Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość zamorzny spąsor
Pamiętaj, Kirene. Ja posiadam bardzo głęboką wiedzę historyczną, więc mógłbym Ci zaimponować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni przykład z moim mezem bylismy na działce moich rodziców ja on i syn(synek miAŁ wtedy 4 latka) wyszlismy na spacer po alejkach działkowych,nagle wyskoczył groźny pies i zaczął warczec na mojego syna.Wziełam syna na rece i zaczełam kopać psa,a co mój mąż zrobił?spierdolił na działke moich rodziców i zamknął nam furtkę przed nosem pies mnie ugryzł dostałam serie zastrzyków. bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, tu chyba nie chodzi, co kto umie, jedni umieją kłaść kafelki, inni montować wanny, tylko o załatwienie sprawy - czytaj - zadzwonienie do owego pana od kafelek i przypilnowanie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, ja właśnie napisałam, że to nie muszą być kafelki :) Mój ojciec nie umiał wbić gwoździa, a szanowalam go bardzo za olbrzymią wiedzę. COKOLWIEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Kolejne oczko, Kirene. Mi wbijanie gwoździ idzie zupełnie sprawnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Nie, Kirene, nie wróciłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sissy - koło zmienic to ja umiem lecz: na dojazdówce fatalnie sie jedzie, a na dodatek fabryczną mam taką, że mi awarje dyferencjału pokazuje :P:P pełnowymiarowego koła nie chce miec na zapasie, bo mi samochod obciąża i pogarsza osiągi :D a na dodatek nawet goscie w serwisie biora fure od razu na podnosnik, bo mowia, ze znaleźć w podwoziu punkty do lewarka jest strasznie trudno... od jednej kolezanki słyszalem nawet, ze facet sobie sam powinien olej w samochodzie wymieniac... :D Mnie 3 doswiadczonych mechanikow, ktorzy robia to 3 razy dziennie od ilus lat, wyienia olej za 3 godziny :D Ja mam co robic w weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktiry nie portafi wbic gwozdzia - to czysta dupa, a nie facet :/ sorry- wiedze ma niejeden człowiek po zawowodwym wyksztaklceniu (bo np lubie czytac) a jednak jest bardziej wartosciowy i pmocny niz taki co to "tylko na fizyce sie zna" powtarzam dupa a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, tylko czemu ma mi zależeć na Twoich umiejętnosciach, skoro i tak niemożliwe jest, abym je spożytkowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"nie nie miał zalet mój były mąż]" o już pierdzielisz. no chyba że jesteś z Hajfy ojciec chasyd wydał cię korespondencyjnie za mąż. no już naprawdę nie chcę się wdawać w głupie dyskusje o tym czy kobiety tak bardzo lecą na historyków czy nie koniecznie. nie wiem za bardzo co kobiety uważają za atrakcyjne, na tym dużo lepiej zna się komiczne. takie jednak mam przeczucie że znajomość przebiegu bitwy pod cedynią nawet jeżeli jest połączona z uprawnieniami na instalatora wysokich napięć nie będzie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w druga strone- jak facet garnie sie do rzeczy ktore wychodza mu kiepsko moj maz np nie umie prac- autentycznie, doceniam to ze garnie sie do wszystich rzeczy domowych i nie mam z tym problemu ale kompletnike nie umie wzucac prania do pralki- ostatnio nie sprawdzil kieszeni jak wzucal czarne pranie i potem na kazdej rzeczy byly klaki z chusteczki higienicznej.. albo wzucil czerwone z bialym :) albo misikowa narzute na 60 stopni... no nie umie... a za wszelka cene probuje mi chba udowodnic ze zadnej pracy domowej sie nie boi ;) to tez bywa meczace... zreszta nie wiem czy pisze w temacie bo dopieor co sie obudzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka, jakbyś przestała obrażać mojego ś.p. tatę, to byłoby miłe z Twojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Wkurzona, masz małżonka artystę. :-) Wyczuwam w nim bratnią duszę. Ja także nie potrafię obsługiwać pralki do prania. Zbyt skomplikowane. Za dużo gałek. Za dużo przycisków. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teroia
:) Życie uczy, takie sytuacje jak z groźnym psem i rączym tchórzliwym facetem. Wybierasz mężczyznę który ma potencjał, daje Ci jakąś nadzieję na poczucie bezpieczeństwa i szacunku. I niestety od ciebie sporo zależy, jak wychowasz tak masz... Byłoby fajnie znaleźć dorosłego już, samosterowalnego meżczyznę, ale przy aktulanie bowiązujacym systemie wychowania w rodzinie to prawie niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Złosliwa - a przed ślubem był inny????" tak, przed ślubem rzucał się do gardła najgroźniejszym osiedlowym brytanom, zagryzał i zakopywał w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Bo czasy mamy szalenie nowoczesne i kobiety, zamiast wychowywaniem chłopców na mężczyzn, zajmuję się emancypacją i równouprawnieniem. A potem córki tych kobiet lamentują, że oto mają do czynienia z dupkami a nie mężczyznami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tylko w Polsce wciąż panuje to przekonanie, że mężczyzna ma umieć wymieniać instalacje elektryczne, wbijać gwoździe itd... Pewnie to z powodu naszych licznych doświadczeń z okupantami i zaborcami nam to zostało - zawsze trzeba było sobie jakoś radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teroia
i jak zwykle strasznie odbiegliśmy od tematu :) Rozmawialiśmy o niedostępności kobiet i zeszło na pierdołowatość facetów :0 A w sumie moze nie tak strasznie daleko.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Czym Ci niby podpadłem, Wkurzona? Ja uważam, że dla prawdziwego mężczyzny pralka jest zbyt skomplikowana w obsłudze. To urządzenie jest przeznaczone ewidentnie do obsługi przez kobietę. Podobnie, jak kiedyś klasyczna balia i bijak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Masz coś przeciwko temu, Palola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
taaak prawdziwyfacet po powrocie z pracy przywdziewa kraciasta flanele, zakasuje rekawy i bierze sie za wbijanie wszystkich potrzebnych gwozdzi cos mi sie wydaje,ze to wbijanie gwozdzia jako atrybut meskosci cos wam zastepuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo, miales sie zjawic we czwartek czekalami nic!! skandal!! dlaprawdziwego mezczyzny mowisz.. a jaki to nieprawdziwy? znaczy ze sa prawdziwi i sztuczni? to mi sie tylko z jednym kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×