Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę bez podszywów

Wzwód pod prysznicem?

Polecane posty

Gość Proszę bez podszywów
On jest prawiczkiem to fakt, a zresztą przykro pisać z takim prowokatorem, jak Ty. Zmień temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
wiem dziewice sa przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przejmuj się, tu wiele przygłupów siedzi :). Tak autorka topiku sama chciała zacząć Go trzepać po jajkach, ludzie skąd takie marne poczucie humoru :O :O :O? Trzymaj się i nie czytaj już tych głupot. Najważniejsze, żebyś była z Nim blisko, zwłaszcza, jeśli jest jeszcze niedoświadczony. Może i sam nie kontroluje swoich reakcji. Na to przyjdzie czas. Pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko,spoko! Chcialas sie dowiedziec czy to normalne wiec odpowiadam,ze to calkiem normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bez podszywów
Dziękuję Krecik! Miło poczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
jak dorosnie i osiagnie 20 lat to bedzie wiedziala co sie robi ze wzwiedzionym czlonkiem.JAko ze jest dziewica to na niego patrzy.LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze jakies problemy...? Czegos jeszcze nie rozumiesz ...? Pytanie do autorki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze jakies problemy...? Czegos jeszcze nie rozumiesz ...? Pytanie do autorki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to normalne, ze facet sie podnieca w obecnosci bliskiej mu (i nie tylko ;)) kobiety i nie koniecznie musza byc nadzy, ani nie koniecznie trzeba go dotykac w czule miejsca. i to jest tak norlmalne, ze pewnie dlatego tego nie skomentowal byloby dzie=wne gdyby tod tym prysznicem z Toba mu nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to normalne, ze facet sie podnieca w obecnosci bliskiej mu (i nie tylko ;)) kobiety i nie koniecznie musza byc nadzy, ani nie koniecznie trzeba go dotykac w czule miejsca. i to jest tak norlmalne, ze pewnie dlatego tego nie skomentowal byloby dzie=wne gdyby tod tym prysznicem z Toba mu nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
moze zrobil to specjalnie bo chcial sie z toba zabawic (ruchac) pod prysznicem a uprawialiscie wczesniej seks przed tym zdarzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
moze zrobil to specjalnie bo chcial sie z toba zabawic (ruchac) pod prysznicem a uprawialiscie wczesniej seks przed tym zdarzeniem? moze to byl poprostu impuls ktor wywilala chec uprawiania seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
a jestes dziewica ? bo jesli nie to mugl byc impuls checi uprawiania seksu facetom przychadza ruzne mysli do glowy np jak ja kompalam sie z moim facetem pod prysznicem w strojach kompielowych po basenie on zarzyczyl sobie abysmy sie rozebrali i abysmy zaczeli sie ruchac ja mialam mu obciagac pale a on mi cipke a potam sperma i ruchanko >>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to normalne, ze facet sie podnieca w obecnosci bliskiej mu (i nie tylko ;)) kobiety i nie koniecznie musza byc nadzy, ani nie koniecznie trzeba go dotykac w czule miejsca. i to jest tak norlmalne, ze pewnie dlatego tego nie skomentowal byloby dziwne gdyby tod tym prysznicem z Toba mu nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
a jestes dziewica ? bo jesli nie to mugl byc impuls checi uprawiania seksu facetom przychadza ruzne mysli do glowy np jak ja kompalam sie z moim facetem pod prysznicem w strojach kompielowych po basenie on zarzyczyl sobie abysmy sie rozebrali i abysmy zaczeli sie ruchac ja mialam mu obciagac pale a on mi cipke a potam sperma i ruchanko >>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
a jestes dziewica ? bo jesli nie to mugl byc impuls checi uprawiania seksu facetom przychadza ruzne mysli do glowy np jak ja kompalam sie z moim facetem pod prysznicem w strojach kompielowych po basenie on zarzyczyl sobie abysmy sie rozebrali i abysmy zaczeli sie ruchac ja mialam mu obciagac pale a on mi cipke a potam sperma i ruchanko >>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem kiedy taka sytuacje,spalismy z kobieta,dolownie-z zamknietymi oczami i tak jakos przez sen stanal mi penis.Kobieta sie przebudzila,niechcacy polozyla reke na moim czlonku i sie podniecila,bo kutasek stal mi bardzo mocno.delikatnie przewrocila mnie na plecy,zsunela mi majtki i zaczela piescic.Myslalem ze to sen,jednak obudzilem sie,bylo mi tak przyjemnie,trwalo to tylko chwile.Spuscilem sie,zalalem caly swoj brzuch. Bylo swietnie.Czesto mi staje wiec czesto sie zabawiamy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 śledzie na godzinę
należy postępować w tej kolejności: - zerwać z głowy berecik - ostrożnie zasłonić oczy (żeby moherowe kłaczki się nie dostały) - wybiec spod prysznica z krzykiem - udać się prosto na policję w celu złożenia donosu na zachowanie obsceniczne partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiem, wiem, że się podniecił, ale dlaczego na to nie zareagował. Próbowałam zwrócić Mu uwagę, ale On, jakby nigdy nic, dalej mnie mył, później wyszliśmy i nawet nie wspomniał o swoim \"podnieceniu\".\" na co chcialas zwrocic mu uwage?hehehe...nie ma to,jak robic z igly widly ;)...nie wiem co w tym dziwnego,ze facet podniecil sie,bedac pod prysznicem ze swoja dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×