Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vesta

moje zdjecie

Polecane posty

Gość szallalala
teraz super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz brzydkie cycki
no w ciuchach już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kiepski oklapły tyłek taki 3/10 :-O przy tej wadze pownien być dużo lepszy, zalecam więcej sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy
w ubraniu wygladasz spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako kobieta piszę
masz ładną figurkę :-) naprawdę, a te komentarze ze jesteś chora na anoreksję wystawiają zazdrośnice.... chciałabym zobaczyć czy same są tak idealne, skoro potrafią tylko krytykować i zrównać człowieka z ziemią... jeszcze nie pamiętam aby forumowiczki zgodnie osądziły, że ktoś jest ładny i zgrabny, czepiają sie każdego, np. Alby :o Herbusiowej, każdej. 3 maj się i swoją formę, bo jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuy
juken----> jej tylek jest lepszy niz twoj ryj:D Co chcesz od jej tylka?:O obwisly? gdzie obwisly?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, wiesz jakby wkleily swoje zdjecia to moznaby podyskutowac. narazie nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szallalala -----> jak się \"krzaki\" myje codziennie, to zaręczam, że nie ma żadnego nieprzyjemnego zapachu ;) co innego gdyby na wzgórku łonowym były gruczoły łojowe bądź potowe :/ ja sama bardzo rzadko robię \"fryzurkę\", bo odrasta już na drugi dzień :( ale boki golę i przycinam w ogóle, żeby bardziej płasko w majtkach było ;) ale powiem wam, że w dotyku najlepsze są takie \"zapuszczone\" włosy, bo są miękkie i kręcone... mój facet takie ma i je uwielbiam, bo sobie nie goli ani nie przycina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz juken? Przegiąłeś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcdvf
czemu jestes takim chudzielcem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ia umiesz czytać??? OKLAPłY a OBWISŁY , jest różnica nie??? jak ją zauważysz to sie zgłoś, a tym czasem turlaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcdvf
bo ty w ogole nie masz tyłka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przegnoiłem bo sie znam w temacie :-O zresztą pierdoły pogadajcie sobie tyłki na topiku z fotami i odrazu zobaczycie różnicę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuy
dobrze, bede sie bujala "tym czasem":O Oklapy czy obwisly i tak wyglada lepiej niz twoja morda. 3/10? pogielo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe amatorzy kwaśnych jabłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczylibyście ta sama laske na profesjonalnej sesji, odpowiednio ustawioną, to by Wam szczeny opadły. Ciekawe, jak Wy sie prezentujecie na golasa...., bo ja np. prezentuje sie dość choojowo, a wszyscy mi mowią, że mam zajebistą figure. Nie tak łatwo wyjść dobrze na golasa na prymitywnie zrobionej focie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuy
juken, naprawde przegiales. Jakbys jeszcze jakos "latino" boyu jakos wygladal to sie zgodze,ale tak?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken, Ty sie znasz w temacie? Nie rozsnieszaj mnie:oChyba znasz temat z jotpegów, gdzie panny sie tak wypinają, że każdy tylek wygląda jak zajebiscie zgrabne jabłko:o Przykwasiles teraz strasznie. Laska jest chuda, ale tylek jej został i jest to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuy
za duzo "jakos" mi wyszlo;) pierwsze skreslic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zanm sie bo jestem FACETEM ??? do tego uwielbiam kobiece tyłki i mam ich sporą kolekcje na kompie, zresztą Twój też paszczaku, robione w rożnych pozach i sytuacjach , jak trzeba biedzie ocenić dupsko faceta to sie spytam bab który jest zgraby a który nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuy
juken, ale znawca:D spora kolekcja fot na kompie:D hahahaha:D:DL:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A że ma białą doope tez padlo...no tak, to jest extra-mocny argument, prawda? PEwnie wszystkie laski z tego forum leżą na plazy bez majtek na okrągło przez caly rok, tudzież łaża regularnie na solarium, tylko po to, żeby potem wysmiać np. taką Dode.....hehehehe, no cyrk czasem odstawiacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie Ci, że to co masz na kompie Jukeno to o kant doopy potłuc. Wiadomo, że zbierasz tylko najladniejsze jotpegi: czytaj w najladniejszych pozach i po obrobce w PS:DTego sie nie da porownać, tu masz 100% natural.....tak wygladaja kobiety zazwyczaj, nie sa idealne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×