Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goldi76

Ginekolog i diabetolog Wrocław

Polecane posty

Czy możecie mi dziewczyny doradzić dobrego ginekologa i diabetologa we Wrocławiu ?? W Poznaniu miałam 3 w jednym endo - gino - diabetologa, ale obecnie mieszkam we Wrocławiu i tu chciałabym dobrą duszę (lub dobre dwie), które by się mną zajęły. Bardzo proszę o Wasze opinie i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że brak odpowiedzi.....Będę więc musiała szukać inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ginekologa - podobno jednym z najlepszych jest dr Markuszewski z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii na ul. Krynickiej - tylko ciężko się do niego dostać, ze względu na tłumy pacjentek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pulsantisie na ul.Ostrowskiego jest przychodnia, w której na bank jest ginekolog i możliwe, że znajdzie się diabetolog.Niestety nie mam nr do głównej rejestracji, ale mam bezpośrednio do ginekologa: 0717868704 :) Teraz sama chodzę do ginekologa na Grunwaldzie, koło Alberta i całkiem mi się podoba :) tel.713280108, ale tu trzeba dużo wcześniej się rejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki :) Jednak można na kogoś tutaj liczyć :):):) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222233232
--> marzenka84 - ile kosztuje wizyta tam koło Alberta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabel79
ooo, a ja akurat potrzebuję lekarza 3 w 1 właśnie w Poznaniu. więc jeśli Goldi76 zobaczysz moją prośbę to prosze podaj dane tego lekarza. będę wdzięczna. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu, gdzie w najbliższy piątek (8 grudnia) odbędą się kolejne, BEZPŁATNE konsultacje diabetologiczne. Rejestracja odbywa się na naszej stronie internetowej: http://www.stopacukrzycowa.org.pl/?page_id=59 oraz stacjonarnie w placówce. Wkrótce poinformujemy o kolejnych miejscach i terminach konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×