Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

witajcie kochane dziewczyny , te ktore zaglądaja codziennie i te ktore wpadaja do czasu do czasu... Tu 50 dziekuje za kartka świateczną wiesz Librus własnie wrociłam do domu z pracy a MM wszeszczy.... własnie zalogowałm sie na \'\'naszej klasie\'\'.. chodziliśmy do jednej podstawowki , lecz on do A a ja do C jestśmy ten sam rocznik, znamy sie z podworka wszystkich ludzi z naszej budy poznałam, moj boże , były powklejane nasze zdjęcia z balu pożegnalnego, a moj stary mnie nie poznał , jak sie zaloguje na tej stronie przesle wam zdjęcie mojej VIII klasy, no i bedzie super zabawa , bo bedziecie musiały mnie znaleść, z mojego techniku tez jest trochę zalogowanych ludzi , bardzo ciepło wspominam te czasy średniej szkoły, musze powklejac zdjęcia z wycieczki we Wrocławiu lub a Białowieży... ide spac bo jutro ide rano do pracy...tzrymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka to twoj mily tak jak moj.. Kiedys nie poznal wlasnej mamy na miescie... he he he :-D... Myslal i myslal... skad on zna ta osobe?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziewczyny to zdjcie ma 35 lat , wtedy miałam 15LAT i konczyłm SP nr 83 w łodzi Belvuniu ty widzałaś mnie juz na aktualnym zdjęciu z tegorocznych wakacji , wiec bardziej zagadka dla ciebie ... ciekawa jestem czy rozpoznasz mnie kiedy miałam 15 lat a tak na marginesie , czy podobały ci sie piosenki przesłane dla ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro dziasiaj nawet nie napisłas ani slaowa , az nie podobne do ciebie zapewne stoisz przy kuchni i pichcisz na przyjazd swoich dzieci , ja zaczynam dopiero jutro zamiesciłam jak widzisz swoje zdjecie z przed kilkunastu laty, a moze ty potypujesz , gdzie jestem zajglądne jutro, bo napewno juz nikt juz tu nie wpadnie.......posłucham jeszcze na you tube swoich kochanych greckich piosenek....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze mi sie podobaly.. chyba ci podziekowalam... Kurcze musze sprawdzic.. A fotki nie moge otworzyc.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvus przepraszam za moje gapostwo, nie doczytałam sie podziekowan, ale doprawdy nie o to chodziło, tylko czy ci sie podobały postaram sie wrzucic jeszcze raz to zdjecie, moze innym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie fajne - TYPOWE - otworzyłam je,bo jestem zalogowana do \"naszej klasy\".Wczoraj faktycznie nie zajrzałam do kompa.jakoś dzień przeleciał. Dzisiaj za to wrażeń - gdzieś czai się cieczka - mój piesek dostał az kilka ataków padaczki,a dosLownie godzinę temu koło chaty był straszny najpierw straszny rumor i huk,a potem trzy strzaly.MM wyszedł sprawdzić co się dzieje - przed strzelaniem,jakiś facio stał na drodze i strzelał - akurat to widział. Niech to jasna .... Pies się wystraszył i my też - Na święta jeszcze nie pichcę,za wcześnie.Zakupy porobione i pieniądze wydane.Jak będzie córcia,to ,może jakieś zdjęcia do mojej klasy mi wrzuci,a Ciebie Szarooka będę na nim szukać. Jutro przyjezdża moja Córeńka. Nara moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znalazłam się tu przypadkiem. Zaintrygował mnie temat topiku. Skoro już tu trafiłam, to życzę Wam: Świąt Bożego Narodzenia, które w Wigilijny Wieczór na ciemnym firmamencie nieba zapalają Betlejemską Gwiazdę, które wśród głębokiej nocnej ciszy budzą melodię kolędy, które rozświetlają cały dom blaskiem choinkowych świec, które zakwitają w nim bukietem przepysznych zapachów, które zwiastują nadejście Szczęśliwego Nowego Roku niosącego same dobre dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menedlku- bardzo dobrze, ze wpadłas tu nawet przypadkowo dziekuje za życzenia, pamietam Ciebie z topiku \'\'klub pan.....\" wpadaj do nas , nawet jesli ma to byc przypadkiem, jest bardzo milo i kameralnie i nawet pomaranczowe nam nie dokuczaja ..... tfu , tfu, tfu, nie chce wywolywać wika z lasu pozdrawiam ciebie serdecznie i wszystkiego naj, najmilszego w swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanael
