiłuj:) Till,Agnes a moze my bysmy sobie jakies spotkanie agnielskie zapodały?? Ok uciekam ,wpadne jutro!Wkoncu wooooolneeee!!!! POzdrawam serdecznie i zycze zdrówka wszystkim małym i duzym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - no jeśli wytłumaczeniem jest Olivka to wszystko jasne. Ale z tego co wiemy to masz troche wolnego jak córcia śpi, więc o nas nie zapominaj :P Jenny - nie dziw sie im, to specyficzny kraj :) Ale jak to frajde tak pochodzić w zaspach do szkoły, nie? Ja też pamiętam takie czasy. A teraz i u nas śniegu co kot napłakał. Za kilka lat będziemy dziczeć jak na Wysopach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tilli wyobraz sobie ze to jest w ogole samochodzik, hihi ten trekker, ktory ma spod taki odkrecany dla malutkich dzieciaczkow zeby sie bujaly w przod i tyl, sa jeszcze takie na nozki specjalne do wozenia przez rodzicow i jeszcze ta oslone co ma szelki cala mozna zdjaxc i jest samochodzik, no i tak sobie mysle hmmmm no musze sprobowac i wzielam te plozy zaczepilam a ze nie mialam linki zadnej to musialam wziac cos takiego i ja ciagnelam ;];];] jenny z mila checia ;];] tylko w okolicach marca dopiero bo za tydz jak nie bedzie odwolanych lotow to lece do pl ;];];] dzieki za ogladanie zdjatka ;];] i pozytywne komentarze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko zasnelo o 17....wstalo o 19...i co? ani widzi teraz spac ;) wykapalam Ja, uspokoilam i polozylam w lozeczku ale cos slysze ze sie szamocze i pokrzykuje wiec chyba bede musiala skapitulowac i Ja wziac do siebie za chwile Americal Idol wiec sobie obejrzymy ;) ja od tygodnia slomiana wdowa :( maz wychodzi o 7 rano i wraca ok 24... codzinnie mowi ze jutro bedzie normalnie ok 19...i codziennie cos tam wypada w pracy i musi zrobic cos jeszcze wiem ze powinnam skakac do gory ze ma dwie roboty ale jakos nie skacze :O Sylwia...tak mam wiecej czasu..... jak Olivcia spi to ja odsypiam niewyspane noce Jennny - jestem Za!!! moze byc marzec :D tylko musimy wybrac gdzie ;) Alantoina:D swietna sprawa z tym samochodzikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO...witamy dano nie odzywjaca sie kolezanke:) :) Co u Ciebie 9 luty?? A ja z lekarzem szukam dalej przyczyny moich dziwnych objawow....Narazie tablety w trybie natychmiastowym won....Konsultacja internistyczna i badania......Konsultacja neurologiczna.....I dopiero jak tu bedzie gralo a na czas odstawienia tabletek bedzie ok bedziemy dobierac nowe....A postepowanie takei bo poodbno mamneitypowe objawy a dla lekarza typowe na cos neurologicznego wiec lepiej sprawdzic....Ja tam czuje ze tabsy mi przestaly sluzyc ale badania porobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9luty:)Pozdrawiamy równiez:) Sylwia ojj fajnie było a ile zabawy przy tym...gorzej było po szkole jak chlopaki sie zbierali i nacierali wszystkie laski ojjj ile razy cała mokra do domu wracałam:)fajne czasy. Tilli ,Agnes no marzec dla mnie tez ok:) No tylko musimy wybrac gdzie o ile dobrze pamietam Tilli ty jestes z Londynu tak?A Agnes z Northampton?? Ja jestem ze Stratford upon Avon czyli niedaleko Birmingham. Nie wiem jak Agnes ale ja jakos w marcu bede musiała udac sie do Londynu wyrobic paszport 5 letni dla Robka bo ten roczny juz sie konczy w marcu. Moze bedziemy rzucac moneta gdzie sie spotkac?? Ja zapraszam do mnie bardziej na wiosne lato ze wzgledu,ze to turystyczne miasteczko i wtedy jest slicznie. Fajnie było by tez katarine sciagnać.:)Ciekawe co u niej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - no jak bedziesz udawac sie do Londynu to zapraszam :D i nawet mozesz sie u mnie zatrzymac na noc ;) :D a co do wiosny/lata to ja baaaaaardzo chetnie :D a byloby tam gdzie sie zatrzymac na noc? czy pokoj w hoteliku wynajac najlepiej? dziewczyny musze sie pochwealic :) moj maz wlasnie wrocil do domku z tuzinem rozowo-bialych roz i z truflami w czekoladzie i przeprosinami ze tak duzo pracuje ostatnio :D oj;) poprzytulam sie dzisiaj do niego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika- ja z tabletkami nigdy nie mialam takich problemow a bralam 10lat non stop zrob badania kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×