Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

O..... otworzylam nowa stronke, wiec proponuje dzis wieczorkiem mala lampeczke czerwonego winka na poprawienie krazenia YYYYY :D : D :D moza uda sie nam spotkac w wiekszym gronie ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja też 50 - ostatnio \"odkryłam\" niesamowity specyfik,poprawil mi cerę,skora zrobiła mi się na gębie jakas gładka i na rękach też.Otóż po umyciu,leję sobie na dloń oliwkę dla dzieci - bambino - i smaruję twarz i ręce,tylko się nie śmiejcie - chociaż możecie(pozwalam),oliwka uzupełnia nawilżenie skorya co za tym idzie,jakbym mniej miała zmarszczek pod oczami. Co do pogody - to tutaj pada, a co do śliwek - to wreszcie wczoraj wpadła mi do ogrodu pewna rodzinka i nabrała ile dusza pragnie.Dla Was jeszcze i tak zostalo. Wczoraj o 23 oo mialama telefon od jednej z sióstr,jaki cudowny był rodzinny zjazd,wszyscy mnie wspominali - zastanawiałam sie nawet nad tym,czy czasami już nie umarłam?tfu,tfu. A tak wogole,to ile z Was siedzi na emeryturze?Chciałam jeszcze pracować,ale w Polsce praca to luksus - miałam małą firmę,wykończono mnie i to 2 razy.Trzeci nie próbowalam.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem (ale cichutko, bo w pracy...) 🌻 na pachnący poczatek tygodnia :) jesli chodzi o kosmetyki to ja od kilku miesiecy szaleje na tle specyfików Avon, jak dotąd nic mnie jeszcze nie rozczarowało, no moze poza tym, że co miesiąc zostawiam u konsultantki 70- 130 zł :( Ale jak w łazience zrobiło się bogato! :)) pozdrawiam serdecznie tu-50-tkę, Librę, ja też 50 dzieki za każdą muzyczkę tu proponowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia....
🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem 🖐️ Jak sie czujesz Wyciszona ? Jak zdrowko! Witaj Tosiu! Napisz cos o sobie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 :D Widze gadanie o kosmetykach;) To sie podłaczę. Za Avonem nie przepadam , choć kiedys poużywałam, ale nie działały na mnie (no, moze taki żel na cycki:D. Są nie tanie i mają podobno dużo chemii w chemii. Najczęściej używam polskich kosmetyków, np Iwostin. Moje ostatnie odkrycie, to krem przeciwzmarszczkowy Sorayi. Za 16 zeta. Bardzo mi sie mordka wygładził, znaczy w dotyku jest taka milutka. Pod oczy krem Loreala i na twarz też Loreala-Ultralift. Od czasu do czasu funduję sobie coś extra na Allegro, ale ponizej 100zł, korzystam z próbek. Super z ta oliwką, spróbuję bampino pod ślepia i na łapki.Bo cerę mam w kierunku smalcowatej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jabasiu! Y Y Juz polewam i na zdrowie! Moze bedzie sie nam lepiej spalo! Bardzo ladna piosenka i ja chyba tez zrobilam sie sentymentalna, ale to przychodzi z wiekiem, chociaz my przecie mlode laski jeszcze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, posluchaly \"poscielowek\" i uciekly do lozeczka :D :D :D :D:D To i ja zmykam , zycze dobrej :D nocki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie jabassiu jeszcze musze z Toba poskakac!! Dobrze, ze nie wskoczylam w pidzamke jeszcze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oHo ho jak tu wesoło. A ja nie moge, bo właśnie jest u mnie syn, któremu sie nie układa... jutro mają jechac do sądu..... dobrej zabawy, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie -Tu 50-tka- ❤️ Nie ma to jak w dobrym nastroju iść do wyrka :D Życzę miłych snów, takich, o których się myśli:...szkoda, że to tylko sen i się tak szybko skończył.... :p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona...bąddź dobrej myśli, po burzy świeci słońce. Trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona ! 🌻 🌻🌻🌻 Zycie nie jest uslane rozami o czym dokladnie wiemy, ale pamietaj , ze nigdy nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!! Wiem jak bardzo cierpisz z tego powodu, kazda matka chcialaby jak najlepiej dla swoich dzieci, ale najlepszym lekarstwem na wszystko jest czas! I tak jak pisze jabasia..... po burzy swieci slonce! Zycze Wam tego z calego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnalyście sie na dobranoc na wesoło - a ja posłuchałam sobie tych piosenek na dzień dobry.Przed nami nowy dzień - życzę aby był udany.Myslę o obiedzie,co by tu zrobić?Mam mlode cukinie,a wczoraj w tv Maklowicz podawał fajny przepis - muszę go wypróbować.na dworze zimno,ale ja tak wolę,niż te upaly.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim! Libra47! Podaj proszeTwoj przepis na cukinie , zawsze to cos nowego! 🌻 ja osobiscie jestem zmarzlak i wole sloneczko :-( a nie tak jak dzis, to jak jesien!!! Ale pocieszam sie tym ,ze jeszcze sloneczko zaswieci bo to przecirz polowa lata! :-) Nie musi byc upalow , wystarczy 25st.C i tez jest fajnie! Lato i tak jest za krotkie! :-) :D :D :D Pozdrawiam i zycze milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też 50
Dziekuje Libra47 pomysle o tej oliwce dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, bardzo bardzo mi źle jest gorzej niż myślałam pojechali dziś do sądu i w drodze powrotnej się szarpali, wyzywali, aż on nie mógł kierować i się zatrzymał a wtedy ona z dzieckiem na ręku uciekła do policjantów, którzy stali w pobliżu. Syn wrócił bez niej, troche podrapany na szyi, ale podobno nie był jej dłużny, napewno będzie sąd ale o znęcanie. Syn siedzi teraz u mnie, a synowa nie wiadomo czy i jak wróciła (to było 50 od jej domu) nIE ODBIERA TELEFONU. A MOżE COś JEJ SIE STAłO ALBO DZIECKU????? SZKODA SŁOW! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×