Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mniam_mniam

pytanie do Pań z większym biustem!

Polecane posty

No właśnie... jak kobieta ma biust o miseczce większej niż D to ma już poważny problem z kupowaniem bielizny, w tym także ze strojem kąpielowym... zwykle bielizne kupuję znanych, lecz zarazem drogich firm... ale wydanie ponad 200 zł za stroj kąpielowy to już chyba lekka przesada... cala ta sytuacja zmusila mnie do zalożenia tego topicu i poradzenia się Was drogie Panie gdzie lub jakiej firmy strój można kupić na większy biust? P.S. I proszę bez odpowiedzi typu \"poszukaj w google\" ponieważ szukałam. Niestety nie znalazłam nic interesującego i dlatego chętnie przeczytam parę dobrych rad :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem, że w second handzie, nie mówię o strojach dla ogromnych bab, ale bywają stroje, całkiem ładne, z dużą miseczką. Bo na zachodzie nie dykryminuje się wielkich biustów :) Poszukaj, czasem są fajne, na wieszakach, za niewielką cenę. U nas jak duża miska, to zaraz ogromny obwód pod biustem i te szerokie ohydne szelki. o fasonie nie wspomne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no chyba, że się brzydzisz, lub nie masz zwyczaju, nie wiem co innego Ci polecić, poszukaj na zaganicznych stronach, jeśli znasz języki obce :) A może Allegro? Ebay? Widziałam sprzedawów, którzy sprzedają damskie w buty w rozmiarach 43,44. więc może mają też stroje z większą miseczką, niż B tak jak reszta na bazarach itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! To jest najwiekszy problem. Przewaznie jak miseczka E czy F to od razu 90 pod biustem, a 75 czy 80 to rzadkosc. Poza tym te wzory jak dla babć, koszmar! Dziekuję za podpowiedz, moze faktycznie jak bede miala troche czasu to podskocze i poszperam w lumpeksach, a noż widelec się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susun
Pewnie,ze 75,80 pod biustem przy miseczce E lub F to rzadkosc.Bo takie biusty sa szczegolnie sztuczne a nie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam miskę D, a pod biustem 80 cm. W 100% naturalne, to genetyczne, wszystkie baby w rodzinie tak mają :D jeszcze raz polecam lumpeksy :) Aha ja jako stanika do kąpieli używam zwykłego czarnego, szmacianego beż żadnych usztywnień, który jest z lycry, nie prześwituje i doskonale podtrzymuje biust. :) Wcale nie wygląda jak bielizna :P Majtki czarne od stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten jest całkiem przyzwoity, ale faktycznie różnie bywa z tym kupowaniem na Allegro i niemożliwością przymierzenia. Jeśli wzór Ci się nie podoba, zawsze możesz zapytac sprzedawcę o inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem. Masz 3 możliwości: 1. Ukraśc strój z triumpha 2. Kupić w lumpeksie 3. lub dostać premię i zaszaleć:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanita 29
susun-ja akurat mam 75 E i mam naturalny biust-nie jestem gruba a biust mam duzy wiec nie gadaj ze tylko silikony maja taki rozmiar tez w triumphie kupuje ale czasami mnie to wkurza-bo na male biusty mozna dostac taniutkie staniki a my musimy tyle placic-a stroje kapielowe tez tam sa drogie znalazlam na innym topiku takie namiar http://wyprzedazeodziezy.pl/index.php?action=l ista&SID=b3e3159ee61db1817e81057a41858e5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanita 29
ja tez mysle ze na probe warto-moze najpierw sprawdzic w drogim sklepie jaki rozmiar dla nas najlepszy i potem zamowic bo ceny sa niskie ja ostatnio kupilam w triumphie za 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko pieknie... ale.... te slynne ale.... niestety wiekszosc firm dostepna jest tylko w necie.. a rozmiar rozmiarowi roznych firm nie jest sobie rowny.... przed wczoraj jak mierzylam w Triumphie to nawet kazdy model tej firmie inaczej lezal.... taki duzy biust to jednak czasami potrafi dac w kosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×