Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

kiedy zaczynaja wypadac mleczaki???

Polecane posty

dziewczyny pytanie jak w temacie, od kiedy moga wypadac zeby mleczne. corcia w kwietniu skonczyla 5lat i dzisiaj wrociwszy z przedszkola zaprezentowala jak jej pieknie sie macha zab. macha to malo powiedziane, on raczej na 1 wlosku juz siedzi. nie wiem czy to za wczesnie czy w pore no i nie wiem czy go wyrwac jakos na niteczce (jak to sie za moich czasow robilo) czy po prostu zostawic samemu sobie... boje sie tylko zeby go nie polknela przez sen czy w trakcie jedzenia bo moze sie zadlawic... podpowiedzcie co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy wypadaja mleczaki ale pamietam ze jak mi sie mleczak trzymal tak na jednym wlosku doslownie to mama mowila pokaz ja zobacze czy szybko ci wypadnie po czym lapala za zeba i juz go nie bylo...dawalam sie nabrac za kazdym razem :) ewentualnie jesli to zab z przodu daj coreczce twarde jablko do gryzienia tak tez kiedys stracilam mlevzaka po prostu zostal w jablku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala usilowala jesc kanapke no i troche sie zebem pobawila do spolki z tata ;) no i mamy 1 wypadajacy zabek za nami... teraz tylko schowamy zabek pod podusie zeby jutro rano podrzucic jakis pierwszy prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka30
takim malym zabkiem napewno sie nie zadlawi:) Mojej corce raz wypadl zab a jak spytalam sie jej gdzie go ma to powiedziala ze polknela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka30
pamietajcie zeby nie chowac na pamiatke takich zebow bo te stale,urosna krzywe.Moze to glupi przesad ale ja wole na zmne dmuchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chowaniem mleczaków to wręcz przeciwnie.Starszy syn ma piękne proste zęby a mleczaki są dalej w pudełku.Mleczaki daje się do pierwszej klasy aby się dobrze uczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 6 lat i 5 msc i ma wszytskie mleczaki, mocne i zdrowe, nie zanosi sie zeby sie ktorys mial ruszac a co dopiero wypasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synowi pierwszy mleczak wypadł równo miesiąc po 7 urodzinach. Teraz minęły 2 miesiące dolna jedynka pięknie urosła i to tyle :) reszta nieruszona trzyma się twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie jesteś pewna czy to odspowiedni czas i czy pod tym ząbkiem "czai się" już nowy warto zapytać specjalisty - może wybierz się do http://www.msdent.katowice.pl/cennik to nie jest drogie, a będziesz miałą pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz internet i nie umiesz z google korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×