Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Delicious_

Koniec z obwislymi posladkami i udami jak z galarety Zapraszam wszytskich

Polecane posty

Witam 🌻 na poczatek chcialabym powiedziec ze mam nadzieje ze ten topik nie rozplynie sie po tygodniu gorliwego pisania ... Otoz drogie panie :) chcialabym zachecic was do cwiczen 8 minute na posladki. Jak wiecie wiele z nas ma problem z \"obwisla\" i malo jedrna pupa oraz udami ktore trzesa sie przy kazdym ruchu :P nie wspomne juz o celulicie :D A wiec chcialabym abyscie dolaczyly sie do mnie -> bez wzgledu na to czy na ten temat traficie za tydzien czy za miesiac. nie wazne jest to czy bedziecie ze mna od poczatku ;) Postanowilam cwiczyc codzinnie bez wzgledu na to czy bede miala czas czy nie. same ocencie -> 8 minut to tylko chwilka ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wysmuklenie nog polecam rowerek w powietrzu :) natknelam sie na te cwiczenie tu na forum i powiem szczeze ze jest bardzo skuteczne ... juz tlumacze o co chodzi :) Otoz .. kladziemy sie w takiej pozycji jak do zwyklego rowerka ... jednak gdy wykonujemy rowerek, miedzy nasza pupa a lydkami musi byc kat rozwarty ... najlepiej to cwiczenie wykonywac lezac przy lozku (np.) i nogami wymachiwac nad nim ;) Mam nadzieje ze rozumiecie, bo naprawde trudno to opisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksela
ja cwicze od 4 dni na stepperku, tez mam zamiar ujedrnic uda i posladki....8 minute jednak tez wyprobuje, narazie cwicze je na brzuch. Napisz, jakie efekty Twoich zmagan, napewno bede sledzic:D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1988
Hejka dziewczyny!!! Z chęcią się do Was przyłaczę!!! Od dziś ćwiczę ostro , a tak przy okazji to jestem na diecie kopenhaskiej już 3 dzień!!! A Wam jak idą ćwiczonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 34
ja cwicze 8 minutowki na posladki i uda od 1,5 miesiaca i efekty sa zadowalajace-wiec jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1988
A podałabyś linka na ćwiczonka na uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1988
Dzięki Ci bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka81
Hej dziewczyny, ja tez sie przylaczam do cwiczen, na razie jestem w polowie a6w, a pare dni temu sprawilam sobie steper. Moj cel to 50kg, waze 60 przy wzroscie 160cm. moze nie jeste to nadwaga, ale nie najlepiej sie czuje taka okraglejsza. Moja waga to pozostalosci po ciazy, a w zwiazku z tym ze jeszcze karmie piersia dietka raczej odpada, a cwiczenia to jedyna nadzieja!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wczoraj mialam wam podac te linki ale juz nie mialam czasu:) ciesze sie ze ktos zrobil to za mnie 🌻 ja zaczynam te cwiczenia jednak od dzisiaj bo wcozraj nie mialam juz sily :P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, czemu sie zedna nie chwali jak tam cwiczenia ida? ja wczoraj zaczem troche cwiczonka z hula hoopem, ale srednio mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) bardzo sie ciesze ze Delicious zalozyla topic na ten temat, mam nadzieje ze znajde tu wsparcie i wole walki ;) Generalnie jestem szczupla i nie powinnam narzekac na moja figure jak patrze na moje uda to mi sie po prostu plakac chce, cellulitu sie pozbylam ale brakuje im jedrnosci, z tego powodu wstydze sie chodzic w spodniczkach. z pupa tez nie jest lepiej :( jest taka pelna, okragla :( w jeansach nie wyglada za dobrze :(:( abs znam, ale od miesiaca nie cwiczylam, gdzies sie zagubila moja systematycznosc. mam nadz ze uda mi sie wrocic do cwiczonek z wasza pomoca i wsparciem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🌻 przed chwilka skonczylam cwiczenia (8 minut na posladki) .... ledwo zyje :D mam nogi z waty az musialam usiasc :D hehe wydaje mi sie ze efejty beda szybciej niz myslalam :) karaaaluch23 -> Witaj :) Koniecznie powiedz jak pozbylas sie cellulitu :P ja takze nei jestem bardzo gruba ale moje uda i tylek zostawiaja wiele do myslenia. na poczatku maja dalam sobie za cel splaszczenie mojego brzucha-> udalo sie:) teraz przyszla pora na posladki -> takze musi sie udac:) na deser zostawiam sobie uda chociaz po dzisiejszych cwiczeniach to wlasnei one bola mnie najbardziej :) pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeza od niego mozna dostać
kurde ja jak raz zrobiłam 8 min na uda i na pupę to do dziś nie mogę się zmobilizować, co gorsze wszystkie te ćwiczenia wymagają duzej ilości przysiadów i wtedy tak bolą mnie kolana że nie daję rady, wymiękam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla...