to super wiek ! Jak wiele osób odchodzi wcześniej. Zobaczcie bardzo budujace wzruszające prawdziwe świadectwa na www.bezscian.pl Moniki i Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanael
trzeba kliknąć w artykuły a potem świadectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Wam stronke
hdrwalls.com,duzo faaaajnych tapet,skorzystajcie.Wesolych Swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Wam stronke
trzymajcie sie ,babeczki:D,Ja tez mam mase problemow i nie cierpie Swiat.Jakos tak mi ciezko,ehhh,jakos to bedzie:(,zupelna porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he..he... jakaś sekta się reklamuje. Szukajcie,szukajce - to byłby dopiero CUD gdybyście znależli. Cała gra idzie o to,że jeszcze nikt Boga nie znalazł - przynajmniej naukowo - NO I WLAŚNIE O TO CHODZI. - gdyby został \"odkryty\"-to byłby dowodem naukowym - a nie ABSOLUTEM . Mendelku - dziękuję za życzenia. a dla moich drogich forumowiczek - to jeszcze prześlę je póżniej,na raziejest czas. W tym roku,jakos dziwnie nie dostalam kartek świątecznych,może to wina poczty,sama wysłałam ich ok.12.Może moje rodzeństwo,wreszcie sobie całkiem odpuściło?? Tak byłoby znacznie lepiej,mniejkontaktów,mniej myślenia że istnieją. U mnie mrozik - mój dziki ogród dzisiaj jest cały w srebrze.Sniegu nie ma,i dobrze,nie lubię slizgawek - a kiedyś tak mnie cieszyly. Wczoraj popakowałam paczki - pierdy,bo pierdy - ale myślę,że liczy się cuś innego. Wchodzę teraz Szarooka na Twoje zdjęcie szkolne,w następnym wpisie - typuję Ciebie.nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librus - na podłodze ale z lewej naszej strony , ta z dośc bujnymi (wtedy) włosami, moj boże to był moj największy atrybut , teraz sa tylko wpomnienia po tych długich i lsniacych włosach.... byłas blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiórek
a ja przeżyłem ćwierćwiecze i już czuje sie staro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Librus , witajcie pozostałe dziewczyny zagladjace tu ja juz zdązyłam przypalic kapuste , a to dlatego ze bez przerwy ktos dobija sie na skypa do pogadania , njpierw braciszek-musiałam mu opowiedzieć o incydencie , ktory spotkał mojego syna i jego kolegi, ale o tym pozniej , nastepnie kolezanka , ktora spotkałam na forum \" nasza klasa\", nastepnie moj znajomy z zyczeniami ż Izraela, chciął byc taki miły i złozyc mi zycznia , bo wie , ze w tym okresie je obchodzimy,on jest Żydem , ktory 50 lat temu opuścił z rodzicami Łódz jego rodzinne miasto i tak gadu -gadu , a kapusta przypaliła sie, leciałm w dyrtkę do slepu po nastepna, ale nic to z porownaniu z ty co sie stało. rano siedziłam i piłam kawe, usłyszałam jak drzwi wejściowe otwieraja sie z klucza , wchodzi syn , myslałam ze jeszcz spi w swoim pokoju , gdyby tak nie było powiadomiłby mnie, ze spi u dziewczyny, wieczorem kiedy pojechał do Ani słyszałam jak umawiał sie ze swoim serdecznym kolega , ze jak bedzie od niej wychodził , to Paweł wracajc z miasta zabierze go i przyjadą do domu razem (mieszkamy w sąsiednich blkoach), kiedy zaparkowali samochod ,wyszli i chcac sobie jeszcze pogadać i wypalic papieroska postanowili zrobic sobie małą rundkę dookoła blokow, minęli na placyku grupe 8 chłopakow w wieku 18-20 lat, dwoch z nich zabiegło im droge i nic nie mowiąc Pawłowi sprzedał polombę, czyli dostał piąchą w twarz, kątem oka