Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Sissy .....już raz taką wiązanke napisałem jednej dziewczynie , ona nawet była ładna :) i mysle że teraz to samo napisze :) i dlaczego zaraz to jest chamskie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, a dlaczego spławiasz kobiety? Jaka Ty jesteś ofiara losu, no. Najpierw pierdolisz, że zawsze będziesz sam, że nie masz szans nikogo spotkać, a potem spławiasz laski po dwóch spotkaniach... Co sie z Toba dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
i zdziwiłem się nawet że tak wymiękł. a tu się okazuje że on na podryw z tym młotkiem przyszedł a to ja zacząłem awanturę. :D biedak mial w drugiej kieszeni garstke gwozdzi i urzadzal akcje pokazowe. w ogole. jakie gwozdzie, jakie kolanka od armatury? ludzie - kiedy to bylo? widac, ze nie dyskutujemy tu o twardej rzeczywistosci tylko o schematach z prl-u, gdzie wszystko bylo na wage zlota. teraz cos sie spieprzy -kupujesz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamorzny, czujesz się zawiedziony,ze oficjalnie nie doceniłam Twoich nicków? bo nieoficjalnie coś już kiedyś napomknęłam :) Cream, a cóż to za radykalna zmiana klimatu w dziedzinie Twoich problemó do rozwiązania :D zws, taaak, ciekawe kto tutaj uwierzy w taką historię Twoich afiliacji politycznych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
E, nie o to mi, Palola, chodziło. Ja jedynie śmiałem napomknąć, że czasy radosnej twórczości mam poza sobą. Teraz już mi się nie chce wymyślać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy ..... poprostu to jest koleżanka i nic więcej :) pozatym ja z tej znajomości nie mam korzysci to po co mi ona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
To tym bardziej, Wkurzona, nie masz co żałować. Skoro jesteś zajęta i niedostępna, to szkoda na Ciebie czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona - mam zmywarke miele... troche przereklamowana jest ta firma... juz mi koszyczki wypadają ale polecam smega - super lodówka :) pieknie wyglada i bardzo funkcjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, Ty naprawdę durny jesteś :o Po to Ci ona, że pewnie ma jakieś koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws, taaak, ciekawe kto tutaj uwierzy w taką historię Twoich afiliacji politycznych? pola. niewazne co czujesz, wazne co deklarujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
To wtedy, Wkurzona, przestań się na mnie dąsać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, bądź bardziej asertywny, masz ochotę to sie spotykaj, nie to mów, ze nie możesz i się zbytnio nie tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ale polecam smega - super lodówka pieknie wyglada i bardzo funkcjonalna zgadzam sie. bardzo urodziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, to nie tak łatwo zostawić tuba ... :P Z prawdziwą to i pogadać trzeba i nie można wyłączyć w sekundę, dużo roboty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki, powiedzcie creamowi jak się z laskami zrywa... Bo ja nie mam cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu niedostępności...nie każda kobieta jest osiągalna dla każdego faceta- cóż musicie się z tym panowie pogodzić, kobieta wysyła jasne i czytelne sygnały świadczace o zainteresowanu bądź braku zainteresowania. Nie narzucajcie się- to budzi niechęć a skrajnie nawet i agresję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
pola przeciez krem ma problem z opedzeniem sie od kobiet na uzytek wizerunku na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne, czy rozleklamowana nie wiem, nie slyszalam o nich wczesniej" przereklamowana :P bo rozreklamowana nie jest... znajomi maja lodowke miele - zwrocilem na nia uwage bo sama domykala drzwi i informowala o braku pewnych produktow w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Może ja mu powiem, Sisy? Nie sądziłem, że jesteś taka nerwowa. Musisz używać znacznie mniej soli. Nawet zupy nie solić. I koniecznie szybko oddać mocz do analizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Że niby ja, Doprawdy, budzę w Tobie agresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×