Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mokietka

blagam skompletujcie mi to jakos...

Polecane posty

tak juz mam ze kupuje bez rozmyslu... czy mozecie mi powiedziec z czym mam nosic moje nowe nabytki? - czerwone spodnie 7/8 - biale bermudy -czarne bermudy -bluzke biala koszulowa cos jak tunika, z paskiem, dopasowana - dzinsowa mini -bluzka bez ramion czarna ze zlotym nadrukiem -brazowe peeptoe -niebieska bluzka z bufkami (ze stojka, kroj klasyczny) jak widzicie kupuje co mi wpadnie w oko, a potem nic mi do siebie nie pasuje, a wyczucia stylu nie mam za grosz:-( wy potraficie tak fajnie doradzic, powiedzcie mi co mam dokupic jeszcze zeby miec jakies fajne komplety np. na randke, impreze, na miasto, na zaupy, czy moze np. do restauracji????? bo ja oszaleje, jestem kompletnym bezgusciem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska bluzka z bufkami, + brazowe peep toe + do tego dokupic brazowa torbe, ewentualnie moze zlota , do tego zlote dodatki i biale spodnie czarne bermudy, biala koszulowa, + kolorowe dodatki na impreze, czerwone spodnie 7\\8 do tego ta bluzka ze zlotym nadrukiem i jakies sandalki na obcasie. kombinuj kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakbyś pokazała zdjęcia tych ciuszków to by było powiedzieć co z czym:) Nie martw się! Spróbuj poprzebierać się w domu przed lustrem i w końcu coś pewnie pozestawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje i nigdy nie pomysle co z czym i jak, ale zawsze jakos sie cos dobierze. poprzymiezaj i zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
zakupy niezłe i da sie trochę pokombinować- czerń, biel, czerwień- pasują do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×