Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i takie tam

małe przyjęcie zamiast wesela

Polecane posty

ja miałam na 33 osoby było to w hotelu w parku w sierpniu 2006, byl bardzo ladna pogoda slub byl na 11.20 byl to slub cywilny wiec o 11.40 bylo \"po wszystkim\" przemiscilismy sie z goscmi do hotelu obiad byl o 13 ok 16 - 16.30 kawa calosc trwala do 19 miedzy posilakami goscie spacerowali po ogrodzie byla muzyka z plyt moze brzmi to nudno nie bylo nudno bo wszyscy sie lubia i mieli o czym rozmawiac ze sobą no i pogoda dopisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a informowalas restauracje,ze to przyjecie slubne czy poprostu zarezerwowalas stoliki jak na zwykla impreze? i jaki byl tego koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze to slub placilam 70 zl od osoby, nie wiem czy to wygorowany koszt jak na Poznań, niestety nie orientuje sie w temacie, aler mysle ze cena byl ok, w stosunku do ilosic jedzenia i czasu wynajmu sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie za osobe na weselach biorą od 100 do 130 zł, ale oczywiście zdarza się i drożej:/ Zależy gdzie i zależy na jak długo i co w menu. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje w przyszlosci obiad dla najblizszej rodziny, nie mamy w planach wesela i nigy na wesele sie nie zgodze. tez jestem ciekawa jak to bedzie ;) jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie: Przyjęcie: niewiele osób, z przewagą siedzącą, kilka godzin, najczęsciej do około 20-21, raczej skromnie, tylko najbliższe osoby Wesele: dużo osób, tańce, dużo picia, dużo jedzenia, Dalecy, bliscy znajomi i rodzina, oczepiny, pierwsze tańnce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz, ale to już nie przyjęcie a wesele :D To jest różnica, głównie jeśli chodzi o cenę. Bo jeśli orkiestra i taniec, to raczej nie skończycie około 20 tylko będziecie się bawić do późna, co wiąże się z: dodatkowym jedzeniem, dłuższym czasem wynajmowania sali, dłuższy czas pracy obsługi = WYŻSZA CENA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale mi chodzi o to czy tak male wesela sie sprawdzaja? czy jednak lepiej zrobic zwyczajana parogodzinna nasiadowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie przyjęcie kojarzy się z posiadówką kilkugodzinną a niekoniecznie z małą liczbą osób. Moja siostra miała wesele na 35 osob, ja będę miała podobnie i była fantastyczna zabawa do 6 rano! Praktycznie nikt nie siedział:) Na weselu zwykle jest zespół lub dj, są zabawy,oczepiny (jesli się chce), trwa ono długo. A liczba osób nie gra roli - ktoś może chcieć przyjęcie na 120 osób, a któś wesele na 15. Nie ma reguły. Ale to moje zdanie:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie rainbowka :D to takie wolne skojażenia (moje osobiste:)) Ale raczej częsciej się zdarza mniejsza ilośc osób na nasiadówie niż weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się sprawdzają! ja jestem całkiem za! ja zapraszam tylko najbliższych z rodziny, którzy zawsze ze mną są i przyjaciół i wiem, że z nimi nudzić się nie da i że zabawa będzie niezapomniana! niektórzy chcą zapraszać dalszą rodzinę - ciotki, wujków, którzy kiedyś raz na oczy widzieli (ja wcale tego nie krytykuje, jak tak chcą to bardzo dobrze), ale ja na pewno tego nie zrobię, bo po co patrzeć jak się zataczają albo obgadują po kątach. Ale to również tylko moje zdanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też robię w poznaniu
