Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Showman

ACN czy opłaca się wejść do tej sieci?

Polecane posty

Gość Showman

Czakam na wasze opinie na temat współpracy z tą światową firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
PANI SZOWMEN NA PEWNO SIĘ TO PANU OPŁACI, JA SE CHWALE, CZESZE KASE OPRÓCZ TEGO MAM W OFERCIE PFK ZAJEFAJNY PRODÓKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIENEK
Ja jestem w ACN i jak tak dalej pójdzie to niedługo zbankrutuję, tyle mam tylów.Dołożyłem już sporo, ale myślę że za 48 lat się mi to zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIERONIM TORBIELLO
Jeżeli nie masz co robić z pieniędzmi t w chodź w to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIENEK
WRACA TEMAT ACN !!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAZYWAM SIĘ MARYJAN I JESTEM Z KRAJU AB ORYGENÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŁAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOCHAM WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
A ja mam dla ciebie propozycję. Działam jak niektórzy w MLM. U nas najpierw zapoznajesz się z firmą. Dowiadujesz się czym się zajmuje. Później możesz pojechać na 2 dniowe szkolenie podstawowe za 350zł dostajesz wiedzę, którą możesz w życiu wykorzystać i materiały szkoleniowe, i nie masz żadnych zobowiązań wobec firmy. Sam wybierasz drogę. Na szkoleniu poznajesz dokładniej jak działamy, system kariery i perspektywy rozwoju. Prócz tych 350zł za szkolenie podstawowe możesz już więcej nie dać ani złotówki, a tylko zarabiać kasę. Dlatego zaangażowałem się w tą pracę, ponieważ nie ma tu żadnych starterów. Nie wpłacam wpisowego, ani nie płacę za jakąś rejestrację. Już po szkoleniu podstawowym mogę zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×