Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ziuuutek nie rozpaczaj nad utratą talii, to dopiero początek;) Jeśli teraz byłaś szczupła i nie miałaś problemu z tyciem, to na pewno wrócisz do swojej figury, a nawet możesz mieć jeszcze lepszą:) Najważniejsze, żeby już teraz zacząć się smarować specyfikami przeciw rozstępom - żeby przyzwyczaić skórę do rozciągania. Ja po córce nie miałam ani jednego rozstępu, choć przytyłam w ciąży 21 kg. Od 2-3 miesiąca smarowałam brzuch, piersi, uda i pupę specjalną oliwką dla ciężarnych \"Frei - MassageÖl für Schwangere\" kupowaną w aptece w Niemczech. W drogeriach jej nie ma, można kupić tylko w aptece. Ta oliwka ma dużą koncentrację witaminy E i innych uelastyczniających skórę składników - w moim przypadku sprawdziła się w 100 %. Buteleczka ma 125 ml pojemności, starcza na jakieś 2-3 miesiące, a kosztuje około 8-10 euro. Pewnie każda z was ma swoje sposoby, ale tą oliwkę mogę ze spokojnym sumieniem polecić. Ziuuutek, na jajka też nie mam ochoty, parę dni temu jadłam jajecznicę i pół dnia było mi niedobrze. Jem chlebek staropolski z masłem i popijam herbatką. Najbardziej obrzydliwą dla mnie rzeczą jest teraz otwieranie lodówki i wdychanie ulatniających się z niej zapachów. Mam nadzieję, że to się niebawem skończy, bo zwariuję. W pierwszej ciąży nie miałam mdłości, żarłam co chciałam:) Dobrej nocy Dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek ta stronka faktycznie super, fajne zdjęcia usg. Ja tez mam stosunek do swiata obojętny ostatnio. Zaczynam sie czuc coraz gorzej... Na widok mięcha mną trzęsie, ostatnio pozostają mi tylk zupki... Smakują jak nigdy... I zaczynam miec wyostrzony węch, mój mąż jak sie dzisiaj wypsikał to myslalam ze go udusze :-) Co do brzuszka to niestety plaski juz nie jest, ale co tam, sama sie zastanawiam jak będe wyglądać z taakim wieelkim haha. Miłych snów dziewczyny, do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znowu ja... muszę się przypominać codziennie byście miały linki na moje zdjęcia... mam nadzieję że wytrzymacie ze mną jeszcze kilka dni ? dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
No i po rozmowie z mamą, bardzo się nie ucieszyła ale przyjęła spokojnie..dzisiaj nawet zaczęła się bardziej przejmować niż ja i gazetkę mi kupiła o ciąży :-) jeszcze rozmowa z tatą i będę spokojniejsza.. Kropek>strasznie mi przykro..może to zabrzmi okrutnie ale może to dziecko było słabe i nie miało szans, więc może lepiej teraz kiedy prościej Ci się będzie z tym pogodzić, później byłoby coraz gorzej...a wierzę że jeszcze urodzisz zdrowe i piękne dziecko:-) trzymam kciuki.. a dzisiaj pogoda rewelacyjna więc i samopoczucie dużo lepsze :-) po mojej figurze jeszcze nic nie widać oprócz tego że piersi troszkę większe ;-) ale pewnie niedługo się to zmieni ;-) idę na spacer korzystać ze słońca..miłego dnia wszystkim życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja pójde do Jańczewskiego przyjmuje na świętojanskiej. Jest ponadto lekarzem w redlowie na ginekologi i położnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Pragne niesmialo zauwazyc, ze pewno niedlugo pojawi sie topik na kwiecien i on pewno tez nas wyprzedzi... Nie to żebym cos sugerowala :P No niestety z ta nospa, to tak nie bardzo. dzis znowu mnie boli, troche inaczej niz wczesniej i tylko jak stoje. Oj chyba bede musiala isc do lekarki jednak. Jutro zaczynam 10 tydzien, to tak blisko konca 1 trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ziuuta: idz lepiej do lekarza, nawet dla swojego swiętego spokoju...Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie i sama juz przebieram nózkami, bo nie wiem co sie dzieje... Bóli ani krwawien nie mam,ale dziwne zebym miala jak od początku biore srodki na podtrzymanie :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek ogromnie mi przykro... Nie wiem jak Ci pomóc, ale mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i niedługo będziesz się cieszyć swoim maleństwem... Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam mnóstwo słoików do robienia :) W środę byłam u lekarza, bakterii w moczu nie mam, zmian patologicznych też nie, więc te moje upławy, to fizjologia ciąży. Pan doktor chciał posłuchać serduszka maleństwa, ale nie mógł go wychwycić. Strasznie się zdenerwowałam i serce zaczęło mi tak walić, że chyba to usłyszał, bo powiedział, żebym się nie stresowała. Okazało się, że moja bardzo mocno tyłozgięta macica jeszcze się nie naprostowała i stąd te trudności w odsłuchaniu serducha. Na usg było widać spiącego maluszka, więc ginek poruszał głowicą i go obudził, a maluch aż podskoczył z rączkami do góry. Pewnie się biedactwo wystraszyło. Najważniejsze, że widziłam bijące serduszko. Nie wiem ile mój maluch mierzy, bo gin długo szukał ładnego obrazu i nie chciał już dłużej \"naświetlać\" malucha. Dziewczyny, które biorą Duphaston, popytajcie w aptece o tańsze opakowanie(biało-czarne), importowane. Na jednym można zaoszczędzić 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
idź Ziuuutek do lekarza chociaż to pewnie nic groźnego, ale spokojniejsza będziesz... no ja też mam tyłozgięcie ale na usg za jakieś dwa tygodnie więc może będzie juz ok... ahh jaki piękny mecz siatkówki dzisiaj był:-) a do tego miseczka budyniu waniliowego i garść młodziutkich słodkich marchewek..pychotka..w ogóle to tak powinnam się cały czas czuć, pełna energii i zadowolona z życia :-) pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
chyba wszyscy korzystają z ładnej pogody i weekendu:-) bo tu straszne pustki..ide i ja trochę ze słońca skorzystać.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastzja123
Hej dzis wreszcie dzień bez deszczu a mnie tak glowa pęka ze w ogole nie moge z tego skorzystac, dobrze ze wczoraj posprzatalam bo dzis nic nie moge robic tak xle sie czuje, moze jutro bedzie lepiej to pewnie przez te upały ktore nadchodą Dziewczyny opalacie sie troche w ciąży??? jutro mozliwe ze pojediemy z córą nad jeziorko, no i mam ochote troche pokorzystac z wody (woda czysta) ale nie wiem czy jak bede na słoncu czy to nie zaszkodzi nie mam zamiaru lezec plackiem ale słonca całkiem nie unikne no i co wy na to jechac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem juz kompletnie co zrobic z tymi moimi bolami, zaczynam powoli dochodzic do wniosku ze moze to jednak bardziej jelitowe sprawy, w koncy zaparcia, wzdecia, jakies gulgotania. No bo to chyba nie Młode gulgota? Nie bardzo mam kase latac co dwa tyg do gin, wiec chyba odczekam jeszcze swoje. Co ma byc to bedzie... chyba Głowa mi dzis pęka, z mezem sie poklocilam, a w zasadzie to on ze mna. Dosc mam swiata serdecznie, chyba pojde spac. Anastazja z tym unikaniem slonca w ciaży to chodzi o przebarwienia skory, wydaje mi sie ze wysoki filtr i parasolka powinny zalatwic sprawe. Ale ja ci zazdrosze, tez bym nad wode pojechala, ale nie mam czystej w okolicy, a bez wody to sie ugotuje wiec niestety w domu bede siedziec. A szkoda, plywanie rozluznia, moze by mi na brzucho pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Zeżarłam dziś prawie całą pizzę 30 cm średnicy i dopchałam sałatką grecką. Byłam z siebie bardzo zadowolona, aż do chwili, gdy dopadły mnie znów mdłości. Ziuuutek, mi się wydaje, że te bóle pochodzą być może od jelit, albo po prostu tak silnie odczuwasz powiększającą się macicę. Z tego co pamiętam, to przy pierwszej ciąży też mnie bolało podbrzusze, czułam kłucia, ciągnięcia, nagłe skurcze - czasami takie, że aż łzy stawały mi w oczach. Brałam No-spę 3 razy dziennie i obserwowałam się. Teraz nie mam żadnych boleści, czasami coś mnie tam zakłuje i to wszystko. Pozdrawiam Was dziewczynki!:) Dbajcie o siebie i swoje brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
