Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witam Mamusie !!! z tematu cos bym zjadła..., to 2 wieczory temu, taki męcył mnie głód, najpierw zjadłam całą miskę sałatki z kukurydzy i dalej byłam na głodzie, więc zrobiłam 2 kanapki z serkiem al. chrzanowym , wędonym łososiem i pomidorem, i dalej jakbym tydzień nic nie jadła, uratowała mie dopiero pełna micha musli na mleku, biorąc pod uwagę co jadłam to jeden wielki miks, że nie dostałam roztroju żołądka to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też należę do klubu \"cos bym zjadla tylko co, a w zasadzie to nic\" :)bo ciągle bym coś chciała, a naogól nie wiem co i na niczym się kończy, bo nic mi nie pasuje :( w czwartek idę do gina, jakie tętno mają wasze fasoleczki ?? moje ma aż 180/min, to chyba strasznie wysokie. Mój Mati miał zawsze 140/min. kurczę muszę się dopytać bo mnie to męczy. Poza tym chyba ta ciąża będzie gorsza, bo w poprzedniej miałam skurcze od 6 miesiąca i brzuch mi stawał, a Mati potrafi zamęczyć mnie już teraz, a co będzie jak będę sapać pod koniec ciąży :(. Na dodatek mieszkamy na 3 piętrze :(, samo to sprawia mi teraz tyle trudu, a z małym na rękach, to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak ktos was sie pyta w ktorym tc jesteście to mówicie jak jest w rzeczywistości czyli od poczęcia czy tak jak liczą położne od pierwszego dnia ostatniej mies. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie \"coś bym zjadła\" to dziasiaj przeszłam samą siebie. Otóż zrobiłam sobie na śnaidanie coś czego nie jadłam od dzieciństwa i bardzo nie lubiłam, czyli owsiankę! Płatki owsiane jadam, ale np. w musli, ciastkach itp. A tu nagle taka niespodzianka! I było dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ostatniej :) zapka - czy tetno mam zaznaczone na wydruku z usg? bo mi lekarz nic nie powiedzial, a ja nie bardzo sie lapie w tych wszystkich skrotach na zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to juz jestem prawie w 13 tc ( tzn. dopiero w czwartek tak naprawde), a nie w 11, tak mi śpieszno do końca że każdy tydzień do przodu to jest coś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się doczekać ruchów, a wy? Myśle, że wtedy już będziemy spokojne. Ja trochę panikuje i wszyscy na mnie krzyczą, żebym przestała czytać rózne bzdury. No fakt, trzeba mysleć pozytywnie. Ale gdzieś tam głęboko jest ten lęk. Mam dzisiaj świetny nastrój, bo jutro mam wolne i sobie troche poleniuchuję i w ogóle będe robiła tylko to na co mam ochotę. Juz się cieszę! A przede wszystkim pośpię ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w czwartek będzie dopiero 10 :) na wydruku nie ma tętna, ale dostałam taki opis z usg, gdzie pisze jakie tętno, z reguły jest to 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, ale Ci dobrze :D, ja mogę sobie poleniuchować jak synio śpi :), ale najczęściej mam masę roboty, bo przy nim czasem nic nie da sie zrobić, ale to już taki los mamy małego człowieczka... Co do ruchów, to miałam je dopiero w 20 tygodniu ciąży :), więc sporo mi zostało do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no szkoda, ja nic takiego nie dostalam. Zobaczylam re machajace raczki i nozki i tak mnie zatkalo ze spytalam tylko czy serce dobrze pracuje i przez reszte wizyty banan mi z ust nie schodzil. Nastepnym razem wypytam o wszystko! Chyba ze Mlode mnie znow czyms zaskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy w 20 tyg to podobno teoria, oczywiście zdarza sie wtedy ale często są szybciej i ja tak po cichu licze na te szybsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam o tyle dobrze, że od lutego sama sobie jestem szefową i teoretycznie moge brać wolne kiedy chcę. W praktyce mam jeszcze wspólniczkę, więc sie w tej kwestii dogadujemy. Ale nie chce nadużywać, bo czuję sie dobrze i wolę wszelkie