Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAVI87

praca W HM, MONNARI,REEBOK,MANGO!

Polecane posty

Gość a o CA ktos cos wie
albo Bata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 23
w simple placa tyle co w monnari -czyli malo 800zl w porywach do 1000 ale to juz pozniej..duze wymagania (standarty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kaczka
a moze ktos orientuje sie w jakich sklepach sie najwiecej zarabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmjdhuigy
czy ktoś wie jakie są zarobki w reeboku na dzień dzisiejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Up - reebok ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiadomo jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Monnari we Wrocławiu ? Jutro idę na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula pula
a jak z pracą sprzedawcy w tatuum i nine west??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caty
Myśle ze wszystko zalezy od kierownictwa.W monarri w Białymstoku kierownikiem jest fajna babka,dostajesz robocze ubranko, praca po 12 h ale co drugi dzień wolne,1300 brutto, nie możesz napraszac sie klientowi w sklepie jestes tylko do pomocy klientowi,właściwie to można sie zanudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Witam! Czy jest moze w Mango stanowisko asystenta dekoratora?A moze w jakims innym sklepie?Bardzo interesowalaby mnie taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza z buszu
ile zarabia kierownik sklepu mango? Proszę o informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
dziewczyny, pamiętajcie że to jest ciężka praca, 8 godz na stojąco (\"chodząco\") nie wolno usiąść w tym czasie (zreszta nawet nie ma na czym) jeśli ktoś ma problem z kolanami, stopami etc NIE RADZĘ - mowie o np Mango (przestrzegają przepisów, nie ma nadgodzin nie płaconych - o tyle dobrze) można się nabawić problemów z nogami (odezwie się po latach) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca3n
a ja odradzam WSZYSTKIM prace w salonie obuwniczym Prima Moda! warunki sa koszmarne, socjala zadnego nie ma, o wszystko pracownik musi zadbac sam. szkolenie to pic na wode! spedzilam dwa dni po 3 godziny w innym sklepie i tylko lazilam w kolko po sklepie, jesli chodzilo o obsluge kompuetra to musialam sie sama dopytywac co i jak, bo nikt nie raczyl mi powiedziec, poza tym juz pozniej wzielam instrukcje do reki i sama zaczelam sie doksztalcac. ZAROBKI to 1600 brutto, wiec na reke wychodzilo ok 1200, wiec nienajgorzej, premie od sprzedazy w umowie tylko byly,bo zadna z nas nie widziala nawet tego na oczy, gola pensja nic wiecej. nawet po okresie probnym nie dali zadnej z dziewczyn podwyzki, twierddzili, ze zastepcy kierownika nie moze byc, bo firme nie stac... zenada. poza tym brak organizacji! w centrali jest taki bajzel, ze az szkoda slow, martwilam sie czy przyjda mi na czas pieniadze na wyplate, bo raz ZAPOMNIELI mi wyslac i musialam sie dopraszac. centrala potrafila dzwonic i tylko drzec morde, ze cos jest nie tak. OKROPNOSC, nie polecam nikomu! sa milusi na poczatku, a pozniej mieszaja czlowieka z blotem. ja, wraz ze wszystkimi kolezankami zlozylam wypowiedzenie, bo juz nie szlo wytrzymac. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet28
A jak wyglada praca w Mango??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulcia28
Hehe...co do Prima Moda.....to zgadzam sie w jednym......zero szacunku dla sprzedawców,miałam tam rozmowe na kierownika salonu i przeżyłam niezły szok......byłam na dniu próbnym,ktory można nazwać wyzyskiem bo nic z tego nie miałam, musiałam tylko obsługiwac i nic więcej.....niby ich regionalna mnie obserwowała ale to nieprawda siedziała na magazynie przed kompem i tyle....miała się odezwać po paru dniach i nic....mało kultury....dziewczyny zastraszone na maxa.....a kierownik ma tam byc chyba tylko po to by rozkazywać,i jak mu ktoś nie pasuje to zwalniać.....porażka.....czy teraz na tym polega rola menagera???zero współpracy,zespołowości.....dziwię się dziewczyną że tam pracują:)pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki777
No to jak jest z tymi płacami, dziewczynki wpisywać się jak ktoś coś wie, wasze wpisy mogą być bezcenne dla kogoś przy wyborze pracy. Mnie też interesuje jakie są płace w sklepach typu Mexx, Solar, Wallis, Mango, Motivi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszka32
