Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

żar lipcowego południa wlewający się przez zaplamione okno zmywa ze mnie resztki twego zapachu utrwalona marzeniami perspektywa bliskości blady błękit nad głową łudzą obietnicą nieba którego jesteś rządcą odbierając nadzieję wyłączyłeś słońce nad resztą moich dni zdjąłeś księżyc z płaszcza nocy czego jeszcze mnie pozbawisz zanim serce pęknie? TO MOJE czemu akurat ten mi sie przypomniał? bo jest o lipcu...? takim sprzed kilku lat lipcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie dowiedziałam, że był to 600-ny wpis ba moim topiku szkoda, że nie ma z kim świętować jubileuszu.... to juz sobie dam spokój i ja kolorowych snów miłe Panie dobrej soboty, piknikowej pogody pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly duszek
;) ;);):):D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza....................50
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w moim wieku
cycki to cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mi siwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mi lysieje
ona mi lysieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mi
klepoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80-tka
ja golę :P i myję:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pięćdziesiatki
coś tu u Was strasznie markotnie i nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+tka z topiku.
Halo przywoluje was do porzadku wracac i pisac, bo tak milo was czytac, proza zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara hyrpa
Witam Dziewczyny kochane! Nie moglam sie powstrzymac i wklejam : AJ. Uszczęśliwienie kobiety uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady... A. Należy tylko być: 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. B. Ważne też są inne cechy. Należy być: 1. sympatycznym 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [z miłości] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym. C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. e) oraz, ale to już naprawdę taki mały szczególik, zapisać się na kurs i opanować paranormalne metody czytania w myślach kobiety, żeby móc przyjąć odpowiednią postawę do zaistniałej okoliczności i nie powiedzieć jakiegoś głupstwa czy niedorzeczności. D. Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka. A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje: 1. seksu i 2. jedzenia Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań. Wniosek : Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara hyrpa
pozdrawiam ❤️ Wyciszona?zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibiti hime
Pozdrawiam!* Topikowe Kobietki* Drugi dzien pogoda slonecza!* Zyc sie chce!* U Wasjak?*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wpadlam tak pozno, bo jak wiecie wrocilam w swiat dziecinstwa, bylo wesolo z maluchami . Potem zabralam sie troche za uprzadkowanie mieszkania i tak minal dzien , nie czytalam Was jeszcze,ale jutro nadrobie i napisze wiecej! Pozdrawiam i do juterka!! Milych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Pozdrawiam w pochmurny poniedzialek..... do diabla, gdzie to lato? W taka pogode to sie nic nie chce, nawet pies nie ma ochoty na spacer!! Coprawda przestalo teraz padac, ale na jak dlugo? A tak zapowiadali,ze lato bedzie takie gorace i jak tu wierzyc w prognoze pogody!! Wyciszona co u Ciebie! Jak sie czujesz? stara hrypa! dobre to co napisalas, samo zycie!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! 🖐️ Ciagle pada.......... czekamy na sloneczko... to i humorki sie nam poprawia! Ale co wcale nie znaczy , ze tu taka cisza musi byc!! :-(, gdzie sie podziewacie??? Pozdrawiam i czekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie,tym razemz mojej chałupy.Przywieżli mnie moje dzieci i posiedzą pare dni - cała jestem szczęśliwa.Za uchem mam włączoną plytę Grechuty,piękne piosenki których wogóle nie znałam.Deszczowo,szkoda bo moja młodzież skorzystałaby z urlopu leżąc na trawie.Trzymajcie się idę gotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libra 47! Opowiadaj jak po urlopie, czy wypoczelas? Ciesz sie dziecmi i wpadaj do nas! Czekamy, a co to dzisiaj bedzie na obiad??? 🖐️ Moze cos podpowiesz, nie wiem co tu juz gotowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tu50tka
idz lepiej przy gotowac obiad anie pytaj co gotowac chlop do chaty wroci i co dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tak tak baby trzeba o chlopa dbac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie , obiad jest zawsze ugotowany, a tobie co ? nudzisz sie i zaczepiasz ludzi na topiku!! Pozdrawiam Was Dziewczyny i odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaaaa
Witam! Nie bede wszystkiego czytać- powiem Wam tylko- mam 50, czuje sie na 25 , wyglądam na 30.ZAKOCHAŁAM się na nowo. Jest super.Młodsi-błgam-zrozumcie nas! Czujemy to samo ,co Wy, naprawdę.Pozdrawiam.Fajny topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam do was
wspanialy topik trzymajcie sie i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliaszka
a tu co a bylo tak wesolo. szkoda ze juz klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I co sie stało wyciszona pozostawiła swój topik. Tylko Tu-50 i nowe koleżanki wpadaja, zeby chwilke porozmawiac. Fajnie, ze te ktore sie pojawiaja nie sa zgorzknialymi kobietami, a tylko wesolymi, zadbanymi i cieszącymi sie zyciem. Brrr nie znosze narzekających bab, które tylko wolny czas spedzaja rozmawiajac o chorobach, o tym ze ciagly maja brak kasy i tak wogole jak im cieżko w życiu. Jakto ich mąż pije, albo jak ja biedną zostawił. Często same sobie sa własnie winne. Tak wiec nie myslmy o swoich latach, tylko ciszmy sie z tego co mamy. Pozdrawiam Was. Wyciszona wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×