i też tylko przyjęcie. Umawiałam się wstępnie i pani powiedziała, że za 70zł owszem może być, ale wtedy jest bieda na stole. Nie zdecydowałam się, wolę dopłacić, niż świecić oczami za ubogie menu. Zorientuj się dobrze, bo być może przepłacam, ale to 70zł w takim mieście jak Poznań to mi trochę podejrzanie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście okokokoko:) tak się utarło, ale zapewniam Was, że dobra organizacja i fajni ludzie i wesele na 15 osób może być lepsze niż te na 120 - nie ubliżając nikomu!!! Ja osobiście jestem za tym, by każdy robił tak, jak mu się podoba i czuł się z tym dobrze - w końcu to jego dzień:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar zaprosic tylko najblizsza rodzinke i przyjaciol, mysle,ze to najlepsze rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było 20 osób - przyjęcie trwało do północy (tak chcieliśmy) - wszyscy byli zadowoleni i ponarzekali przy okazji na weselicha na 200 osób i do rana... Było bardzo rodzinnie, ciepło, żadnych głupich oczepin, muzyka z płyt (żadnego disco polo), kilka kawałków też zagrali i zaśpiewali nasi przyjaciele, którzy mają zespół rockowy (oczywiście nie były to ostre kawałki, bo rodzina pewnie by padła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu brałam ślub cywilny. Przyjęcie bylo u mojego męża w miejscu pracy- On pracuje w barze otwartym 24h, z tym że znajduje sie tam osobna sala, na której organizowane sa rózne uroczystości. Co do ceny za os. to absolutnie śmiesznie mało płaciliśmy, bo 35 zl os:) Oczywiście nie ukrywam,że mąż miał zniżki, ale mimo to ludzie są zadowoleni i placa niewiele więcej. Przyjęcie bylo na 20 os, bawiliśmy sie do 4 nad ranem przy biesiadach weselnych puszczanych na CD , myśle że siedzielibyśmy o wiele dłużej gdyby nie moje zmęczenie hehe:) Jedzenie bylo tak wyśmienite i wymyślne, że sama jestem pod wrażeniem! Dodam,że było tego tak dużo, że rozdaliśmy dla gości. W przyszłym roku postanowiliśmy,że weźmiemy Kościelny... również nie robimy wielkiego weselicha, mimo że stać nas na to, naszych rodziców również... Zdecydowaliśmy sie na mniejsze przyjęcie i katering z baru, gdzie pracuje mąż. Wszystko dociera ciepłe i gustownie podane!Wiem, bo byłam świadkiem tego:) Miejsce też wymyślne będzie- napewno nie żaden hotel, czy restauracja :) Coś bardziej związanego z przyrodą... Naprawdę za niewiele można urządzić sobie piękny ślub. Najważniejsze, żeby Para młoda była szczęśliwa, potem goście ;) Życzę wszystkim szczęścia na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara27
Witam My robimy obiad weselny na 20 osób - tylko najbliższa rodzina- w Bydgoszczy. Będzie obiad i tort, kawa i herbatka:) planujemy w godzinach 16:30 - 19 posiedzieć z gośćmi a potem mamy zdjęcia w plenerze i później wracamy żeby się pożegnać bo wyjeżdzamy od razu w podróż:) myślicie że tak 2.5 - 3 godzin wystarczy na taki obiad weselny? to nie za krótko? nie wiem czy nie będzie niepotrzebnego pośpiechu...ale wszystko już zaplanowane...proszę o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze to wystarczajacy czas na obiad i kawe.A mozna wiedziec,gdzie w Bydzi organizujecie swoje przyjecie i ile placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananana
my za miesiac robimy takie male wesele... wlasciwie obiad na 30 osob... i cieszy mnie to bo nienawidze wesel w zadnej formie... ta byla najmniej wkurzajaca :) wyjdzie nas to jakies 5-6 tysiakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele lokali na małe przyjęcie weselne lub okolicznościowe znajdziecie na http://www.gdziewesele.pl/ Pełne, szczegółowe oferty, galerie zdjęć, wideo oraz opinie klientów- wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakan123
polecam strone gdziewesele.pl - kompedium wszystkich lokali. A z wlasnego doswiadczenia to moge powiedziec ze http://www.chatanadsztolnia.pl/ jest dobra na tego typu imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanamaj
Ja myślałam o zorganizowaniu przyjęcia weselnego w Zamku Dobra pod Wrocławiem. Sala jest całkiem ładna, przestronna, więc goście nie będą się o siebie obijać. No i byłoby gustownie. Aczkolwiek jeszcze jeden zajazd wchodzi w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy wiele z Was korzystało z oferty firmy cateringowej przy małym przyjęciu ślubnym? warto? Ja zastanawiam się nad ofertą http://www.alfacatering.pl/oferta.htm gości będę miała mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi Ci o zajazd u hermanów moze? co w mkoncu wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×