mnie też bolą kolana jak robie przysiady. Kiedyś po ćwiczeniach to bolały mnie z pół roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam problemy
z kolanami wiec robie tylko te cwiczenia ktore nie obciazaja kolan a te ktore mi szkodza to ich nie robie a w zamian robie wiecej tych ktore mi nie szkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj wiem co to znaczy bol kolan ... na szczescie narazie mnie nie bola, zobaczymy jak bedzie potem. :) Karaluszku :P odezwij sie -> czekam na odpoiwedz w sprawie celulitu :) pozdrawiam i zycze milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious :) moj cellulit jest jak bumerang, jak tylko sobie zaszaleje ze slodyczami i makaronem, ktore uwielbiam to bezwzglednie wraca :( no ale od jakis 2 miesiecy nad soba panuje, staram sie ograniczac to niezdrowe jedzonko. ze slodyczy calkowicie nie zrezygnowalam bo nie potrafie, a poza tym mi tez sie cos od zycia nalezy :) Zauwazylam ze juz samo ograniczenie jedzonka przynosi efekty, dodalam do tego przerazajace ilosci wody mineralnej, rowerek stacjonarny i zwykle cwiczonka na dywanie srednio 2 razy w tyg, no i zaopatrzylam sie w pilling i zel garniera. Juz po tyg stosowania stwierdzilam ze to jest dla mojej skory lepsze od serum z eveline. I w zasadzie na tym polegala moja taktyka, cellulit stal sie prawie niewidoczny. Pisze prawie bo wiecie kobietki jak to jest ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie sprawe ze cellulit tylko czeka na moje podkniecie, ze chce do mnie wrocic, ale ja do tego nie dopuszcze. Bede kontrolowac jedzonko, bede cwiczyc bardziej systematycznie, no i bede sie zluszczac, smarowac, masowac :) Polecam wam zel garniera, a jesli macie wiecej pieniazkow to lipo-reducteur z galenic\'a. W ubieglym rolu codziennie przez 3 tyg go w siebie wsmarowywalam i bez kompleksow na plaze wyskoczylam. Szkoda tylko ze go wycofuja ze sprzedazy, zastepuja go serum wyszczuplajacym (mam nadz ze bedzie rownie dobre). Na szczescie udalo mi go zdobyc i dzis zaczelam stosowac. Oby za miesiac cellulit na dobre byl tylko wspomnieniem :) No i oby poprawila sie jedrnosc mojej skory. Kobietki mam do was prosbe, motywujcie mnie :) czasem brakuje mi silnej woli, trace zapal, wszystko wydaje sie byc bezsensu, dlatego licze na ten topic, licze na was :) Razem nam sie uda!!!! Kolorowych snow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby tez mam krem na celulit i wcale nie taki zly -> Ziaji Lipocel Blocker .. niestety nie uzywalam go regularnie a poza tym jest juz przeterminowany :) Co do cellulitu to 2 razy spraktykowalam ta maseczke kawowa na uda ... efekt byl zadziwiajacu : skora byla jakby napieta, zniknely nierownosci (oczywscie cellulit nie zniknal po pierwszym razie ale wydaje mi sie ze jak by sie dluzej to zastosowalo to efekty byly by widoczne szybciej niz sie wydaje:) ) Co do wody mineralnej to cellulit wlasnie robie sie od nadmiaru wody, dlatego ta metode moga stosowac tylko osoby ktore maja dobra przemiane materii no i nie biora tabletek antykoncepcyjnych. ja jestem w grupie kobiet ktore je zarzywaja i powiem wam szczeze ze odkad je lykam moj cellulit stal sie bardziej widoczny :O Poza tym jak schudlam moje piersi takze zmalaly -> z 70 C na 70 B :(:( chyba zaczne tez jakies cwiczenia na klatke piersiowa, bo przeciez nie wszczepie sobie inplantow:) Co do odzywiania okolo miesiac temu skonczylam diete warzywno owocowa, wiec odzwyczailam sie od jedzenia niezdrowych rzeczy, jemmalo i regularnie:) Jezeli chodzi o slodycze to takze je uwielbiam no ale przeciez nei mozna sobie odmawiac przyjemnosci, wiec czasem podjem sobie jakas mala czekoladke :P I napewno bedziemy sie wspierac nawzajem :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeza od niego mozna dostać