dokładnie tak jak mówi Ziuuutek chodzi bardziej o przebarwienia skóry głównie twarzy które moga wystąpić..ale np ja dzisiaj wyszłam trochę na słońce i myślałam że umrę tak mi się zaczęło słabo robić..ale ja teraz w ciąży strasznie źle znoszę upał a zwłaszcza duchotę... Ziuuutek ja tez myśle że to zaparcia one daja takie same objawy.. a ja wreszcie mogę jeść mięso na które ostatnio nie mogłam patrzeć, ale prym i tak wiodą marchewki i arbuz :-) kolorowych snów wszystkim życzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) BYc moze te moje bole to i jedno i drugie, tzn i jelita i powiekszajaca sie macica. I oby tak bylo, ja zawsze mialam strasznie bolesme okresy, jesli nie bylam na pigulach to mdlalam, wymiotowalam z bolu, wzywalam pogotowie itp, generalnie nie bylo fajnie :( Moze to taka moja uroda ze jak cos sie z macica dzieje to boli. Milej niedzieli zycze i odpoczynku nad woda, tym ktore maja to szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czyżby wszyscy wyjechali na weekend? Ja już wróciłam, pełen odpoczynek i relaks. Chyba powoli przechodzą mi mdłości, bo od wczoraj mogę już wszystko jeść i mnie nie odrzuca po jednym kęsie. No i teraz nadrabiam, bo ochoty są. Napiszcie co u was, jak się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iznow maly handelek http://www.allegro.pl/item216227490_modne_pr osto_z_londynu_sliczne_sukieneczki.html http://www.allegro.pl/item216229645_modny_pr osto_z_londynu_zestaw_z_h_m_.html http://www.allegro.pl/item216232070_prosto_z _londynu_zestaw_dla_twojego_synka_.html http://www.allegro.pl/item216233600_rozowy_p rosto_z_londynu_modny_zestaw_.html http://www.allegro.pl/item216237121_modny_pr osto_z_londynu_zestaw_dla_twojego_synka_.html http://www.allegro.pl/item216250068_modna_i_ droga_firma_oshkosh_z_londynu_tanio_.html http://www.allegro.pl/item216252887_2_pary_o gordniczek_plus_koszulka_i_czapeczka.html http://www.allegro.pl/item216253946_chlopiec e_reeboki_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item216238519_modne_ci eple_body_prosto_z_londynu_gratis_.html http://www.allegro.pl/item216240325_prosto_z _londynu_sliczne_dla_twojej_ksiezniczki_.html http://www.allegro.pl/item216241680_slodka_j ak_cukierek_sukienusia_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item216248370_kubus_pu chatek_zestw_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U mnie rowniez przechodza powoli mdlosci, choc jesc wszystkiego nie moge i jestem wybredna:) Dziewczyny zdarza mi sie czasami lekko na brzuchu spac albo na wznak, czy to nie zaszkodzi malenstwu? Pytam bo to zaraz 11tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem jeszcze przysypiam na brzuchu, ale zawsze podwijam nogę tak żeby nie uciskało bezpośrednio na brzuch.... ponoć nie powinno sie już na brzuchu, ale ile w tym prawdy..... Najlepiej słuchać samej siebie, bo mając maleństwo pod swym serduchem najlepiej czujemy co jest dla nas dobre a co złe..... Ja np. nie mogę wychodzic na słońce, nawet najszczelniej osłonieta czapkami od słońca.... i dowiedziałam się wczoraj czemu.... Otóż nie wychodziłam od jakiś 3 tygodni bo od razu mi zle było i to nie słuzyło... czułam po prostu. Ale wczoraj już obiecany wypad z mężem i teściową nad morze na spacer musiałam odbębnić, choć wcale na rękę mi to nie było. Ja w dzinsach, zakryta bluzą, czapka po same zeby zeby tylko jakoś przeżyc, a teścowej się na wygrzewanie zebrało..... w końcu jak prawie przysnęłam na krzesle to mąż widząc co się dzieje zebrał towrzystwo i pojechalismy. W domu przebierając sie w dres zauważyłam mocne przebarwienia - takie plamy na udach powyzej kolan. Bardzo sie przestraszyłam, bo to było jedyne miejsce gdzie przez dzinsy grzało mnie słonce..... Efekt był szokujący. Zapowiedziałam meżowi ze nie dam sie już namówić i że dokładnie wiem i czuje co jest dla mnie dobre, a teściowa jak chce to niech sobie sama jeżdzi. Ot i tyle .... Poza tym czuję sięciutę lepiej, ale ze smakami i wymyślaniem menu mam dalej problemy. Zupełnie nie wiem co mam jeść, żeby mi niedobrze nie było. Czekam jeszcze 3 tygodnie i mam nadzieję ze juz przejdą mi objawy specjalne I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