urlopy zostawic na później. Moj mąż właśnie sie mnie czepia o to z kim jak tak koresponduję. Chyba zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie wolnego, ja jestem do k-ca lipca na urlopie, a od 1 .08 do pracy i to na 6,30 rano, ciężko sie będzie przestawić z lenistwa na pełne obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też lubi podczytywać z topiku synka, a do tego jeszcze nie zaglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na bezplatnym wychowawczym i musze z szefem pogadac jakby tu zrobic, zeby bylo dobrze, na zwolnienie szybko pójdę i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewam się, że kieruje nim ciekawość, a jak trochę poczyta to pewnie zignoruje. No cóż, dla nas temat jest ciekawy, ale dla naszych mężczyzn może nie do końca. Nie chodzi mi o to, że sie nie interesują, tylko nie robia tego na taką skalę. Nie wiem jak wy, ale ja mogłabym gadać o wszystkim co związane z ciążą na okrągło. A dzisaj oglądałam powtórkowy odcinek \"Mamo to ja\" na tvn style. I tam powiedzieli, że jak kobieta w ciązy czuje się wielbiona i pożądana przez swojego faceta to dziecko ma wyższe IQ. Ni weim co prawda jak zbadali zwiazek między tymi sprawami, ale powiedziałam o tym mojemu mężowi i od jego powrotu z pracy słyszę same komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lutowe mamusie:) ja jestem z sasiedniego topicu styczniówek 2008 :) wpadłam zapytac jak sie czujecie i czy u Was wszystko gra,trzymam za Was kciuki zeby wszystko było dobrze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witj rudi26, dzięki za zainteresowanie, ja czuje sie świetnie, a pozostałe mamusie musza same się wypowiedzieć, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rudi26! Dzięki za pozdrowienia! Czy tydzień w stopce jest aktualny? Bo jeśli tak to jesteś z samej końcówki stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, i najwazniejsze, my tez zyczymy wam wszystkiego co naj, trzymajcie sie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiamy, zdrówko, jak to w pierwszym trymestrze :), chyba już jednego aniołka masz, jeśli się nie mylę, bedzie i drugi :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka, chyba z tym aniołkiem, troche przez pomyłkę, napewno drugi bobas urodzi sie sliczny i zdrowy, to miałas na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted, mysłam, że ma już jednego szkraba, bo jest data 27.11.06, czyli w tej chwili miałby jakieś 8 miesięcy prawie skończone :), ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze moje maleństwo 🌻 13tc już słyszy , więc najwijam mu ile sie da, niech się przyzwyczaja, ja mam termin na 1.02, więc wasze maleństwa tez juz lada dzień lub tydzień będą was słyszeć, więc same miłe słówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tak będzie rudi! Trzymaj się zdrowo i nas odwiedzaj. Możesz sie z nami dzielić swoimi odczuciami, w końcu jesteś blisko z terminem. Buziaczki dla wszystkich styczniówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 w stopce cos sie przestawiło bo jestesmy w 14 tygodniu ale termin mam na 29 stycznia wiec moze byc i tak ze załapie sie na luty:) zapka mam juz jednego aniołka ale w niebie na co wskazuje minka przy dacie:( ale teraz juz jest wszystko dobrze i to bedziemy moj aniołek ale tutaj przy mnie:) a tego pierwszego tez bede kochała tylko na odległosc:) ciesze sie ze u Was wszystko dobrze,oby tak dalej:) jesli pozwolicie zajrze czasami do Was w odwiedziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka, obok tej daty jest 11 tc i smutna minka, ale nie przejmuj sie to byla przecież pomyłka,a ja juz wyczaiam te oznaczenia z innych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi przykro mi, ciesz sie swoim skarbem podwójnie:), pozdrawiam i zaglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×