Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linka_m

Regulacja brwi... problem

Polecane posty

Gość linka_m

Mam problem. reguluję brwi, mam ładnie zaznaczoną linię, tylko wydaje mi się, że jakoś źle wyrywam włoski. Bowiem gdy rano wyreguluję brwi wieczorem muszę to ponawiać. poza tym ciągle widać pod brwiami czarne kropki (odrastające włoski) czy da się jakoś ich pozbyć? wszystkie moje znajome nie mają takich czarnych kropek. co ja źle robię? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
hej. ja już od dłuższego czasu reguluję brwi ciepłym woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie urywasz włosy
zamiast je wyrywać.... nie wiem co Ci poradzić, chwyć dobrze włos pensetą, u nasady i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie zlap je dobrze i wyrwij.Bo Ty pewnie tylko je urywasz a nie wyrywasz z cebulkami.Zainwestuj w dobra pencete i juz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka_m
Staram się jak najniżej łapać włoski a i tak kropki pojawiają się wieczorem. zauważyłam, że większość kobiet nie ma takiego problemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka_m
jestem szatynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycha
podnosże :( co zrobic z tymi czarnymi punkcikami?? :( ja mam dosc ich.. to tak brzydko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuszka.....
jezeli wyrywacie te wlosy z brwi z cebulka, a mimo to problem sie pojawia, udajcie sie do jakiejs kosmetyczki (takiej ktora tez sie zajmuje regulacja brwi) i zapytajcie czy ma w sprzedazy taki produkt-zielony plyn (nie pamietam nazwy itd) w malej buteleczce. Nalezy na patyczek do uszu nasaczyc tym plynem i smarowac miejsca w ktorych sie pozbywalyscie wloskow, tylko nie na same wloski bo moze wam je "wyzrec". Taki plyn starcza na bardzo dlugo a kosztuje chyba z 30 zl i naprawde dziala bo samam go uzywalam dlugi czas, teraz juz mi sie te wloski tak oslabily ze nie musze tego robic. Po tym plynie wlosy wolniej odrastaja i sa duzo slabsze i ciensze wiec odpada problem czarnych kropek, juz po 3,4 uzyciach widac efekt, polecam!!!! Preparat jest specjalny do brwi wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami pęseta obcina włoski
zamiast wyrywac, albo włosek źle uchwycony sam sie rwie, kup może nową pęsetę, sprawdź czy dobrze sprężynuje i czy oba jej końce dobrze się schodzą przy naciskaniu... przed epilacją brwi dobrze je odtłuścic spirytusem, zapobiegnie to podrażnieniom, stanom zapalnym i włoski nie bedą sie ślizgac gdy je chwycisz pęsetą czarne kropki, które sie pojawiają to albo te urwane fragmenty włosa które pozostały w skórze, albo....wyciągajac jeden włosek ze skóry....pociąga on za sobą następny który ma po nim wyrosnąc...i dlatego przedtem schowany głęboko i niewidoczny pojawia sie po depilacji....tak też może byc...niektórzy mają bardzo szybko rosnące włoski, szybko się regenerują i szybko odrastają mnie np już po tygodniu do dziesięciu dni odrastają 3-4 milimetrowe, więc co tydzień czeka mnie zabawa z pęsetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami pęseta obcina włoski
wosk to chyba nie najlepszy pomysł na brwi, bo mimo że skuteczny może powodowac podrażnienia, wrastanie włosków i na dłuższą metę osłabia skórę....może się stac wiotka....a chyba za kilka lat nie chcecie miec problemu wiotkich, opadająch powiek takie oczy ciężko sie maluje i niestety raz rozciągnieta skóra nie wstąpi sie od żadnego nawet superliftingującego kremu.....sama mam ten problem mimo ze mam 30 lat, po prostu taka mimika, ze gdy śmieję się lub gdy tuszuję rzęsy unosze mocno brwi do góry i skóra sie rozciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×