Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Cześć Dziewczęta!!!! Już wychodzę z pracy a wieczorem zapraszam na obiecanego drinka i pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się! Tu-50-tka -to dla Ciebie🌻 i dla wszystkich pozostałych🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam AH1957! 👄 i wszystkie Panie, ktore do nas wpadna! Brawo__ udalo Ci sie otworzyc druga stronke! 🌻__ masz prosze kwiatka ode mnie! A gdzie nasza zalzycielka Topiku? Mam nadzieje, ze przybedzie do nas , bo to dzisiaj AH1957 zaprasza wszystkich na cos mocniejszego!...... Oj! bedzie sie dzialo!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\-/ \\-/\\-/ \\-/ \\-/ \\-/ \\-/ \\-/ 🌼 🌼 🌼 Witaj tu-50-tko :) Szklaneczki naszykowane i czekamy. Częstujcie sie moje Paniejak wpadniecie, a ja za chwilę i na chwilę muszę wyskoczyć do geanta. Powiedzcie mi proszę czy Wy macie nieograniczony dostęp do komputera?? Ja mam w domu dwie córki piranie i z tym dostępem różnie bywa. Jeszcze raz zapraszam na małe co nieco, dokupię jeszcze coś słodkiego na wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nikogo nie ma? To może w międzyczasie coś powiem o sobie ku bliższej znajomości. Oprócz piranii mam od 31 lat tego samego męża(udanego), stresującą pracę, poważnie chorych Rodziców, trochę pesymizmu i nadzieję na ...., bo od jakiegoś czasu coś mi pod górkę. Poza tym ciągle jeszcze wierzę ludziom. A jak mi dopiecze to jeszcze mam troszkę fantazji. Głupia jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AH 1957! A ja dorzuce pare rozyczek, zeby bylo ladnie na naszym stoliczku! http://dom.gazeta.pl/ogrody/51,72195,3736952.html?i=1 Jezeli chodzi o korzystanie z komputera, to do godz. 16 mam dla siebie,ale to jest taka pora gdzie malo kto zaglada na kafeterie, a potem wraca MM z pracy i tez potrzebuje, ale jakos musimy sie pogodzic! On sprawdza tylko maile, robi przelewy do banku , albo szuka... czegos co potrzebuje i kupuje a potem znowu ja okupuje kompa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj akicia! Dziekujemy za rozyczki__ sa piekne, bardzo lubie kwiaty!! Rozgosc sie prosze i rozmawiaj z nami!🌻 AH1957! Jezeli chodzi o korzystanie z komputera, to u mnie nie ma problemu, poniewaz dziewczyny moje , a mam dwie corki maja juz swoje gniazdka i mieszkamy tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj akicia 🌼 róze piękne! Moje córki jeszcze panienki ale jedna już niedługo. Całymi godzinami rozmawiają przez skypa ze swoimi chłopcami, a jeszcze MM (jak ładnie to powiedziała akicia) robi rózne takie rzeczy i też chce siedzieć. Coś nas dzisiaj mało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo Was bo ilez
mozna walkowac ten wiek,50,pelno jest takich tematow w sieci.Nie lepiej zebrac sie razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam tematy
klup pan 50_ 60 zapraszam an kawke po 50 laweczka dla pan radosci i smutki na.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masle ze ten
topik nie zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka-Smieszka
Poszlyscie na inne topiki? Nie znam tam nikogo, ciezko sie wkrecic miedzy stara gwardie.... Ale dajcie chociaz znac gdzie was szukac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Psotko i Perło :) Ja od wczoraj nie łażę po innych topikach. Chętnie je czytałam ale głupio mi było się wprosić. Może się ten nasz topik jednak utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie, że sie utrzyma!!! Nie było mnie dziś i zaraz tyle zwątpienia.... Witam cieplutko, choć późno musiałam zajrzeć na moment. Lubie Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotkoo
SZUKAJ INNEGO TPOIKU , jestes wesola kobitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie ma już nikogo, co nawet zrozumiałe o północy. Widzę, że już piątą stronkę otworzyłyście :-)) , że były cudne róże na stole. Nie mogłam być. Ale jutro nadrobię obecność, może nawet już od rana (jeśli nie będzie szefowej) ;) Z okazji V stronki buziaczki od założycielki topiku dla: tu-50-ki, AH1957, Psotki Śmieszki, Stefka Bawidamka oraz przybyłych dziś i mile widzianych Akici, Perły z lamusa i wszystkich innych ❤️ 🌻 🌻 🌻 do jutra [pa pa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania48rocznik
... gdzie jesteście? a mówi sie, że na starośc nie można spać w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo :) Dzień doberek, zapraszam na czerwcową kawkę, a ponieważ Dzień Dziecka, może pogadamy o dzieciakach naszych? Wiekszość nas rodziła pewnie w \"dostatku\" lat gierkowskich...koszmar, ale ma sie sentyment, bo to przeież nasza młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny sloneczny i radosny dzien! Dzien radosny, bo jak juz wspomniala nasza Wyciszona__ mamy Dzien Dziecka: Zycze wszystkim dzieciom i tym malym i tym duzym wszystkiego najlepszego, usmiechu na buzi i duuuzo sloneczka! 🌻 🌻 🌻 👄 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam Was goraco i zycze milego weekendu!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Panie dzisiaj wyjezdzam na weekend, wiec wpadne w niedziele wieczorem!! Dozobaczenia! Pa,pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka-Smieszka
Witam, ja na chwilke, bo mam spotkanko dzisiaj.....wroce wieczorkiem.... I prosze mnie nie odsylac na inne topiki, tu mi sie podoba....:) Pozdrawiam i do wieczorka.... A u mnie pochmurno i smetnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psotka, tu-50 jesteście milutkie :) kupuję dzis płytki do łazienki, aż sie boję tej decyzji... moze jakies podpowiedzi od Was mi pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo super
cosik tu milcząco, moze wszyscy tak, jak ja, zagladają i nie zastając nikogo wychodzą..? ja bym pogadała, ale z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×