Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NISS-ANKA

markiz

Polecane posty

przyjechał Julek walcem drogowym i mówi że mnie zabierze na przejzdżke, wiec sie zbieram, ale tym wszystkim co lubia kupy i inne rzygi polecam ksiażke. To jest \"120 dni sodomy\" . jakby ktos nie mógl dostać to jutro bedzie na allegro. Ciekawe jak bedzie w tym walcu. Bo lubię jak mnie walcuje swoim walcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta książka to ma mnie wyleczyć z obsesji na punkcie kupy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszy
ja mam obsesje na punkcie wszy.... wszędzie chodzą wszędzie są ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna markiza jest nudna
i nic wiecej... pierwsze lepsze opowiadanie erotyczne z internetu jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, bardzo nudna, ale myślę że wielu amatorom przysporzy wielu wrażeń, i da natchnienie do daszych poszukiwań w odchłani możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wypiłam wtedy dwa piwa dębowe.i różne walce mi po głowie chodziły, taki na parkiecie to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
ja tez lubie debowe :) dziś były tylko strongi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onan Bar.bara
A Ty poszukujesz w tej otchłani możliwości, bo ja raczej nie przepadam za SM, chociaż jako ciekawostkę to oglądam tego typu ble..ble ale żeby mnie to jarało to bez przesady, chociaż przy niektórych tematach to staje pała... ale Markiz ma to do siebie, że wielu szokuje...podobnie jak Passolini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NISS-ANKA..... teraz rozumiem dlaczego twoje wypowiedzi w sprawach czysto seksualnych są takie luźne. Po takiej lekturze nic nie jest już człowieka w stanie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to nie wpływ tej książki, którą przeczytałam fragmentami i miałam dosć, lecz mąż z którym umiemy rozmawiać o wszystkim co nam daje radosć z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam podszyłem się przez nieuwagę pod siebie, a Ciebie Nissanko podziwiam za Twoją bezpośredniość i bezpruderyjność w sprawach właśnie czysto seksualnych... nikt mi nie powie... seks jest najważniejszy.... a jeszcze jak ktoś potrafi o wszystkim rozmawiać ze swoim partnerem... no to jest pełna satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markiz nikogo nie
szokuje, wystarczy obejrzeć Quills, a propos czytacie ogrody wierszy dla młodych dam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×