Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ela lat 25

Pilnie poszukuje ładnych zaproszeń ślubnych - Kraków

Polecane posty

Dlaczego nie Allegro. Przynajmniej jest pewność transakcji, aczkolwiek poza Allegro może być trochę taniej ponieważ sprzedawca nie płaci marży od sprzedaży i można się potargować przy większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe zaproszenia są według mnie ładne, szczególnie w jakimś oryginalnym formacie. Ciekawe są tez z jakimś motywem przewodnim np. z różą, zabawnymi ptaszkami lub z panną młodą, której suknia ślubna zachodzi także na stronę tytułową zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getmarried
Witaj! Zapraszam Cie na mój poradnik ślubny. Co jakiś czas będą pojawiać sie nowe wpisy! Jeśli masz pytanie na dany temat, lub chcesz żebym poruszyła tą sprawę daj mi znać w komentarzu lub w jakikolwiek inny sposób. Przeczytaj mój pierwszy wpis, nic nie musisz, ale możesz skorzystać przeglądając często tego bloga:)... http://getmarried.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę samemu zrobić (o ile ma się drukarkę), wychodzi taniej i wyjdzie tak, jak chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić zaproszenia samemu... ale z doświadczenia wiem, że taniej na 100% nie będzie... 1. tracisz swój czas 2. musisz kupić papier - który z reguły w sklepie papierniczym jest drogi (firmy robią to masowo, więc kupują zapewne u producenta lub hurtowni) 3. musisz kupić ozobniki, kokardki, etc. A jaki będzie efekt hehe niekiedy aż strach pomyśleć... i wstyd pokazać rodzinie i znajomym... Oczywiście taniej pewnie będzie jak zrobić wydruk clipart-a na zwykłym białym papierze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhhndhdfdtdtdttgghyerhyhr
dostalam zaproszenie robione, wlasnego projektu. Ludzie tajacy takie scierwo mysla ze sa cool? tak beznadziejnych zaproszen w zyciu nie dostalam. Juz za zl na allegro sa piekniejsze niz to gowno co mi dali i szczycili sie ze wlasnego projektu i wykonanie goowno po prostu goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
Co prawda nie w Krakowie, ale polecam Ci sklep dekoprint.pl Rok temu zamawiałam u nich zaproszenia i zawieszki na alkohol. Super firma. Wszystko przyszło na czas. Poza tym jakość rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaproszenia Ślubne
My zamówiliśmy zaproszenia w pracownia autorskiej Pani Sylwii. link: http://sylwianadolska.com, zaproszenia cudowne, pięknie wykonane. Gościom się bardzo podobają. Ślub mamy za 14 tygodni i mamy już kilka potwierdzeń przybycia :) Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była Panna Młoda
A ja polecam zakupić zaproszenia w firmie Eyenne Studio przez internet -wychodzi taniej a nigdzie indziej nie znalazłam piękniejszych od perełkowych jakie mają w ofercie :-) na początku zamówiliśmy ( wtedy jeszcze z narzeczonym) darmową próbkę u różnych producentów, mielismy porównanie ale zachwyciliśmy się tylko tymi, nigdzie wcześniej podobnych nie znalazłam a szukałam długo, dobra jakość naprawdę jest zauważalna szczególnie przy detalach. Nic dodac nic ująć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudne zaproszenia, bardzo eleganckie, cena z kopertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne,cudne czy ślitaśne i tak wylądują na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina26
Jesli moga byc online a nie z Krakowa to ja polecam sklep z zaproszeniami slubnymi http://orchid.com.pl - naprawde wyjatkowe recznie robione zaproszenia. Wiem, bo sama tam kupowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ładne eleganckie zaproszenia i bez sensu wydwac kase i tak wszyscy po przeczytaniu wyrzuca w kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty81
Mogę Ci polecić specjalistów od druku, którzy działają w Internecie. To drukarnia Cewe Print. Wyślij do nich zapytanie i dowiesz się jaki jest czas oczekiwania i jaka kwota. Zostawiam ich stronę http://www.cewe-print.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizkaa
Ja mogę polecić firmę B&B Style: http://www.bbstyle.pl/ Robią naprawdę oryginalne zaproszenia ślubne z pięknymi kwiatkami. Sama tam zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Każdy szczegół zaproszenia jest bardzo precyzyjnie dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika24576
Polecam zaproszenia ręcznie robione ze strony www.manufakturaslubow.blogspot.com są piękne. I nie martwisz się też winietkami i zawieszkami na alkohol bo robią wszytko w jednym stylu. A ceny są zaskakująco niskie. Ja byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaS02
Jeśli zależy Ci na fajnych nietypowych zaproszeniach to polecałabym te, które zamówiłem rok temu na swój ślub: www.studioluksja.pl goście byli zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam na www.jasminart.pl Warto było, bardzo nam się podobały, bardzo starannie wykonane, naprawdę polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×