Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ae

sos curry, musztardowy - kto zna przepis???

Polecane posty

jadlam coś takiego podane do sałatki z kurczakiem i grillowana fetą z sezamem, pychotka:) wiem że skladnikami sosu były: -musztarda -curry -chyba majonez -trochę miodu -?? jeśli ktoś mógłby mi pomóc i podać dokładne proporcje i składniki to byłabym wdzięczna :- ))) no i jeszcze pozostaje pytanie jak zgrillować fetę? na patelni da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddam się tak łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sałatki oczywiście pomidorki, najlepiej koktailowe, rukola może być, melon, awokado, oliwki i bagietka sosem można polać całość albo maczać ''elementy' w pojemniku z sosem... mniammmm, rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wie o jaki sos chodzi??? dla ułatwienia dodam że sałatkę jadłam w lokalu \'prawda\' w szczecinie... tubylcy zapewne wiedzą o co chodzi. lecz nie wierzę żeby to był lokalny specjał, zresztą smak \'wygląda\' na nieskomplikowany w produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem
idz do supermarketu i kup gotowy w sloiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego milabym to robić?? ja chciałabym pyszny sosik a nie konserwowany substytut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może teraz ktoś mi coś ciekawego podpowie nt. sosu curry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do hamburgerów robię tak... Majonez 3 łyżki, ketchup 1 łyżka trochę curry musztarda 1 łyżka oczywiscie można zmieniać proporcje, najlepiej spróbuj i wtedy dodaj co wolisz więcej musztardy , curry czy majonezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×