zobaczył Arek , ze reszta zaczęla biec w ich kierunku, paweł krzyknał ... Arek spadamy, pech chciał , ze rozdzielili się , moj syn skręcił w nasze podworko , a Paweł pobiegł do przodu na oślep w następne,za Arkiem nikt nie pobiegł, stanął przed klatkę i czekał na niego , bo sam nie wiedział gdzie on dał dyla, zaczął dzwonic na komorke , nie odpowiadała, , przed klatke zajechł samochod 2 innych kolegow Arka , przedstawił sprawę jak sie ma , wsiadł z nimi i zaczeli szukac Pawła po osiedlu,szybko go znalezli bo jakies 300m od zajścia stała karetka pogotowia i policja Paweł był tak pobity , ze nikt nie mógł jego poznac, leżał nieprzytomny na śniegu,leży teraz w szpitalu, ma złamany nos i przedniego zęba, tomograf koputerowy nie wykrył zadnych powazniejszych obrażeń,mozgu ..skradli mu 3 dowody rejestracyjne ,prawko , dowod , pieniądze no i komorkę ... mamę Pawła Arek zawiozł do szpitala , a sam wrocił i nocował u nich w domu , bo najprawdopodobniej i klucze padly łupem tych bandytów, jestem poprostu w szoku.. Arek w południe pojechał do szpitala , jak wroci bede wiedziała jak sie czuje Paweł Moj syn ma wyrzuty sumienia ,z e jemu sie nic nie stało a najwiecej zebrał kolega, jest oburzony opieszalym działniem policji, zamiast wsiąśc i szukać łobuzow, to zaczeli spisywac wszystkie dane , imie ojca ,matki , nazwisko panienskie matki, data urodzenia , miejsce zamieszkannia, syn im zasugerował , ze jakby wezwali posiłki złapaliby tych gnoi na bank... zignorowali jego prośbę ... no ale po co panom policjantom ganiac za chuliganami , mogliby sie za mocno zmeczyc i spocic w taki mróz Nie mam słow oburzenia i wku...nia na taką sytuacje, nic mi dzisiaj nie wychodzi, wszystko sie pieprzy, w głowie mam chaos i nie mogę sie zorganizowac ,tzrymajcie sie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooko!!! Jestem wstrzasnieta!! Tym co sie przydarzylo twojemu synowi i koledze..a moze jeszcze nardziej reakcja policji... To tchorze!! Nazwisko panienskie matki??? Ten brak profesionalnosci powinien trafic do gazet.. a tacy policjanci powinni dostac pieniezna kare.. za opieszalosc ,brak kompetencji..i tchorzostwo.:-( A ja tu chcialam wam opowiedziec o ozdobkach swiatecznych... kurcze!! Ide bo jestem zla.. Wroce wieczorem jak juz ochlone.. aby zlozyc Wam zyczenia swiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalka -po co policji gonić bandziorów - tylko z tym klopot. To jak w tym kawale - panie władzo -skradziono mi zegarek a więc pan jest zamieszany w kradzież. Wczoraj pisałam o strzelaninie koło mojej chaty - a dzisiaj Ty takie przeżycie,mamy nowy rozdział - zmiana władzy,nie ma się już co bać. Naszej policji wczle nie na rękę lapać bandziorów - bo tylko klopot.a prokuratura i tak zaraz wypuści. Nasza rzeczywistość.Współczuję,przede wszystkim bezsilności,no i pobitemu chłopcu i Twojemy Synkowi - Samo życie w naszym kraju. Uważam,że dobre było kiedzyś obowiązkowe wojsko,to tałatajstwo,nigdzie nie pracujące przynajmiej miało szkołę zycia,i najgłupsze lata było pod kontrolą. Trzymaj się,traumę przeżyliście i to niemałą. Moja Corcia jest już w domu,ustalamy żarełko na Wigilię i Swięta,odwaliłam jej spore pranie,cieszy mnie to,że jeszcze jestem potrzebna.Do jutra.