Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to może z drugiej strony

jaki jest maxymalnie akceptowalny czas dotarcia do pracy?

Polecane posty

Gość to może z drugiej strony

od momentu wyjscia z domu do powrotu czy 2 h to bardzo duzo? wyjscie z domu 6.45 powrót po 17.15 (zakladajac ze nie trzeba zostac dluzej w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
ech..musze sie szybko zdecydowac czy to jest mozliwe aby codziennie tak dojeżdzac i jakos funkcjonowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
iloma srodkami transportu i jakie koszty dojazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
i czy ktos z was pracuje w niebezpiecznej dzielnicy? nie boicie sie powrotow z pracy po zmroku?ja mam taka opcje do rozważenia i sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
piechotka, kolejka i tramwaj, znowu kawalek piechotki płaca ok 1500 zl netto a koszty ok 130 zl mcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
rany, jaka to ta niebezpieczna dzielnica??? a ktoś tamtedy lazi o godzinei, o ktorej bedziesz tamtedy chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
a przejechalas juz te trasę i znasz rozklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
hmm..znajoma napisala ( z okolic tamtej dzielnicy): "tam jest bardzo niebezpiecznie, wiesz ja bym sie troche bala, zwlaszcza po zmroku tam duzo meneli sie kreci wspoluczje, jesli bedziesz musiala zatrybiac tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzy mi sie ten monolog z filmu \"co mi zrobisz jak mnie złapiesz\" o tym kolesiu i jego drodze do pracy...ale nie powtórzę z pamięci...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
eeee, u mnie w okolicy to juz menty powymieraly, moze tam tez się zanosi :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz tak dojezdzal
w sumie 4 godziny dojazdu z przesiadkami, pracowal na nocki tylko i wylacznie. Bilet miesieczny 110zl , wynagrodzenie 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
a jak dlugo tak pociągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz tak dojezdzal
rok czasu, teraz pracuje 15 minut pieszo od domu za te same pieniadze:) Ale z braku laku kazda prace sie bierze:) A niebezpieczne dzielnice sa wszedzie. Jak ma Ci sie cos stac to stanie Ci sie i pot Twoim blokiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
dodam ze to odpowiedzialna funkcja, trzeba byc przytomnym umysłowo, odpowiedzialnosc tez jest..wiec nie ma mowy o zmeczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
nie mam i tak prawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
sprawdz jak się tam jedzie - ja mialam takie propozycje pracy i niestety nie bylam w stanie dojeżdżać..:o 3 kawałeczki do przejscia po drodze okazaly się duzo większe niż sądziłam.. a dalej to nie chcę opisywać, bo na samą myśl tej drogi opadaly mi ręce i nogi...:o czasem lepiej powiem Ci menelska dzielnica niz wygwizdów bez zywej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
wiem mniej wiecej jak to wyglada: ode mnie do kolejki 10 min pieszo kolejka - 35 min do gdanska głownego tam przez centrum ok 10 min tramwajem - do 15 min pieszo od tramwaju jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zainwestuj w prawko, napewno sie keidys w zyciu przyda co do drogi - zalezy jak u ciebie z wytrzymałoscia wiadomo jak to jest - entuzjazm z otrzymania pracy itp itd, lato, a potem nadejdzie zima, plucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
ale moze to przyszlosciowa oferta, moze warto tam popracować? zawsze to cos od czego mozna się odbić dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z drugiej strony
czy przyszlosciowa? mysle ze tak. zalezalo mi na niej dopóki sie nie dowiedziałam o innych atrakcjach zwiazanych m.in. z okolica panicznie boje sie zboczenców i takich tam prawko - i tak nie dalabym rade poruszac sie na poczatku sama w tych korkach, centrum, ścisku..las jakis najpierw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkiwinkiii
kobito gaz w kieszeń, albo sól i do ataku...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona opinią
ktos jeszcze? cenie kazdy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, gdzie mieszkasz, ja mieszkam w dużym mieście i tutaj to jest normalne, że do pracy jedzie się godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona opinią
w 3mieście. Pech - bo z samej Gdyni jezdzic trzeba by do centrum Gdańska. A teraz jeszcze zobaczylam ze cale centrum rozkopane, tramwaje nie jeżdzą..szok. Do mieszkancow Gdanska: jak sie tam teraz połapać? Jak dojechac spod dworca w okolice Biskupiej czy Okopowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee to nie tak żle - do okopowej można dojść piechotą z dworca albo nawet podjechać tramwajem :) ja przemieszczam się tylko w Gdańsku (z nowego portu na elbląską) i jadę 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×