Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satee

wesele w stylu lat 70

Polecane posty

Gość Jabu
Fajnie drogie Panie, jak widać dla kobiet jest zawsze mnóstwo możliwości, a co powiecie o dyskryminowanych w tej dziedzinie facetach? Czy w Polsce mozna gdzies kupić garnitur o kroju rodem z lat 70? W każdym sklepie to samo, kolekcje podobne jedna do drugiej, żadna firma nie odważy się na odrobinę ekstrawagancji, płacz i zgrzytanie żębów;) dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam slub w 73 roku
styl dzieci kwiaty owszem.Duzo łancuszkow i korali nawieszonych , buty na platformie,falbany.Facetowi najlpiej pozycz perukę( chyba ze ma dlugie włosy) i okulary lenonki ( okragłe),krawat szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabu
Dziękuję za odzew, nie chodzi mi jednak o ubrania w stylu noszonym przez dzieci kwiaty, właściwie jedyne co wchodzi w grę to garnitur stylizowany na lata 70, coś al'a Travolta w "Gorączce sobotniej nocy";) Coś takiego chciałbym kupić, oczywiście zweryfikowane przez reczywistość naszych sklepów. ps. jestem facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiopa
Samochod-stara syrenka,maluch lub inny retro -super a na sali orkiestra w stylu disco polo super !! zenada 663415388 i rodzinka sie bawi.Swing,czacza,beguine ,rock twist i to pasuje do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×