Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

"zobacz i głosuj na tą kosmetyczkę" o fuck - nawet na tej stronie napisali z błędem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo kobieta musi: zarabiać, gotować, sprzątać, zmywać, prać, prasować, wychowywać dzieci, dbać o swoje największe dziecko - męża, być domową księgową, ogarniać wszystko, bo nikt inny tego za nią w domu nie zrobi!" kazda kobieta tak mowi... ale nie znam takiej, ktora to wszystko robi :D ja tez moge napisac litanie rzeczy, ktore teoretycznie musi robic facet, a realnie nikt tego nie wykonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli : to nie jest tak, że nie potrafią, tylko im się nie chce, a kobiety durne wolą się męczyć same ze wszystkim, niż faceta zmusić do nauczenia się obsługi pralki, zmywarki czy odkurzacza. Ale za to jaki piekny argument przy kłótniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"i dlatego ja też nie mam szans aby kogoś miec bo laski mają za duże wymagania" od razu za duże. mają takie na jakie sobie mogą pozwolić. podejmują decyzję:"wolę być sama niż z byle kim". a byle kto to ty :D ps. i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chumszaz
" niż faceta zmusić do nauczenia się obsługi pralki, zmywarki czy odkurzacza." a kobiety nie umia zaprogramowac video i ustawic kanaly w TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"mój mąż nie umiał nagrać filmu z tv na video" no ale chyba jakieś zalety miał, nie? wkurzają mnie ludzie wieszający psy na swoich byłych. w końcu kiedyś ten człowiek, taki jaki był, dużo dla ciebie znaczył, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, Komi, że mogę zadzwonić. Moje gotowanie też się sprowadza, poza kawą, do sięgnięcia po telefon, tylko chyba nie tędy droga... Cream, nie my mamy za wielkie wymagania, tylko tacy jak Ty nie umieją im sprostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa, mój były potrafi położyć kafelki, postawić scianę i inne takie remontowe sprawy wykonuje świetnie, za to ostatnio zgłosił się do mnie, żebym mu przetłumaczyła instrukcję obsługi..pendrive'a :D Nie każdy musi umieć wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość sex pożądanie
oni jakby chcieli to by sie nauczyli odslugiwac, ale nie chce! bo wiedza, ze jest taka oto kobieta, ktora jest stworzona do odkurzacza i zmywarki, tym bardziej pralki.... Ja bym uczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kapieli : bo najlepiej brać takiego, ktory przez jakiś czas mieszkał sam, daleko od mamusi i musiał się nauczyć :D Chociaż takim też umiejętność uruchomienia pralki wygasa po slubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie no, skoro te techniczno-budowlane sprawy są dla was takie ważne to może poznam którąś z panem mietkiem z mojej podstawówki? konserwator-złota rączka. i kontakt naprawi i koło zmieni. tylko uprzedzam, jest już na emeryturze i trochę go w kościach łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma nie prowokuj mnie nie nie miał zalet mój były mąż] i doprowadził mnie do szału jeden pan z kafe który mi napisał \'\'a może czujesz wyrzuty sumienia ze odeszłaś\'\' szlag mnie trafi .. ech ide bo Oferma i tak wie lepiej wszystko,jasnowidz od 7 bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olewamy Ciebie Cream, tylko, mimo że Cię lubię, jesteś właśnie przedstawicielem takiego typu facetów - albo się kreujesz na takiego, który jest mało męski :) Nie ma sensu wyrzucać, co kto umie, albo nie, bo nikt nie umie wszystkiego. Mnie z tym kołem chodziło tylko o przykład braku reakcji i chęci do pomocy. Umiejętności też, ale to można jakoś inaczej załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro autor doszedł do takiego pięknego wniosku, to dlaczego zawsze faceci wybierają łatwe, pustawe dziewczyny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ja idę przez las w nocy i mnie facet łapie za rękę, bo się boi, to proszę... jak ja mam się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma, niekoniecznie techniczno-budowlane, ale COKOLWIEK , czym można zaimponować, jak dla mnie, może być solidna wiedza historyczna, którą umie się ciekawie przekazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalem powyzej - kolo to ja moge sam sobie zmieniac na jakims pustkowiu... normalnie dzwonie po assistance, bo sa od tego, jak dupa od srania, zeby to za mnie zrobic... zwlaszcza, ze w moim samochodzie to nie jest taka prosta sprawa... a co do tych rzeczy o ktorych tutaj piszecie - o nieumiejetnosci wlaczenia pralki, odkurzacza itp.... widzialy gały co brały... bierzecie kalcki życiowe, a potem sie dziwicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, my nie wmawiamy, sam piszesz Komi, ja o pustkowiu właśnie mówiłam :) Ale jeżeli chodzi o Ciebie, to pewnie nie było by problemu, jakoś mało pizdowaty się wydajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim celu mam układac jakies kafelki (tak na marginesie - nie umiem tego robic) skoro moge zadzwonic po faceta, ktory zrobi to 10 razy lepiej bo uklada je od 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Cześć, Kirene. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×