Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

...hmmm, czyżbyście i dziś były na łonie natury??? U mnie to nerwowo leje, to cichnie, zasiadłam więc przed kompa, ale skoro nie ma Was - przesiadam się na rower przed tv :) pozdrawiam cieplutko. pewnie jesteście z rodzinką, do mnie przyjechał jeden z synów z warszawy. Było kiedyś ciężko i biednie, ale teraz, gdy już dorośli, bardzo sie cieszę, że mam duzo dzieci, zawsze któryś napisze sms, zadzwoni, przyjedzie. Jestem jakby takim centrum dowodzenia, bo choć wszyscy żyją w warszawie, to ja wiem o nich więcej i to u mnie najczęściej się widują. ZYCIE PO 50 BYWA PIęKNE !!! MIłEGO POPOłUDNIA I WIECZORKA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Tylem naskrobała do Was i mi wcięło. Akurat musiała sie przytrafić przerwa w dostawie netu. Więc tylko przysyłam dla Was, Dziewczynki, Dojrzałe Kwiatuszki ;), coś strasznie starego, ale fajnego-na ten kolejny piękny, kolorowy dzień: http://youtube.com/watch?v=l0HLM8rq5g0&mode=related&search= Nogi same latają, aż żarówka podskakuje :D, a w sercu ciągle maj, no nieeee? :p , Wyciszona?, hę? Miłego dzionka 🌼, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta!🖐️ Gdzie sie podziewacie ? Wrocilam dzisiaj popoludniu, pogoda nie zachecala do kapieli w morzu bo zimno!Wyciszona ....... Starej hrypy tez nie spotkalam, ale moze Ona opalala sie w innych stronach, ja bylam w Miedzyzdrojach. Pozdrawiam i posiedze jeszcze troche moze ktoras z Was dolaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu-50-tka :) myślałam, że sie minęłyśmy, a teraz widzę, że Ty byłaś godzinę temu... więc też zmykam do krainy Morfeusza... A jutro mam neurologa, tym razem nie zapomniałam terminu :) dobrego wypoczynku sympatycznym rozmówczyniom netowym - PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny 🖐️ Pozdrawiam i pomimo takiej pogody zycze Wam duzo humorku! Wyciszona napisz co tam u lekarza? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - właśnie tu\"wlazłam\".Ostatnio w moim ogrodzie klęska urodzaju - śliwki -te wielkie żółte - aż drzewo się ugina.część przerabiam,ale co dziwne,proszę sąsiadów o częstowanie się nimi i nikt nie chce.W kolejce dojrzewają następne śliwki,grusza ma tyle owoców,że aż strach,winogron pełno,jablek tez zatrzęsienie.Dziwny ten rok.Moje dzieci poza domem i niechcą przetworow,a ja sama ze starym tego nie zjemy.Zapraszam więć wszystkie panie na poczęstunek i na placek ze śliwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libra! Juz biegne do Ciebie na placek z owocami, moge do tego dostawic po lampeczce YYYYY slodkiego winka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś są moje imieniny... niestety, nie potrafię wysyłać piosenek... miłego dzionka dla wszystkich Pań, szczególnie solenizantkom zyczę niech słonko dziś świeci i był pogodny wieczór, aby imieninowe grillowanie sie udało :) od M dostałam ledwie jedną różę... a w tamtym roku 5 i coś ze srebra było. Widocznie coś nie tak z mojej strony.., jak myslicie? Za to różyczka ma piękny kolor (niecierpię bordowych róż!) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim🖐️, szczegolnie witam Wyciszona! 🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego! To o czym marzysz by Ci sie spelnilo i to czego pragniesz by Twoim bylo!! http://andante.wrzuta.pl/audio/fLeEqvMSDa/czeslaw_niemen_-_czy_mnie_jeszcze_pamietasz a to specjalmie dla Ciebie ode mnie, bo wiem,ze lubisz Niemena! Zycze milego dnia! Pozdrawiam wszystkich! Duzo slonka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze śliwkami powoli sobie radzę,przy pomocy nieba i ziemi (szpaki i ziemia).trzeba sie dzielić.co do piosenek z mojej młodości - to najbardziej pamiętam -\"jesień idzie przez park\"-Czerwonych Gitar.Dawno już jej nie slyszałam.A wogóle to było sporo fajnych piosenek i wykonawców.Teraz można w tej komercji zgłupieć,nic ciekawego,liczy się reklama i forsa i DodaElektroda.Moja Córka niedawno z wielką radością \"odkryła\" Grechutę.To były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piatek! Wyciszona ! Dzieki za smakolyki imieninowe! Zdrowko Twoje Y tez wypilam!! :D :D :D :D masle,ze czujesz sie dobrze co ? Libra! witam i podrzuc tych sliweczek troche! :D :D :D Piosenki Czerwonych Gitar tez bardzo lubie, ale jak sama mowisz teraz kroluja inne.... czego czasami sluchac nie mozna!! :D :D :D Pozdrawiam i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu50-tka - dziekuję.Wzruszyłam sie troche, nie powiem,właściwie to nie umiem powiedzieć,czy tęsknię za tamtymi czasami.Po raz drugi chyba nie chciałabym przeżywać swojego zycia.Ale ogarnęła mnie nostalgia.tym bardziej,że za ucem slucham piosenek Grechuty,tych póżniejzych,ktorych nie znałam - są pełne refleksji.Dzisiaj znowu upieklam placek ze śliwkai - duzzzzy dla Was wszystkich.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaaaaa
jak fajnie sobie tak piszecie... jakie to dobrodziejstwo ten internet. Tylko czy to nie zmierza do tego, by człowiek z człowiekiem sie nie widywał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereso - widocznie Swiat do tego zmierza.Dzieci poszły z domu,my na emeryturze,sąsiedzi jakoś się zienili i pozamykali w swoich chatach,jakby każdy coś ukrywał,a temu ktoremu trochę lepiej,to już odizolował się zupełnie.Dzisiaj np.moje rodzeństwo a jest nas 8-ro,z rodzinami ok.30 osób jest na dorocznym rodzinnym zjezdzie w jednym z maist polski.Każdy z nas mieszka w oddaleniu od siebie,jak zwykle na zjazd jestem niby proszona - ale w taki sposób-że wiem aby nie jechać.Miałam trudne życie,więc wygodnie bylo zerwać ze mna - bo może chciałabym pomocy?Ale mam to teraz w d... Wolę znajomości internetowe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..................60
wyjechały wszystkie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..................60
haaaallooooo ODŚWIEŻAM WAM topik - pogadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim ! Pozdrwiam Was w pochmurny poniedzialek! Ale dziewczyny nie martwcie sie od czwartku wraca lato :-) :D :D Zobaczymy czy sie spelni !!! Teresaaaaaa u nas jest wesolo i wcale nie musimy zasiadac przy okraglym :D stole,zeby z soba rozmawiac! Jest to bardzo fajne.... dobrodziejstwo internetu, rozmawiamy i mozemy poduskutowac o wszystkim!🖐️ Libro! 👄 Masz racje, kiedys bylo zupelnie inaczej, teraz ludzie tzn sasiedzi, czy rodzina (chociaz nie wszyscy) zyja dla siebie !!!! Kazdy goni za pieniadzem i zamyka sie w swoim gniazdku, a z rodzinka najlepiej wychodz sie na zdjeciu:D :D :D! Zycze Wam milego dnia. A dzieje sie z nasza Wyciszona ? zagladaj do nas, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 50
Duzo wpisow, nie czytalam wszystkich i nie wiem czy cos na ten temat jest. Chodzi mi o kosmetyki jakich uzywacie zeby sobie troszke zmarszczeczki wygladzic do twarzy i pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×