Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wnucka Rolnika

Zazucem tyko tjeme na psynente - Ło KUNIU.

Polecane posty

Jako ze ło krowach jus było i nie popisaliśta siem wiedzom w ty materyji, to dziś bedzie ło kuniach. Kuń jaki jest kazdy widzi, ale nie ło to idzie. Dziś bedzie ło kuniu i jezdzeniu na kuniu. Bo nie kazdy te stucke potrafi, tak jak muj dziadecek, chtury na kuniu jeździł stojunc na rekach, a f cyrku bynajmniej siem nie łudzieloł. Los kcioł ze jednygo rozu dziadek posed sie kumpać do zyki no ji zanurkowoł. Jak zanurkowoł tak ni muk wynurkowoć bo siem zapluntał w skielet kunia, chtury tam łod nipamiętnych casów spocywoł. No ji mioł problema. Ale siem wydostoł jakuś. Potym była jesce tako sytłacja: dziodek pojił kunia a ze to była kobyło toto narowiste no ji pojił ta cholera psy studni. A toto wzieno wjyzgło i trafino dziodka w samum skroń, ze ledwo łod ty studni łodskocył, a tak to by tam fpot. Ale psytumności nie strocił. Tsy. Bo to do tsych rozy stuka. Kunia dziodek kciał wypsęc. Aaa bo wróciny z pola i co kuń bedzie stoł jak ten gupi u woza? No to go wypsengo, a toto bydle, (jus ni kubyła toto była, zebysta mje nie muwili, ze to prowokejsyn), pociungneno wtencas, no ji dziodek dostoł sia pod tyn cholerny wuz łobcionzuny w dodatku łostro. Traf kcioł, ze koło jemu po kości udowej psejechało, tak we w połowicy. No ji zabrany go do spitala, gdzie lezał, lezał, ale zator posed pucny, no i dziodek wziun i umar. Tera tak. Kazdy co to kciołby jyździć na kuniu to wi ze jeździec i kuń to jakby nie pacył som dwa łosobniki. Niby jeden a dwa. Jak nie cujes kunia, to zoden ś ciebia jeździec. To se zapamientajta z moji historyji, bo nie bedzieta łumioły jyździć. To je tak, ze cłowik toto je takie dwa w jidnym, cioło i łumys, jak nie idom rozem, to kuń poniesie, ni ma bata!!!!!!! Pees, łosobno historyja to bydzie jok kuń jeźdźca psywozi albo ni, ale toto chłodzi ło martwygo jeśćca na kuniu, ni zywygo. Kuń zywy, jeściec mortwy na łamen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie dziolcha powies
Rolnika nam totaj nikt nie zastapi :o ale gdziez un 😭:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusia. Co ty pierdolys?? Zaćpałaś???? A mówiułym: NIE ćPEJ!! BIMBERKA POSMAKUJ! :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo raanyyy
Znajacy IP maja niezly ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj rusek. Łoj zbiro ci sie. Łoj zobocys ty Zośkke. Łoj zobocys pode mnom... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaleee, hehe, to ciekawe... W sumie to nie widziałem jeszcze, żeby kastrat obracał jakikolwiek towar płci żeńskiej... Ale z jajami (swiezymi) czy bez, to i tak jesteś do dupy, a twoja oryginalność na tym forum stała się już nie do zniesienia :D I za to właśnie masz w ryja od Jurgena lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TY co sie czepiasz Rolnika pucybucie???? Kumnie podajcie no kose :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchejcie towariszcz. Łod zniemconego kacapa wew ryja to i mój Burek kcioł nie bedzie. Zwycajnie wypluje. Ja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go koso po źiebrach a wy widłami w łoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!!! Puszczam pawia!!! juken, piesku, otwórz posłużnie giembe, wiem, że lubisz być poniewierany. A ty rolnik... pocałuj mnie w zad, jesteś dla mnie krowim plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tym tam mruczysz??? Rolnik wyjmij mu końskiego fiuta z paszczy bo nic nie rozumiem :P jak ssiee to strasznie niewyraźnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooaaa, właśnie mam ejakulację.... juken jako dyżurny cham i podszywacz.... aaaaaa jaki llllooolll :)P) OUT OF FREQUENCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli walisz konia pod teksy z kaffeee??? Buhahahahahahhahahahh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie coś należy ci sie odznaka PŻ 1 stopnia , nie mogłeś sie lepiej sam potyrac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety drogi jukenie twoje teksty nigdy nie zagoszczą w tym szlachetnym topiku (wiesz dobrze o co chodzi), skądinąd zdominowanym przez moje sardoniczne podszywy... if you know what I mean of course...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie dziolcha powies
Rolnik. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co brałeś ale strasznie po tym bełkoczesz :P wiec przestań aaai znajomością Anglika nikomu nie zaimponujesz:-O ko-no kso hentai jaro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, to nie jesteś nawet błyskotliwym rozmowcą, że nie wypomne ci ograniczonego słownictwa... Tak więc pocałuj Jurgena gdzieś dyżurny podszywaczu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem bo nie muszę być jak mam doczynienia z trylobitem intelektualnym:P a taktyka najpierw inwektywami go a potem troszkę grzeczniej nie działa na starych wyjadaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×