Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie atakuj mnie

Nie wybrałeś mnie...żegnaj więc............nie nie....

Polecane posty

Gość do - nie atakuj mnie
radczyni uczuciowa - a kogo pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
do - nie atakuj mnie ja mysle, ze on ma problemy psychiczne twoj byly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
juz zamotalam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
tak - psychiczne ..... to nie jest do opowiedzenia na forum . on nie jest juz moim facetem - na szczescie - ale nim byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
do " do - nie atakuj mnie" ale ile to było miesięcy? i zero kontaktu? ach i jeszcze zapytam jak on się odezwał? zywkły telefon? to chyba strach tak po czasie się odezwać :) ja bym się bała radczyni - ten Twój to jakis nieodpowiedzialny dzieciak, szkoda słów a nasze rozstanie hmm.... to było tak, ze miałam do neigo zal, rzuciłam go, on zawalczył, wrócilismy do siebie, ale stale kłótnie i ja wykrzyczałam, ze mam dosyc i koniec, potem chciałam wrócić, ale powiedział, ze nie jest zainteresowany, ze ma dosyć i koniec, to jak to usłysząłam, to wybuch i mu nawrzucałam wiem, wiem :( a planowalismy ślub, miałam sie do niego wprowadzić, sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
on potrafil doskonale manipulowac ludzka psychika .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
trudna sytuacja moze facet uniosl sie honorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
no wlasnie why - to byl od niego zwykly telefon ...... balam sie telefonu od niego , ale wtedy gdy on zadzwonil to bylo juz bez znaczenia - ja juz bylam "na walizkach" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
honor to jedno - a skrzywienie psychiczne - to drugie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
no wlasnie why- moze zadzwon do niego, jeszcze raz i ostatni dowiedz sie czy moze on tez czekal na sygnal czy moze juz mu obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
no własnie wiem, że chodzi o dumę to bardzo honorowy cżłowiek, taki klasyczny mężczyzna on nie płacze, nie okazuje uczuć trzyma w sobie, ale jak powiedział , że koniec, to teraz dla niego jedynie kwestia realizacji dowiedziałam się,że intensywnie szukał kogoś na zastęstwo, ale zdaje sie,za cały czas jest sam, do mnie sie jednak nie odzywa :( z tym telefonem to faktycznie ech, ja bym się bała odezwac po wielu miesiacach, a jakbym usłyszała jego głos w słuchawce to tez - omdelnie z wrażnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
to byl "zwykly" telefon - zapytal co u mnie slychac , on ciagle o mnie mysli ...itd. telefon po wieeeelu miesiacach - ponad rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
sluchaj , to juz pol roku a ty czekasz dopoki nie zrobisz ostatniego kroku to bedziesz wiecznie czekala i nigdy nie ulozysz sobie zycia lepiej wiedziec, ze on np naprawde juz nie chce byc z toba niz po 10 latach dowiedziec sie przypadkiem, ze on nadal kocha bedziesz wiedziala co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
do nie atakuj mnie- jeden telefon a potem juz nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
masz rację, muszę coś zrobić, bo nie mogę sobie zycia ułozyć zabiega o mnie męzczyzna, a ja nic, bo czuję jakbym była zajęta napisałam do niego maila, opisałam, ze kocham a on nie odpisął :( uznałam, że nie chce sama już nie wiem, zadzwonić pewnie nie zadzwonię ale mogabym go spotkać "przypadkiem" a sądzicie, ze moze byc tak, ze on coś czuje a milczy? bo mnie się wydaje, ze jak mezczyzna kocha, to działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
no własnie WHY - nie odzywaj sie do niego , przykro mi. ale ... skoro on sie nie odzywa - nie zalezy mu na tobie. nie upokarzaj sie . u ciebie jest inna sytuacja niz u mnie. przytulam cie mocno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
czyli napisalas maila....czy masz pewnosc ze on to odebral? np z wp.pl mozna wyslac maila i ustaiwc opcje taka, ze bedziesz wiedziala czy on odbierze czy nie to byc miala wtedy pewnosc czy czytal i np olal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
radczyni - jeden telefon rozwiazal wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
jeden telefon rozwiazal wszystko? zadzwonil i co dalej bylo? powiedzials mu, zeby juz nie dzwonil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
no własnie WHY - jezeli komus na koms zalezy - nigdy nie bedzie milczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
wiem ma pewno , że dostał ech obawiam się opisać tu wszystko dokładnie ale dowiedziałam się, że się miotał, nie wiedział jak zareagować :( może masz rację, że mu nie zależy pewnie tak ja się na pewno nie odezwę :( nigdy się nie upokarzałam, to nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
radczyni - powiedzialam mu ..., ze wyszlam za maz. i on szybko odlozyl sluchawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
ehh jezeli napisalas tego maila a on nadal nic to chyba juz daj spokoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni uczuciowa
mogl chcoiaz zapytac cos a nie trzaskac sluchawka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
no własnie WHY - gdy facet jest zdecydowany - to samo dotyczy rowniez kobiet - zawsze ma czas na kontaktowanie sie z ukochana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
radczyni - on nie trzasnal sluchawka ..... szybko pozyczyl mi szczescia i sluchawke odlozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
och ja wiem, ze jak jest zdecydowany to działa ale wierzcie mi, ze to ja kazałam mu spadać no przeciez on nie moze wiedzieć co ja czuję myślę, że on sie mnie boi cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
why - a dlaczego kazalas mu spadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - nie atakuj mnie
kazdy problem jest inny , niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie WHY
bo mnie opętało coś :) nie wiem, miałam swoje problemy, było mi cięzko, a on nie pomagał w każdym razie naprawdę go kocham, szaleju dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×