Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pocałuj żabke w łapkę

pokarm

Polecane posty

Gość pocałuj żabke w łapkę

Hej! Mam problem z moim 2 miesiecznym synkiem.Karmie piersia a on najchetniej ssał by całymi godzinami.Nie wiem dlaczego tak jest , przeciez nie jest juz malutkim noworodkiem.Jak go odstawie od piersi to zaraz zaczyna ssać sobie piąstki.Tak jakby był nadal głodny.Synek do tego jest nerwowy.Nie moge go nigdzie odłozyc bo zaraz zaczyna płakać.Jak jest rozdrazniony to uspokaja go tylko moja pierś.Nie wiem czy to możliwe w ogole ze mam za mało pokarmu??Może takie zjawisko wcale nie istnieje.Poradźcie cos proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ustalone pory karmienia, czy karmisz go cały czas jak tylko zamarudzi? Może być tak, że on po prostu lubić ssać cyca, i wtedy kiedy ty myślisz że go karmisz, on tak prawdę nic nie ciągnie, tylko sobie mamla sutka. Albo też tak, że ty źle odczytujesz jego sygnały, i wciskasz mu tego cyca jak tylko ci się zdaje że jest głodny. Może spróbuj na początek nie dawać od razu piersi, żeby zobaczyć czego chce naprawdę, przytul go jak widzisz że jest nerwowy, połóż na piersiach, pokołysaj delikatnie, a może ma ochotę sobie poślinić łapki, w końcu właśnie odkrył ich istnienie :) jak będzie naprawdę głodny na pewno da ci o tym znać :) jednak moim zdaniem najlepsze są stałe pory karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mama26
witaj!z pewnością masz za malo pokarmu,powinnas poradzic sie pediatry o dokarmianie sztucznym pokarmem.Sama nie mozesz ustalic sobie jakie mleczko mu dac.Zobaczysz ze jak bedziesz go dokarmiac bedzie lepiej.Ja tez mam 2 mis dziecko i rowniez nerwowe i podobna sytucje z pokarmem,mialam go za malo i teraz karmiony jest Bebilonem1 a piersi juz nie chce bo prawie nie ma pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak zrobic
nieprawda! u mnie było dokładnie to samo,moja corcia całą dobę chciała lezec przy cycu ,inaczej się darła,pediatra nakazał karmić co 1,5 -2 godz a w miedzyczasie podac smoka.Wybrał mniejsze zło niz to ,ze nie miałabym czasu dla innych członkow rodziny,na ugotowanie obiadu czy sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
co za bzdura!!! dziewczyna nie ma za mało pokarmu...poprostu dziecko do 4 miesiąca ma silny odruch ssania a piers matki jest dla dzidziusia czyms najlepszym na swiecie!!! do autorki topiku - nie denerwuj sie bo synek na pewno sie najada, tylko jest cycolubny i lubi twoją bliskość a jesli chcesz karmic piersią to nie dokarmiaj synka mlekiem modyfikowanym bo stracisz pokarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam wyraz cyc
:P Zważyć dziecko! Przybiera - najada się. Nieprzybiera - masz za mało pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mama26
ciociu ja pisze ze tez mialam taka sytuacje i odciaglam sobie pokarm i tylko 30 ml wiec to za malo zeby wykarmic synka.Lekarz kazal stosowac karmienie mieszane wiec tak i zrobilam i jest dobrze!!!!to tylko moja odpowiedz na pytanie ej dziewvzyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam wyraz cyc
Popieram koleżankę powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mama26
a no wlasnie najlepiej zwazyc!lekarz powinien wiedziec a napewno byl juz na szczepieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze miec i za malo pokarmu jak i za chudy pokarm ,czyli po prostu poopija go jak wode nie najadajac sie nimi placze bo jest glodne. a wy juz przestancie z tym karmieniem cycem na sile.miliony dzieci wychowuje sie na sztucznym pokarmie i jest dobrze. po cholere ma sie dziecko meczyc i matka skoro maga sobie uproscic zycie a nie na sile tylko cyca i cyca,dziecko nie najedzone ,matka przemeczona ale cyca ,dajcie spokuj w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to to to
chudy? ja pitole,chudy to masz mózg,radze się douczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
zważyć dzieciaka u pediatry i niech lekarz zadecyduje no i nie kłócić się kobitki ;-) bo Wam się mleko skiśnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warstat
i bedzie jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy=malo wartosciowy pokarm. i troche kultury bo ja tu nikogo nie obrazam i wypraszam sobie. moze i ja mam chudy mozg ale ty za to jestes nie wychowana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc.Ze smokiem nie taka łatwa sprawa bo synek za chiny nie chce go ssać :( Wycwanił się i gumy do buzi nie chce brać.Nie mam już zdrowia.Mąz pracuje a ja nie mam chwili spokoju bo jak go nie dyndam to ciagle płacze.Dokarmiałam zawsze dziecko butelką przed snem bo tak by jadł do 12 zanim by sie najadł i zasnął.Także troche cyca dostaje a później dopycha sie mlekiem z butelki.Wtedy dopiero zasypia.Nie wiem dlaczego jest wiecznie nienajedzony :/ Ostatnio i w dzień padam za przeproszeniem na pysk i dodatkowo podaje mu porcje mleka z butelki.Normalnie jakiś szał.A wcale tak chetnie tej butelki też nie chce ssać.Dopiero po dobrej chwili się zasysa i zjada to mleko.Nie mam pojęcia co jest mojemu synkowi i ci zrobić.Chyba zostane przy tym dokarmianiu bo inaczej w wariatkowie wyląduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×