Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zero zainteresować

Czym najchętniej bawią się Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość zero zainteresować

Moją córkę ciężko czymś zainteresować. W zeszłym roku moja siostra kupiła swojej córce dmuchany basen i piaskownicę, dziecko bawiło się całe lato, a moja córka tylko weszła i wyszła. Nie chce bawić się lalkami, nie chce rysować, bawić się klockami, układać puzzle. Nic jej nie interesuje. Lubi pomagać mi w domu, sprzątać, a potem oglądać telewizję, albo grać w gry na komputerze. Dziecko ma dopiero 5 lat.:( Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chciałabym mieć taką córkę :D moja jak była mała a nie umiała sobie znaleźć zajęcia to ją uczyłam gotować, jak miała 7 lat umiała zrobić np. gołąbki i rybę faszerowaną :) I przydało się, bo teraz za cholerę nie chce, ale co się nauczyła to jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że spędzanie zbyt dużej ilości czasu przed tv/komp u tak małych dzieci wpływa jeszcze bardziej zniechęcająco. Może ona, jest bardziej dojrzała na swój wiek, skoro zabawy ją nudzą? Może jakieś wycieczki rowerowe połączone ze zwiedzaniem ciekawych miejsc? Moje dzieci uwielbiają robić zdjęcia na nich i tworzymy potem wirtualne albumy, kopiujemy je na płytki na pamiątkę. Zbierają też roślinki, robią im zdjęcia, suszą, znajdują w necie opisy do nich..Może Twoje dziecko polubiło by wypady na rolki? Basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×