W Mexx i Mango zarobisz jakieś 1700netto, w Solarze koło 2000netto. Jeśli miałabym wybierać to Solar, mają jakościowo dobre i ładne ubrania, znacznie lepsze i fajniejsze niż Mexx czy Mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looka21
Dziewczyny a jak odpowiadacie na te wszystkie pytania na rozmowach? podchodzicie do tego na luzie czy wręcz przeciwnie wykazujecie się profesjonalizmem? bo ja byłam już na kilku rozmowach w różnych sklepach ale nigdzie mnie nie przyjęli i zastanawiam się co robię nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vezni
Co do zarobków to powiem to co wiem, house-malutko ok5zł/h, cubus ok 7zł/h, promod 7,50zł/h (ale nie polecam), tatuum 5zł/h Tyle wiem;) Interesuje mnie ile płacą w Orsay i H&M we Wrocławiu??? Kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffraszka
praca w Mango:) polecam ja pracuje od otwarcia jednej z galerii:) i jest naprawde ok co do płacy no wiadomo ze nie ma czego oczekiwac ale po niedlugim czasie sa podwyzki i oczywiscie zawsze mozna awansowac:) mango oferuje rowniez rabaty we wszystkich sklepach uf i oczywiscie pakiet socjalny, uniform, a co do godzin pracy to przewaznie 8 praca zmianowa i oczywiscie weekendy, ale osoby studiujące zaocznie są również mile widziane, ja akurat trafiłam na super zespół w pracy:)a to naprawde wazne, bo w pracy spedzamy wiekszosc swojego czasu:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almetka
Hej dziewczynki:) ja powtórzę pytanie koleżanki, nie wiecie jakie są płace w motivi we wrocławiu? nawet orientacyjnie? jak u sprzedawcy a jak u kierownika i jakie warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixsYgrek
Praca w Mango? 1200 zl. premii brak, dodatków brak, pakiet socjalny okrojony do minimum, zniżki do innych sklepów UF jak i do Mango zmniejszone.. bo jest 'kryzys'. kierownik wam powie ze jak wam się wydaje ze będziecie pracować po 8 godzin to możecie sobie od razu poszukać nowej pracy. żenada i w każdej chwili mogą wywalić bez powodu. odradzam. Praca dla woła - dostawy po 50 pudeł wszystko drobne dziewczyny robią prawie za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A czego można się spodziewac w takich firmach? Przecież każdy chce dla siebie jak najlepiej, jakbyście Wy miały firmę, to dawałybyście dużą wypłatę dla swoich pracowników? Ja również szukam pracy w jednym ze sklepów z odzieżą, wiem, że ciężko się pracuje i mało zarabia, ale chcę nabyc jakieś doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowujaaa
a praca w Reeboku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w Espricie i Tatuum. pracy duzo jak wszedzie, kasa nie duza ale po okresie próbnym daja więcej, atmosfera super ale to w dużej mierze zależy od ludzi którzy tam pracuja. ja nie narzekałam pomimo ze praca stojąca, byłam zadowolona więc polecam a w szczególności Esprit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicimici
W Simple do niedawna było całkiem ok. firma sprawiała wrażenie prorodzinnej i dbającej o pracownika, po tym jak zmienił się zarząd wszystko się zaczęło sypać. Najważniejsze jest trafić na fajną menadżerką, wśród nich niestety są dwie typowe karierowiczki co to wszystko wiedzą najlepiej i dosuzkują się błędów nawet tam gdzie ich nie ma chyba próbując udowadniać w ten sposób, że wszyscy są gorsi, poziom stresu jaki wnoszą w żaden sposób nie jest rekompensowany kasą, w każdym sklepie jakie przejmuje zwłaszcza jedna z nich większa część personelu przechodzi załamanie nerwowe i zmienia pracę. Wymagania zupełnie nieadekwatne do zarobków. odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajajaja
podbijam temat, jak to wygląda teraz? chodzi mi głównie o Mango :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforia88
W życiu nie spotkałam się z taką niekompetencją i chamstwem. Byłam na rozmowie o pracę w tej "firmie" (oczywiście w ogłoszeniu napisane było "etat", ale oferowali tylko zlecenie - 7zł/h! Kierowniczka też na zleceniu!), umówiłam się na dzień próbny i co...? Wyznaczonego dnia przyszłam i okazało się, że już kogoś znaleźli. Kierowniczka nawet nie raczyła ruszyć d***, żeby mnie przeprosić. Telefonów nie mają? Szkoda czasu na pracę w tej firmie, a kierowniczka podczas interwiew przyznała, że ich "nowa" kolekcja w Factory ma 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbb*
witajcie,interseuje mnie praca w Simple,orientujecie sie jak wyglada rekrutacvja na stanowisko sprzedawcy?jakie zarobki,atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbb*
nikt tam nie pracowal?nie pracuje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×