Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziXX

co moze zalozyc 17 matka chrzestna na chrzest ???

Polecane posty

Gość madziXX

nie chce wygladac bardzo piowaznie .. a fajnie ... ale nie mam pomysly a chrzest juz 24 ..poradzcie cos moze jakies linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zależnie od pogody jakby było chłodno to wystarczą schludne dżinsy, ładna bluzka i marynarka taka młodzieżowa jak ciepło to strojna bluzka + cienkie wyjściowe spodnie albo skromna sukienka w jasnym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......bs
Widziałam ostatnio fajny komplecik...jasne spodnie na kant i tunika z ramiączkami lekko opuszczonumi na ramiona. Mam zaniar kupić sobie na poprawiny na wesele (mam 18 lat). Ty tez byś mogła coś takiego mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jako matka chrzestna powinnaś mieć coś eleganckiego przynajmneij do kościoła, a potem, po obiedzie możesz się przecież przebrać w cos bardziej swobodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no w mojej parafii były matki chrzestne w dżinsach ;) ale jak było chłodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana mini spodniczke
nie wstydz sie pokazywac SWOJEJ MLODOSCI - takze w kosciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję prostą spódniczkę przed kolano i prostą bluzeczkę koszulową na krótki rękaw + buty na obcasiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia gienia
kuraiko gdzie ty mieszkasz?przypuszczam ze na jakims blokowisku w duzym miescie,bo na wsi raczej ludzie wyciagaja swoje odswetne ciuchy na takie okazje,nawet ze skrzyni babki,i nie tylko na chrzest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dzinsy
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje taka np
tylko ten dekolt na plecach albo mniejszy albo jakis zakiecik lekki na krotki rekaw na to do kosciola bo cie zlinczuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje taka np
tylko ten dekolt na plecach albo mniejszy albo jakis zakiecik lekki na krotki rekaw na to do kosciola bo cie zlinczuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziXX
dzieki :)) jeansy to nie e e e... myslalm wlasnie labo nad tunika i spodniami np białymi.. albo jakas sukiennke przed kolano.. hmm.. teraz tylko cos znalezc..:D dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
henia gienia ------> no właśnie w dużym mieście, obok blokowiska, ale mój kościół właśnie na blokowisku stoi ;) oczywiście nie miałam na myśli dżinsów, typu biodrówki czy z jakimis cekinami, po prostu normalne, rozszerzane u dołu, nieobszarpane ;) oczywiście ubiór na chrzest zależy też od zwyczajów rodziny... ale akurat znane mi matki chrzestne nie należały do \"dziewczęcych typów\", więc sukienki odpadały ;) spodnie białe raczej nie, bo a nuż majtki będą prześwitywać :/ ale jasne spodnie jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziXX
do kogos wyzej ....-> chyba nie. juz kupilam sukienke :D sliska , cieniutki material.. bo 24 pewnie bedzie ciepłoo. kolor czerwony w białe małe okregi. bardzo mi sie podoba :) moze wkleje fotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kycha
Dziewczyny, a ile się daje na chrzest ? też będę chrzestną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoes
Mój chłopak dał ostatnio swojej siostrzenicy chyba 200 zł, tyle że nie był chrzestnym. Wydaje mi się, że tyle, na ile pozwala zasobność portfela. Jak ktoś ma 18 lat i nie pracuje, to wiadomo, że nie włoży sam z siebie do koperty pięciu stów na ten przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×