Wypowiedziałam walkę: wczoraj był godzinny spacer-marsz szybkim krokiem. Dziś godzina jazdy na rolkach. Marzę o tym by mieć tyle samozaparcia przez miesiąc, no ale jak zakwasy staną się nie do wytrzymania to pewnie polegnę ;-) Ech, gdy ograniczam jedzenie i intensywnie ćwiczę to nie dość że wszystko mnie boli to jeszcze nie mogę w nocy spać :-( Z kolei jak jem normalnie i ćwiczę to nie widzę żadnych efektów i mam przy tym tylko większy apetyt i się bardziej rozrastam.....ble Chcę wyszczuplić i ujędrnić uda i pośladki, reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co slychac? Ja chora jestem, siedze w domku ... od kilku dni codzinnie cwicze 8 minute buns ale powiem szczeze ze to sa chyba cwiczenia na nogi a nie na posladki:) jak patrze na pupe to nie widac rezultatow a moje nozki .. hmm jak je napne to widoczny zaczyna byc ten miesien w udzie:P hehe nei wiem moze zle robie cwiczenia :D a od dzis chcialabym zaczac cwiczyc callanetics ... podobno w 2 tygodnie swietne rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeza od niego mozna dostać
Dzisiaj zaliczyłam już godzinkę na rolkach. Muszę się jeszcze zmobilizować by się nasmarować jakimś balsamikiem i wymasować drewnianą szczotką-jeżykiem. Strasznie zazdroszczę dziewczynom, które mogą ćwiczyć 8 min buns. Ja niestety mimo, że bym chciała nie mogę. Zrobię kilka przysiadów tych z rozgrzewki i prawie płaczę z bólu. Te ćwiczenia chyba nie tylko działają na pośladki ale też na uda i to dobrze, bo przeważnie jak ma się niejędrne uda to i niejędrna pupę. Do rolek dołożę jeszcze trochę ćwiczeń z agrafką na mięśnie wewnętrznej strony ud. Jak się ją ściska to wyrażnie czuć że pracują nie tylko wnętrza ud ale też pośladki. Mam nadzieję, że od tego nogi nie staną się masywniejsze niz są. Muszę uważać na to by nie jeść zbyt dużo i by zamiast wyszczuplić nogi ich zbytnio nie rozbudować. Obiecalam sobie że będę ćwiczyć codziennie i muszę słowa dotrzymać. Mam dość tych wszystkich wakacji gdy zazdrościłam innym dziewczynom zgrabnych ud w mini. Też mogę takie mieć jeśli się postaram !!!! Mam dość wydawania kasy na wyszczuplające żele, odchudzające herbatki i cud-tabletki na celulit. Mogę osiągnąć to czego pragnę muszę tylko włożyć w to wystarczająco dużó wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam cwiczenia?? ja cwicze codziennie mimo tego ze strasznie mi sie nie chce. do codziennego 8 minute ASS dorzucam od dzis rowerek w powietrzu, moze bieganie, ale takie w miejscu bo nie moge sie przelamac aby wyjsc na ulice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczesik
Witam was Dziewczynki!Szukalam ćwiczen na pupcie jak i uda,takie wiecie-bryczesy,no i jestem tu.Ja również usiluje walczyc ze swoja niefajna figura-ksztalt gruszki.Do pasa wsio w parjadkie,ale od pasa w dol-katastrofa.Dupencja i owszem,uda upasione i trzesace sie...brrrr.No w kazdym razie przylaczam sie do cwiczen niebawem,a od 2 dni chodze na vacu well.Czy wiecie cos o jakis zbawiennych masażach???Szlag mnie juz czasami trafia,bo cale zycie trza walczyc i sobie odmawiac roznych smacznosci....No cóż...zawsze moze być gorzej.Kończe na teraz..Trzymajcie sie cieplo i bojowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeza od niego mozna dostać
Melduję że zaliczyłam dziś godzinkę na rowerku. Jutro w planach rolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twillight
Zaczynam z wami:) Pod koniec lipca jade nad morze. Mam nadzieje ze uda mi sie nie wyglądać jak galaretka na plaży :) A do tego czasu dieta i ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przyłączam się. Właśnie zrobiłam sobie rowerek w powietrzu (10 min), potem 8 minut na nogi i pośladki. Przy tych na nogi było jeszcze ok, ale te na pośladki mnie zabiły. Przy ostatnim ćwiczeniu pot spływał ze mnie na podłogę... Naprawdę!! Myślałam, że umieram. Jeszcze do teraz wszystko sie we mnie trzęsie. No i jeszcze zrobiłam 3 serie po 8 damskich pompek. Nie chcę, żeby mój biust stał się obwisły, a jeśli nie zmniejszy swego rozmiaru, to niedługo grozi mu obwiśnięcie... Tak więc już wykąpana, idę się posmarować balsamami :) I czekam na efekty. A jutro idę sobie kupić hula hop... Ale dobra, kończę, bo odbiegam od tematu ud i pośladków ;) Pozdrawiam i życzę wytrwałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×