ja tam jeszcze czasami śpię na brzuchu ale rzadko,tylko że bardziej przeszkadzają mi w tym bolące piersi niż brzuszek;-) jeść tez już na szczęście jem wszystko, tylko to zmęczenie i senność mnie dobijają :-( a słońca też unikam.. a z rodzicami poszło różnie..z mamą ok a tata się wściekł i na razie nie odzywa się do mnie :-( może mu przejdzie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Klaro napewno tacie przejdzie musi to przemysleć, martwi sie pewnie jak sobie poradzisz zobaczysz jeszcze oszaleje na punkcie wnuka :D Ziutek dzieki za rade jak na słonku czuje sie dobrze w ogóle kiedy zrobiło sie cieplej od razu lepiej sie poczułam i przeszły mi wszystkie objawy meczące a ostatnio miałam strasznego doła dobrze ze minał Wczoraj jednak nie miałam siły nad wode jechac ale mąż ma wolne mozemy jechac dzis albo jutro takim popołudniem coby juz to słonce za mocno nie grzało, jak bedzie mi xle to poprostu wrócimy a w cieniu mam zamiar byc wiec raczej to nie zaszkodzi :) dzis byłam na chwile w pracy no i wszyscy mówili ze brzuszek juz lekko widac a ja byłam taka dumna :) Chyba w sierpniu wróce do pracy bo juz mi jej brakuje pozatym wiem ze wszyscy czekają a ja mam fajną atmosfere w pracy to mi juz brakuje jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia najwazniejsze ze juz czujesz sie lepiej masz racje my same wiemy co mozemy a co nie, mnie na przykład odrzuca od miesa ale codzien moge jesc owoce i ryby no to jem to co chce Najwiecej pochłaniam brzoskwin, arbuzów, bananów i winogron w sumie przestałam jesc kanapki najwyzej jeszcze płatki z mlekiem mi wchodza wyjątkowo wyjadam mojej córce kuleczki czekoladowe a wczesniej ich nie lubiłam :D Ja juz zaczynam 12 tydzien ciesze sie bo mialam zakaz sexu do 12 tygodnia wiec teraz sobie juz odbije wreszcie bardzo mi brakuje tego ;) Tylko jeszcze poczekam na wizyte u lekarza w czwartek ide. Zobaczymy czy mi juz pozwoli oby :) dziwne ale mi te upały w ogole nie przeszkadzają ale wy uważajcie dziewczynki na siebie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Klara
mam nadzieję że tak będzie...ale będzie ciężko...ale cóż tak bywa... trzymajcie sie dziewczynki i cieszcie się że macie z kim dzielić waszą radość bo to naprawde szczęście mieć kogoś koło siebie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę że ten upał żadnej z nas nie służy. Ja tez jakoś nie bardzo toleruje teraz słońce;widocznie organizm sam wie co jest dobre i instynktownie sie zachowuje. Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz jej powiem
nie wkurza was ta co chce tu pohandlowac?ta cała kohannah????Mnie ona irytuje idz kobieto do zlewozmywka a nam daj swiety spokuj jak bede cos chciała kupic na allegor adres znam Ty nawet linka nie potrafisz wkleic co za tepaki w tym londynie te ciuchy probuja sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja 123 powiedz po jakim czasie przechodzily ci mdlosci? U mnie jest koniec 10 tyg i juz mnie nie trzymaja tylko czasami wieczorem. Bola mnie piersi, wiec chyba moge byc spokojna, ze ciaza sie rozwija. jak sadzicie? Bo ja juz sie nie moge doczekac do nastepnego piatku:) na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też staram się spać na boku, i to lewym, bo gdzieś wyczytałam, że tak jest najlepiej. A przy nocnym przekręcaniu się często się budzę z powodu piersi. No i chyba pojawia sie u mnie brzuszek. Poza tym nie mogę się doczekać następnej wizyty, ale troche mi do niej zostało, bo mój lekarz poszedł na urlop. W ogóle to czuję sie jakaś taka wyjątkowa. Wszyscy traktują mnie jak jajko, dbają o mnie, no i przede wszystkim bardzo się cieszą. Najfajniejsze jest to, że do niedawna głosiłam wszem i wobec, że już nie będę mieć dzieci i nagle mi sie zachciało. Znajomi są bardzo zaskoczeni. Danis - czy ten lekarz, o którym pisałaś jest dobry? W razie czego będą go miała na uwadze, jeśli zdecyduję się zmienić. PIszcie co u was słychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×