Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laviana

PRACA W GETIN BANK

Polecane posty

Jutro zaczynam pracę w Getin Banku jako opiekun klienta, chciałabym się dowiedzieć jakie odczucia mają osoby które pracują w tym banku, jakie są zarobki i wogóle jakieś sugestie:-) Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo nikt tam nie pracuję dziewczyny pomóżcie zrzera mnie stres:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa dipa
opiekun klienta smiesznie zarabia jakies smieszne pieniadze ponizej 3000 netto podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosska mowia mi
laviana a jak sie tam dostalas jakie sa wymogi slyszalam ze fajie sie zarabia aha i co bedziesz robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa dipa
lokalizacja podst informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATMA
Ja właśnie staram sie o pracę w Getin Banku, proszę o jakieś informację, staram się o stanowisko Doradca Klienta. Głownie interesuja mnie plany sprzedaży, i oczywiście pensja. Bank w byłym mieściw wojewódzkim KUJ-POm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
Pracuje w Getinbanku od 1,5 roku i nie powiem że jestem specjalnie szczęśliwa. Zarobki nie wysokie, pracować trzeba dużo. Zalezy jeszcze na jakie stanowisko się zajmuje, oczywiście najgorsze to opiekun klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
Doradcy klienta mają wysokie limity, które cieżko oczywiście wypracować. Poza tym zmiany organizacyjne śrdednio co 3 m-ce. Oszalec można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
Być może źle trafiłam, nie wiem, ale nie jestem zadowolona. Mam porównanie z innymi bankami gdzie było znacznie lepiej i może stąd moje niezadowolenie. niestety sytuacja mnie zmusiła do zmiany pracy i trafiłam na getinbank no i 'miało być tak pięknie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
laviana trzymam kciuki, żebyś Ty trafiła lepiej i była zadowolona. Jeżeli możesz to zdradź nam jaką pensje dostałaś na start. No i czekamy na wrażenia z pierwszego dnia pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja 22
a jakie warunki trzeba spelnic by tam pracowac? chodzi o wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
oczywiście że wszystko zalezy od wielu czynników m.in. stanowiska, przełożonych, zespołu... dzięki Tobe Marshal wiem, że mogłam lepiej trafić i że sytuacja nie wszędzie jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zarabia
kierownik zespołu, działu, placówki? ile podstawy, a ile premii? i czy też są plany trudne do wyrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zarabia
czyli te podstawy nie są takie wysokie... zawsze mi się wydawało, że w bankach mało się zarabia. w innej branży mam ponad 4 tys. netto jako kierownik malutkiej placówki... i nie muszę się martwić o wyrabianie planów. tyle, że premii do tego już nie mam, ale przynajmniej śpię spokojnie ;) więc nie wiem, czy jest sens pakować się w bankowość... chyba, że rozpatrywać to w kategoriach wyzwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
MArshall faktycznie nie masz powodów do narzekań. Z takimi zarobkami też bym była zadowolona z pracy w getinbanku. Ja mam nie całe 1300 na rękę, w ubiegłym roku we wrzesniu dostałam 25zł premii (śmiechu warte), potem w styczniu chyba ze 100zł. Tak więc wygląda to poprostu żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
Marshall skąd jesteś? Ja właśnie skończyłam Finanse i Bankowość, mam praktykę w banku i szukam pracy (w Poznaniu), ale jak widzę, to chcą większego doświadczenia zastanawiam się, czy nie lepiej zamiast szukać ogłoszeń, po prostu przejść się po bankach i zostawić swoje CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111254
A ja urodziłam dziecko w 2005 roku i od tamtego czasu jestem na wychowawczym. Znalazłam nową pracę i nie mam zamiaru wracać do Getin Bank. Jeszcze w tym roku składam wypowiedzenie. Dobiły mnie akcje marketingowe - siedzenie po godzinach na telefonie oczywiście za darmo. Premie motywacyjne rzędu 20złotych i nie jest to żart, tylko fakt. Opiekun klienta czy doradca to stanowiska gdzie robisz wszystko tj, kredyty. lokaty, rachunki ROR, windykacja i obsługa kasowa za 1000zł netto. Może teraz coś się poprawiło w co wątpię, bo z mojego oddziału kto tylko ma nową pracę na oku to zaraz się zwalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinka
czyli jednak nie jestem osamotniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAIAKS
Pozwolę sobie przybliżyć jak wygląda "praca" w tym banku w Centrum Akceptacji i Administracji Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Umowa-zlecenie 1480zł brutto. Teoretycznie po 8godzin ale nierzadko trzeba zostawać na 9 lub dłużej. Często przydzielają jakieś śmieszne międzyzmiany w godzinach 9-18 wówczas cały dzień masz praktycznie z głowy. Nie wspominając już o tym , że na owej umowie nie przysługuje urlop ani zwolnienie lekarskie (wszystko jest jako urlop bezpłatny). W przypadku zwolnienia lekarskiego nie mają nic do gadania - przynosisz L4 i jesteś na bezpłatnym, w przypadku zaś urlopu (bezpłatnego) możesz go dostać pare dni tylko wtedy, gdy kierownictwo wyrazi na to zgodę. Ponieważ z Centrum zwalnia się coraz więcej ludzi, chętnych nie ma (opinia idzie w świat), wówczas mają wymówkę, że kazdy urlop zaburzy plan pracy danego zespołu i każą Ci nagle zmienić np. tydzień wakacyjny. A i tak co chwilę wzywają ludzi i "ochrzan" za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jak jest teraz w getinie. Słyszałam, że się sporo poprawiło. i chcę zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dobrze zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×