Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedroneczka pstrokata

zbyt wysoki poziom meskiego hormonu

Polecane posty

Gość biedroneczka pstrokata

moja sytuacja wyglada tak: bralam przez 2 lata atbsy, odtswilam je we wrzesniu i od twego czasu mialam az 2 razy okres :D najepirw czekalam 2 meisiace, potem zwou 2 meisiace i ost okres mialam w styczniu, myslalam, ze w koncu przyjdzie ,ale nie przyszedl :( bylam u gin i pytalam o co chodzi, w ciazy nie ejstem, badala mnie, no i mi zlecila badania krwi, i sie okazalo, ze mam za duzo meskiego hormonu :( wiec spytalam co mam zrobic z tym fantem... a ta pielegniarka skubana do mnie 'jesli pani CHCE, to moze pani zaczac brac 'pewne pigulki', ktore obniza ten poziom, a ja do niej, a co, ejsl inei chce sie faczerowac czyms, a ona mi odp, ze wtedy nie dostane orkesu... i tu sie zaczynaja schody, bo: jestem teraz w niemczech i wracam za 2 meisiace do domu i nie wie mczy zaczynac brac te 'pewne pigulki' i co ,wroce do polski i bede musiala brac cos inengo.. i w ogole nie wiem, czy mi tak 'doradzli' bo nie ejstem niemka... musze skontaktowac sie z moim gin w polsce, ale do tego czasu chcialam sie od Was czegos dowiedziec, moze ktoras z Was miala podobyn problem? i co powiedzial Wasz gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
No powiedz jaki to hormon... Testosteron? Ja mam torszkę testosteron podwyższony i dużo androstendion. Okres mam ale niereguralnie. Napisz jaki hormon badałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×