Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

felina21

czy jest ktos tu kto pracuje w biurze podrozy?

Polecane posty

pytanie o paszport mam.czy moglabym wyjechac na niemieckim paszporcie jako polka?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez juz Tobie odpowiedzialysmy na poprzednim topiku. Mozesz wyjechac. Ja wogole nie rozumiem Twoich obaw. Masz paszport, któy jest Twoim dokumentem i g**** kogoś obchodzi na granicy czy jestes Polką , Szwedką czy inną a masz niemiecki paszport. A Polacy z amerykańskim paszportem to co? Tez nie mogą sie nigdzie ruszyc bo sa Polakami. Przyjmujesz obywatelstwo i koniec kropka. Masz prawa tego państwa którego masz paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Niemcy ,jak przekraczaja granice:O,na legitymacje czy paszport??(moga tez na dowod,Ty go tez powinnas miec,takze masz dwie juz mozliwosci) Paszport lub dowod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
Jasne, ze dowod jesli jedzie do kraju, ktory jest w Unii. Natomiast kwestia paszportu jest prosta, nie rozumiem problemu. Skoro masz kobieto paszport niemiecki to znaczy, ze masz tez obywatelstwo niemieckie badz ich prawa, wiec dlaczego mialabys nie korzystac z tego paszportu? Skoro Ci go wyrobili tzn. ze jestes obywatelem tego kraju i masz prawa wszelkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.przepraszam nie zauwazylam wczesniej odpowiedzi na tamtym topiku. wiec jade na wakacje:) hurra co byscie polecily? jaki kraj \\ja mysle o chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
Ja polece jak zawsze piekne wyspy, Teneryfe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
To ja jestem przeciwienstwem, bo nie lubie polskiego morza, pewnie troche dlatego, ze mieszkam tu, ale tez dlatego, ze jest brudne i w ogole wole zagraiczne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,no tak to juz jest,jak sie ma proste wlosy,chce sie miec krecone i na odwrot:) Bylam w kilku miejscach ,za granica na urlopie,ale nie ma to,jak u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
Lena po prostu niektorzy bardziej sa przywiazani do niektorych miejsc. Ja nie jestem na tyle do Polski, bardziej wole inne kraje. Ja jestem z nad morza, a wcale nie lubie bardziej gor, wiec jak widac roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce mieszkalam kolo Gdanska,takze to dla mnie byl \"rzut beretem\";) Wyprowadzajac sie z Polski,nie bywalam zbyz czesto nad morzem,dlatego tak bardzo za nim tesknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Ferster
Lena tez mieszkam w okolicach 3miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×