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kochane dziewczyny Paweła, czeka operacja nosa (plastyka), bo przgroda nosowa jest zdruzgotana, ma okropnie napuchnieta twarz , no i zęby do wstawienia, jak wynika z jego relacji stracił przytomność jak zaczeli go kopac po twarzy, w szpitalu dopiero ja odzyskał..... BANDYCTWO!!!!!! Ten pomiot dlabelski , jak oreślił to moj syn zdecydowanie nie mieszkaja na naszym osiedlu,my wszyscy sie znamy z widzenie... osiedle jest małe , z 3 stron otoczone komleksami lesnymi i parkami , jest oddalone od pozostałej częsci miasta, jest bardzo hemertyczne , bo nikt obcy tu nie przyjezdza , mieszkamy tu ponad 20 lat i wiemy wszystok o wszystkich, gdzie kto mieszka , jakim samochodem jezdzi i czyje dzieci sa czyje. Pomioty przyjechały z \'\'miasta\'\' , zeby chyba sie \'\'rozerwać\"... masz rację Libro , ze te niewyszalałe, zdziczałe małolaty nie znaja rygoru i moresu, moj syn stwierdził , ze to jest efekt \'\'bezstresowego\'\' chowania dzieciakow, bezgraniczny luz, brak szacunku do wszystkiego Belvuniu, tak mozna stracic wesoły nastroj i nic sie w tedy nie chce, przepraszam , ze ciagne ten nieprzyjemny watek i psuje wam swiateczny nastrój jeszcze wpadne , teraz ide do dalszych prac kuchennych, karp , pierogi z kapusta i grzybami oraz grzybowka idzie na tapete czy wpadniecie chociaż na kilka chwil w wigilię??.. podzielimy sie wszystkie wirtualnnie opłatkiem do zobaczyska , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanael
- witaj Libra 47 - jeśli zadasz sobie odrobinę trudu i Ty możesz poznać, że Bóg jest i kim Ty jesteś dla niego . Proszę też byś nie osądzała pochopnie i nie pisała nieprawdy. Poczytaj uważnie ewangelię - poznaj prawdę, jak wielkim Darem jest Jezus jak i gdzie prowadzi wierzących . Zobacz sama w swojej biblii czego naucza Jezus i wtedy porównaj świadectwa i działania ludzi i owoce na stronach np .: www.nowasol.kz.pl www.nadzieja.pl www.kbwch.pl www.ewangelia.com www.bezscian.pl www.radio.chrzescijanin.pl www.kz.swidnica.pl Życzę Dobrego dnia - zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj /moja/ droga natanael pomyliłas sie- chyba fora religijne sa na innych stronach.... mamy juz tyle lat , ze mamy prawo myslec tak jak chcemy i imadło ktore stosujesz, zeby wyprostowac nasze poglady jest niesmaczne , jak wszyscy fanatyczni chrzescijanie chca na siłe nawrocic i wyprostowac wszystko na świecie, dzieje sie to od dawien dawna chociazby INKWIZYZJA, ktora w imie Boga była stosowana wobec tylu niwinnych ludzi, i w bardzo wymyslny sposob ,Hiszpania, wiek XIV ,pamietasz???? to poczytaj , o gorszej juz nie czytałam jaka stosował kler- oczywiscie zawsz w imie Boga dobrze, ze Jan Paweł II mial na tyle odwagi i przeprosił wszystkich niechrzescijan za te zbrodnie, a wyprawy krzyzowe , tyle wylanej krwi, no ale to były inne czasy i mozn abyło manipulowac plepsem..same zakute łby w zbrojach Jestem katoliczka , bo w takiej byłam wychowana wierze, ale nie lubie fanatycznych ludzi ktorzy robia cos na siłe, co do poglądow Libry mam takie same, idz w pokoju na inne storny nawracac niewiernych, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to pleps jest
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!Jutro mnie nie bedzie wiec Skladam wam najserdeczniejsze zyczenia z okazjii Bozego Narodzenia..Dziele sie z Wami wirtualnym oplatkiem.. Moze jeszcze wpadne po poludniu jak skoncze robic moja rybe w galarecie.. [url=http://img148.imageshack.us/my.php?image=christmascardrh2.jpg][img=http://img148.imageshack.us/img148/4282/christmascardrh2.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w trakcie Kolacji Wigilijnej - dzielę sę wię z Wami oplakiem z najlepszymiżyczeniami Swiątecznymi. Radosnych,pogodnych i wesolych Swiąt,ode mnie i mojej rodzinki,dla Was wszystkich. Caly dzień pichcenia,roboty, a pojedli trochę i więcej niechcą. Tak to już jest. Szarooka - dzięki za dyskusję z ograniczonym umyslowo natanielem,mnie Nowy Testament - totalnie nudzi,Stary też przeczytałam - wyciągam z nich wnioski sama,bez \"uczałych\" wywodów,oszołomów. To Nara.W Y P O C Z Y W A J C I E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×