Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dqeded

Mam dość polskich cen, bojkotuję!

Polecane posty

Gość dqeded

Wróciłam właśnie z zagranicy gdzie po raz któryś kolei przekonałam się że ceny tamtych towarów są niższe niż podobne w Polsce. Tymczasem tam się zarabia więcej, a kupiony towar jest lepszej jakości! Dlaczego??????????????!!!!!!! Jak to jest że polska perfumeria sprzedaje markowe perfumy (nie wiem gdzie rozlewane bo niestety GORSZEJ JAKOŚCI) drożej niż perfumeria w centrum światowej stolicy biznesu, gdzie ludzie zarabiają dziesiątki razy więcej niż w Polsce. Na dodatek kupione tam perfumy są trwalsze i mają wszystkie składniki zapachu! Mam wkurw. Wiecej żadnego zapachu w Polsce nie kupię. Mam dosyć nabijania mnie w butelkę. Na razie mam zapas... zrobiłam fajne zakupy za śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqeded
w Londynie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
ja już od dawna kupuję kosmetyki za granicą ,z uwagi na jakość i cene przede wszystkim perfumy , a podobno jesteśmy w Uni ...ech żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
na czym wyrosły fortuny naszych milionerów? Na oszustwie, wyzysku i naszej głupocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
mam kilka rzeczy z Anglii i faktycznie jakos lepsza i zapach perfum tez mocniejszy i trwalszy i tanszy oczywiscie niz tu ale coz tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×