Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Są lodówki z netem, same zamówienia składają co trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws, niekoniecznie, czytałam tu parę razy jak kobiety proponowały mu spotkanie i go chwaliły (Krema) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Aktualna zmiana nicka, Palola, podyktowana została reminiscencją historyczną oraz potrzebą praktyczną. Ponieważ mój pseudonim "zamorzny spąsor" i jego wariacje zostały przez kogoś zahasłowane, postanowiłem wymyślić coś innego. "Agrypina Czerwiec" nie jest pełnym brzmieniem. Prawidłowo powinno było być: "Czerwonoarmistka Agrypina Czerwiec". To postać pewnej bohaterki z filmu sowieckiego, który przed laty miałem przyjemność oglądać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mi lodówka ktora informuje czego w niej nie ma, gdyby się sama uzupełniała i potrafiła odgadnąć i podać mi drinka, na ktorego mam w danej chwili ochotę to co innego:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Znaczy, Doprawdy, Ty masz wrażliwe serce. Czy jesteś gotowa w geście litości przytulić moją głowę do swojego łona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
więc nikt mi nie doradzi fajnie ja ci doradzilam. badz soba i deklaruj silne i dluuugie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem ale ty jestes takim zwolennikiem radykalnych ciec? jak ci juz ktos nie jest potrzebny to nara? to tak troche bez sensu jest.moze kiedys bedziesz chcial z nia pogadac o bzdurach i wtedy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola ..takie chcwalenie i inne pierdoły to są tylko takie żarty (przynajmniej ja to tak odbieram ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Ja się do Ciebie, kochana Sisy, odezwałem po to, żebyś nie zapominała o stałym przypominaniu sobie i zebranym, że ja jestem kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina, Dzisiaj taki marny dzień, ze dla podniesienia spirits chętnie obejrzałabym jakiś SOWIECKI film :D :D to musi być niezła zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
:-) Np. "17. mgnień wiosny", ze Sztyrlicem w roli głównej, Palola. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem no i ktorego dnia oficjalnie na kafe zapodasz- to nara wkurzona powodzenia w zyciu, nara sissy, nara polaola, nara doprawdy, nie oddzywajcie sie na tematach na ktorych ja sie wypowiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Jedzie Sztyrlic nocą przez ciemny las. Podjeżdża do drzewa, na którym siedzi pohukująca sowa: - sowa - pomyślał Sztyrlic; - Sztyrlic - pomyślała sowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, ze dwóch młodych mężczyzn też Cię chwaliło, mniej więcej słowami, że gdyby wyglądali jak Ty to terminarz mieliby zapisany nr telefonów od lasek :P Więc jak to odebrałeś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A to dlaczego, Doprawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wkurzona bardzo zona ..jak to co mam was ten zwiazek jest jak dozywocie :) w wieku lat 95 (nadal chudy) bedziesz siedzial tu i zakladal topiki "czy sztuczna szczeka 'apollo 2079' moze utrudniac przybieranie na wadze?" komiczne bedzie wstawal o 5 rano i tlumaczyl wnukom, ze chce na silownie pola naprawi juz swiat i bedzie tylko odcinac kupony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, Ja nie muszę liczyć, bo ja już zaproszenie od Psełdo otrzymałam i czekam w kolejce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona na to nie ma szans- jesteśmy zbyt atrakcyjne i nieosiągalne dla krema więc bedzie ciągle sie kręcił gdzieś w pobliżu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ulzyło mi :) Kremik, tylko ja Ci nie dam tego, co prawdziwe kobiety w prawdziwym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×