Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wróżka Esmeralda

Perfumy z giełdy...

Polecane posty

Kupujecie perfumy na giełdzie??? Bo mają tam np.Armani Code za 80zł.Pewnie a raczej napewno jest to podróbka ale zdarza się Wam kupić tam oryginały??? I czy w ogóle kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem kupuję i jestem
pewna,że mam oryginalne mimo,że z giełdy...Oczywiście pełno tam podróbek ale można kupić również oryginał,czy tester po dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie eeee
czy na gieldzie w katowicach (załęże) tez mozna kupic nie podrobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od kogo, jezeli sa kradzione i cena jest nizsza np od 50-100zł to racze oryginał. sprawdz najpierw w perfumeri jak pachna, potem mozesz sie spryskac na gieldzie i zobaczyc jak dlugo sie trzymaja. oryginalne maja to do siebie ze trzymaja sie dlugo i nawet polanie rak woda nie zmywa perfumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przyklad widziałam perfumy Armani Code za 75-100zł za 75 ml chyba,więc w sumie nie wiem,czy to oryginał,jednak opakowanie identyczne,korek też..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto sobie kupić pięć opakowań perfum jednorazowo w testerownia24h.pl, bo masz od razu bezpłatną przesyłkę i zero kombinowania. Osobiście używam testerownia24h.pl/pl/p/GIVENCHY-GENTLEMEN-100ML-EDT/1403, bardzo mocne i wiele dziewczyn chwaliło. Akurat przy testerach nie potrzebuje całego opakowania i otoczki marketingowej. Liczy się zapach przede wszystkim i oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×