Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama-i-ja

wózek BABY DREAMS SMART - proszę o opinie

Polecane posty

Witam:) Właśnie jestem na etapie wyboru wózka dla maleństwa. Po wizycie w sklepie mam mętlik w głowie. Jeden z moich typów to wózek Baby dreams smart. Czy któraś z Was miała taki wózek dla sojej pocichy i czy byłyście zadowolone z wyboru. Dodam że to ma być wózek już dla noworodka. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki taki
Mam ten wózek i jest taki sobie jest dosyc ciezki i zajmuje duzo miejsca w bagazniku Do roku uzywalam wozka glebokiego inglesiny i ciezko mi sie bylo przestawic na ten ale to pewnie do tego ze jezdzilam wozkiem z dobra amortyzacja i nie zatrzymywal mi sie na zadnym krawezniku, a z tym to roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez mam ten wozeczek. Jestem z niego bardzo zadowolona :) Synek jeżdzi w nim odkad skończył 3 miesiace. Wczesniej mielismy inny, ktory oddaliśmy do reklamacji, i wymieniliśmy na tem. Jak dla mnie extra, dla synka chyba tez, bo nie protestuje jak jezdzi w nim \"D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy od miesiaca i ejstesmy zadowoleni. Chwale zwlaszcza szybko i latwo przekladana raczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olila
moim zdaniem to dla noworodka najważniejsza jest duża, sztywna gondola, miękka amortyzacja i ze wzgl.na jakość chodników duże koła. Ja zdecydowałam się na taki (roan) i uważam, że lepszego wyboru dokonać nie mogłam. Teraz go sprzedaję i właśnie głowię się nad jakąś sensowną spacerówką wygodną dla półrocznego maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma ten wózek od ponad pół roku. Zaczęłam wozić w nim synka jak miał pół roku. Też sądzę że dla noworodka on się nie nadaje, jest za sztywny. Fajnie się zkłada ale faktycznie zajmuje nam cały bagażnik. Podoba mi sie to że ma przekładaną rączkę, bo jak mały zasypia to mogę patrzeć na niego kiedy się obudzi, dodatkowym plusem jest to, że ma fajne duże koła, bo lepiej się go prowadzi po nierównych chodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opinie chociaż miałam nadzieje że będą przychylniejsze dla tego wózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×