Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Wiec porozmawiajmy jeszcze pol godzinki jestem , a potem wyjazd! przygotowalam wszystko... fryzurka gotowa i moge z Wami jeszce toche porozmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu moja stronka___ zostawiam Wam dwa szampany!YYYYYYYY Ale do niedzieli prosze bac juz w fprmie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona!__ mysle, ze teraz jest juz taki duzy wybor plytek do lazienki, ze napewno cos pieknego wybierzesz! A moze i za duzy i nie mozesz sie zdecydowac, to poradz sie fachowca w sklepie__ napewno cos Ci doradzi! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
moje panie,jest fajny topik ,klub pan po 50-60,zapraszam na kawe panie kolo 50.Przyjdzie,bedzie weselej,poruszane sa te same problemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia57
jesteś tu wyciszona? mam mało czasu, bo zaraz syn zasiadzie w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ide na tv, bo szkoda przy piątku już iść spać, skoro jutro można pospać (ja lubię nawet do południa... ;/ ) ale na popołudnie zaplanowałam multum zadań dobranoc AH1957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano trudno
nie czekal nikt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorkiem! 🌻 Wyciszona 🖐️ AH1957 🖐️ Henia57 🖐️ Nasz rodzynek__ stefek bawidamek🖐️ I wszystkich , ktorzy do nas zagladaja🖐️ Oj cos widze,ze nie moglyscie sie razem spotkac, ale tak to juz bywa! Jednak mam nadzieje, ze nastapi taki dzien, gdzie bedziemy razem i poznamy sie blizej ___ czego Wam i sobie zycze, stefek bawidamek zaprasza nas na inne topiki, ale jak same wiemy tam sa juz tak wszystkie panie z soba zzyte, ze te nowe zostaja czasami nie zauwazane, i nie sposob czytac tyle wpisow,zeby byc w temacie :-) Weekend uplynal bardzo szybko chociaz pogoda nas nie rozpieszczala, ale wazne jest, ze moglam spotkac sie z Przyjaciolmi dawno nie widzianymi, mielismy tyle do wspominania, ze noc byla za krotka!! Pozdrawiam i zycze kolorowych snow!! Chyba, ze ktoras z Was jeszcze tu spotkam to posiedze chwile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tu-50-tka, miło Cie widzieć. Kończę już dziś swoje \"urzędowanie\" przed kompem, więc pa pa i oby tak się stało, jak opisujesz powyżej, bo rzeczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta. Chciałabym sie do was przyłaczyć. Byłam na topiku Pań po 50, ale jakoś nie mogłam sie zaaklimatyzować, poniewaz wiekszosc Pań juz sie wczesniej znała i jakos nie bardzo się czułam. Wydaje mi się, że najlepiej jak sie utworzy nowa grupa Pań, które są nigdzie nie zrzeszone a maja podobny wiek. Może ten topik sie utrzyma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam wszystkich, którzy tu dziś zajrzą, a szczególnie ciepło witam bb54 i zapraszam byś sie rozgościła. Jak na razie jest tu nas mało i często się mijamy, ale mamy nadzieje, że topik będzie się rozwijał i bedzie naszym przytulnym miejscem, w którym sobie pogadamy o radościach i smutkach tego etapu zycia. Nasze zacisze istnieje zaledwie kilka dni, nawet sie jeszcze dobrze nie znamy. Ja na początek powiem o sobie, że pracuję w samorządówce, akurat mamy reorganizację, wiadomo juz, kto wygral konkurs na dyrektora wydziału, ale ta pani jeszcze się nam nie pokazała, rozlicza sie ciagle z poprzednim zakładem. W związku z czym, czuję się trochę niepewnie w pracy, nie mam nowego zakresu czynności. Kreatywna młodzież (kończy im się umowa) ciągle coś tam sobie znajduje i chodzi do szefa z pomysłami. Ja jako ta stara, czekam na nowego dyrektora i nowy zakres czynności po reorganizacji. Troszke czarno to widzę, bo zlikwidowano zadanie wydziału, którym ja sie do tej pory wyłacznie zajmowałam. Czuję się trochę z boku. A jesli zlikwidowano tamtą \"działkę\", aby sie mnie stopniowo pozbyć...? Bywa mi czasem smutno, szczegónie gdy młodzi tak, jak dzis rozmawiają sobie, jakbym ja była niewidzialna. Oj coś ten poniedziałek zaczęłam od użalania się... Niedobrze! Uchodzę za radosną optymistkę, co sie dzieje....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula57
witam dziewczyny chciałabym sie do was dołączyć przyjmiecie mnie do wspólnej kawusi pozdrawiam w piękny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ula57 :) jesteś jak najbardziej mile widziana. Niestety za moment jadę w delegację, ale chyba przed koncem pracy wrócę. Opowiedz troszkę o sobie Ula. miłego dnia wszystkim do zobaczenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, nasza zalozyciwlke topiku__ wyciszona1954, nowe Panie bb54 i Ula57!🖐️ Mysle ,ze nasz topik sie rozwinie, bo jak widzicie dochodza nowe Panie ! Dzisiaj u mnie pochmurny dzien, bardzo nie lubie takiej pogody__ nastraja nas zbyt pesymistycznie jak nasza wyciszona, ale ja rowniez jestem optymistka i dziewczyny glowa do gory bo od srody W/g zapowiedzi Jacka Kreta ma byc sloneczko! Oby sie spelnilo! :-) :-) :-) :-) Pomimo pochmurnego poniedzialku, zycze Wam duzo usmiechu i radosci! Wyciszona__ wszystko bedzie dobrze , zycze Ci tego z calego serca, nie zalamuj sie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile Panie, dzis u mnie na obiadek zupka warzywna, kupilam wszystkie swieze warzywa: Kalafior, marchewke, zielona fasolke, kapustke, kalarepke i ziemniaczki! Smakuje wysmienicie__ zapraszam jak ktos lubi taka zupke! 🖐️Oczywiscie miesko tez jest w zupce__gotowalam na kurczaczku! ! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Przywiozłam zdjecia, wiec młodzież rzuciła się je przegladać w komputerze. Ale już spokój, wrócili do swoich pogaduszek. A ja jem batona \"pawełka\" na osłodę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×