Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sie pytam powaznie

Mam szerokie ramiona, waskie biodra lekko zaznaczona talie

Polecane posty

Gość sie pytam powaznie

i nie mam wlasciwie biustu. jestem raczej chuda niz szczupla i mam 164 cm wzrostu. moim klopotem jest to ze nie wiem jak powinnam sie ubierac zeby nie wygladac smiesznie i nieksztaltnie. jakie fasony kolory to juz osobna sprawa ale jakie dlugosci spodnic, jakie kroje ??? czy jest ktos kto moze mi pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie pytam powaznie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, wydaje mi sie ze powinnas zrezygnowac z bluzek w serek wycietych bo to uwydatni tylko szerokie ramiona, jesli masz chude nogi ubeiraj szerokie spodnie, dopasowane w talii, szerokie paski mile wskazane, ubieraj bluzki wiazane w pasie,np, kopertowe, stanik typu push-up kolory zaleza od koloru wlosow i oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzki w serek wlasnie ukryja szerokie ramiona.nie nakladaj bluzek z dekoltem lodkowym - bo to jeszcze poszerzy. do tego zaznaczyc talie + jaki szeroki dol : spodnica bombka, plisowana, jakies szerokie spodnie... wszystko z wyraznie zaznaczona talia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmkmkmkkm
ja tez mam taka budowe ubieram bluzki wyciete w serek bo wydłuzaja szyje mam szczupłe nogi wiec nosze ołowkowe spodnice i waskie spodnie, lub proste nogawki, marynarki wytaliowane bez poduszek, nie musisz nosic push upów jak ktos wyzej wymienil ;) sukienki nosze tez dopasowane bez poszerzanych rękawów unikam mocno wycietych rękawów, nie odsłaniam pleców staram sie aby bluzki koszulki były z rękawem no i dekold lekki koniecznie, długie naszyniki itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×