Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

nieznani artyści

Polecane posty

często słyszę newsy o nastepujących artystach: - Gosia Andrzejewicz - Kasia Cerekwicka - Natasza Urbańska - Jarek Wist - girlsband Queens -Sara May i paru innych ,których nazwiske teraz nawet nie pamiętam i nie moge powtórzyć. Ale nigdy nie słyszałam ani jednego utworu z ich wykonaniu. Mam takie ptanie - kim sa Ci nieznani artyści?? Sa oni ogólnie nieznani, czy to tylko ja cierpię na jakoś głuchotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o kim mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
to są po prostu "artyści" na polską miarę :O o niektórych słyszeli tylko ci co oglądają TZG a takie "piosenkarki" jak andrzejewicz to w ogóle porażka wg mnie - wszystkie piosenki na jedno kopyto i do tego śpiewane miauczącym głosikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ktoś sie wypowie pewnie jak zwykle tylko ja mam ten problem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, nie widziałam Twojego wpisu canberra :) ale kto ich lansuje? skąd oni sa sławni jak ich w radiu nie słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
gośkę andrzejewicz i kaśkę cerekwicką czasem grają (niestety :O :D) ja mam takie zdanie - ponieważ nie ma u nas talentów wokalnych na miarę straisand, houston, dion, franklin (itd można wymieniać jeszcze długo) to lansuje się miernoty jednego, dwóch przebojów, które na ogół znikają po jednym, dwóch sezonach bo oprócz pseudoskandalików opisywanych w "pudelkach" nie mają nic do zaoferowania a ludziom szybko nudzą się marne utworki na jedno kopyto :D a lansuje się po to żeby zarobić :D gazety piszą, radio gra - ludzie zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie dokladnie o to chodzi owszem są miernoty, które słychać np. Rubik, Komarenko, Jet Set ale osoby przeze mnie wymienione, jalk babcię kocham - nie słysałam z ich ust ani jednej nuty powiadasz że Andrzejewicz i cerekwicka grają - to moze ja po prostu \"przegapiłam\" ale zna ktoś twórczośc pozostałych??? np. ostatnio czytałam newsy pt.: - Sara May broni magisterkę - Ewa Sonnet zdaję maturę wszystko pięknie, ale kto to jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo przecież..
Sa w Polsce artyści na miarę Barbry Streisand etc.... tylko, ze polskie społeczeństwo nie bedzie ich słuchać bo w 90% jest głuche jak pień ... a niby skąd taka popularnośc disco polo...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
weź wymień chociaż trzech takich artystów tak dla "naprzykładu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×