Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loza

CZY TO MOZE BYC CIĄŻA???

Polecane posty

Mam pytanie czy moge byc wciąży ? moje objawy to ;apetyt,ból sutków, kłucie w podbrzuszu , wzdecia oraz takie przelewanie. Okres mam dostac za 2 dni . Prosze o pomoc ,czekam na wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze jest to jeszcze za wczesnie i nie wyjdzie wole jeszce potrzekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe, bo my też \"robimy\" dzidziusia i też bolą mnie sutki, tylko że ja mam mieć okres dopiero za dwa tygodnie. Także test będzie fałszywy. Kobiety pomóżcie nam - czy my jesteśmy w ciążY??? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Rany dziewczyny wczesne objawy ciązy są bardzo podobne do tych które pojawiają się przed okresem. Więc nie można jednoznacznie tego określić. Jeżeli masz do okresu jeszcze 2 tyg. to lepiej sie nie nakręcaj żadnymi objawami bo równie dobrze mogłaś nie mieć jeszcze owulacji. Wrzuć na luz. :) Przeczytajcie: "Objawy pojawiające się w bardzo wczesnej ciąży mogące nasuwać przypuszczenie jej istnienia. OBJAWY I PRZEBIEG Pod wpływem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety w czasie ciąży, już od momentu zapłodnienia mogą pojawiać się pewne objawy sugerujące jej istnienie. Czasami są one jednak tak subtelne, że niezauważalne lub mylone z dolegliwościami innego pochodzenia. Najbardziej prawdopodobnym objawem ciąży jest zatrzymanie miesiączki. Część objawów można jednak zauważyć już przed jej zatrzymaniem. Pod wpływem wzrostu poziomu progesteronu następuje nieznaczne podwyższenie podstawowej temperatury ciała. Można również zauważyć zmiany w gruczołach sutkowych. Stają się one nieco powiększone, obrzęknięte, bolesne, tkliwe. Zwiększa się również obfitość wydzieliny pochwowej zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka. W kilka dni po zapłodnieniu w momencie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy może pojawić się nieznaczne plamienie lub krwawienie nazywane krwawieniem implantacyjnym. Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza, nadmierna senność, wzmożone wydzielanie śliny. Osoby palące papierosy mogą odczuwać niechęć do palenia, jak również drażniące działanie dymu tytoniowego. Opisane powyżej objawy są objawami mogącymi jedynie nasuwać przypuszczenie istnienia ciąży. Bywa również tak, iż pomimo braku ciąży kobieta odczuwa powyższe dolegliwości. Najczęściej wywołane jest to czynnikiem psychicznym w sytuacjach ogromnej chęci posiadania potomstwa lub też strachu przed niechcianą ciążą. Powyżej opisane objawy są bardzo trudne do rozpoznania i odróżnienia ich od objawów innych schorzeń. Tylko dokładna obserwacja cyklu miesiączkowego przy jednoczesnym współżyciu seksualnym bez zabezpieczenia może ułatwić wychwycenie wczesnych objawów ciąży oraz powiązanie ich z jej istnieniem. Jeżeli istnieje przypuszczenie ciąży należy wykonać test ciążowy dostępny w aptekach bez recepty. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też
myszka, może to głupie, ale czy mogłas opisać ten ból sutków? Pytam, bo ja też jestem na etapie starania się, i czasami czuję takie okropne kłucie w sutkach, no i do tego ból piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi bola mnie juz od jakiegoś czasu i kłucie w jajnikach ,okres moam dostac w poniedziałek to sie wtedy okaże mysle ze bedzie dobrze jak nie w tym miesiacu to w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! dzięki za zainteresowanie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to wcale nie musi być ciąża, ale zawsze warto znać zdanie innych osób :) Będę się obserwowała. Interesujący ten artykuł. Może panikujemy, ale warto było zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde żródła mówią inaczej jednak tak naprawde kazdy przechodzi inaczej ciąże dziewczyny badzmy dobrej mysli czymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno to opisac ale były bardzo delikatne i każdy dtyk mnie denerwował nie miałam jak sie myc bo jak dotykałam to bolały były baaaaardzo wrażliwe na dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Myszka24 GRATULACJE!!!!!!!!!!! z tego co wyczytałam, to chyba miałaś wczoraj urodziny, za tydzień jest Twój ślub, no i dzidziuś w drodze :) z tych wszystkich pięknych powodów: NAJLEPSZE ŻYCZENIA :) biźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Prosze bardzo. Chciałam tylko wam napisać że lepiej się zbyt wcześnie nie nakręcać. :) Wiem nie jest to łatwe ale przynajmniej potem nie ma takiego zawodu gdyby jednak nie wyszło. Oczywiście życzę wam pozytywnych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,,qwertyu \'\' tak naprawde masz racje bo szkoda bedzie jezeli nie wyjdzie no ale mysle ze bedzie ok jednak jak nie teraz to za miesiac. pazdrawiam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi1980
loża poczekaj do dnia okresu ( jestem w 6 tygodniu więc jestem w temacie) jak nie dostaniesz nie śpiesz się z robieniem testu bo mi dopiero wyszedł 10 dni po terminie okresu a zrobiłam 2 i każdy z porannego moczu jak nie dostaniesz to zrób test z krwi jest pewniejszy, trzymam kciuki i czekam na pozytywny wynik testu. Co do Bólu piersi to każda kobieta przechodszi to inaczej teraz mnie bolały ale całe a nie jak piszą że brodawki wszystkich tych książkowych objawów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akzi...:) mam do Ciebie pytanko.. Wpadalam na innym watku na Twojego posta.I wiem ze jestes po ivf.:) Czy moglabys mi przyblizyc nieco procedure? Sama jestes pacjentka kliniki ivf.Obecnie po 1 inseminacji.Niestety przypuszczalnie nieudanej-co pewno potwierdzi sie na dniach:( Postanowilismy sprobowac jeszcze kilku podejsc z M .Ale zaczynam rozwazac tez kolejny krok. Niestety ale moja wiedza jest raczej ogolna w tym temacie.Chcialabym od kogos kompetentnego zasiegnac blizszych informacji.Jeszzce zanim z lekarzem zaczne \"mielic\" temat.Jeszcze nie chce z Nim o tym rozmawiac ..moze zaczalby delikatnie sugerowac..... Wiesz u mnie w klinice w cenniku cena wynosi 4.000.Przypuszczam ze to cena samego zabiegu-bez lekow..itp. Moglabys cos blizej mi napisac?? Bede wdzieczna. Jesli nie chcesz tutaj -to moze na skrzynke e-meil.W kazdym razie dziekuje z gory:) I Gratuluje ze sie wreszcie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akzi1980 dzieki za otuche bardzo pragne z miom narzeczonym miec dziecko myske ze sie uda napisz mi jeszcze po jakim czasie mialas pierwsze objawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akzi.. niestety ale musze teraz wyjsc:( Bede czekac na Twoja odpowiedz i napewno sama odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi1980
olinek masz gg? mój numer 8356920 to mój numer pogaday sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my tez sie staramy juz od kilku miesiecy, dzis mam 21 dzien cyklu, bolaly mnie sutki kilka dni temu ale juz przestaly, tak jakby bolaly kilka dni po owulacji przez kilka dni a teraz juz nic, troche lekko cmi mnie w dole brzucha, ale poza tym nic:( nie moge sie doczekac zeby zrobic test i dowiedziec sie, teraz to pewnie raczej nie wykaze jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 My rownież staramy sie o dziecko jednak uwazam ze jest to za wczesnie słyszałam za test nalezy zromic w dzień spodziewanej miesiaczki albo nawet póżniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3481826&start=0 zapraszam na ten topik - jest o włosach, tylko jakoś bezskutecznie nawołuję do wzięcia głosu. Nikt nie chce się wypowiedzieć. Pomóżcie w rozstrzygnięciu - która z silnych odżywek do włosów jest lepsza - z jedwabiu czy ze szpiku końskiego??? używał ktoś albo coś słyszał??? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×