Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GuanaBanaKumkwat

ochrona juventus praca biurowa

Polecane posty

Czy ktoś z was moze w tej firmie pracował na stanowisku pracownika biurowego? Interesuje mnie wynagrodzenie i godziny pracy warunki i inne takie. W poniedziałek ide tam na rozmowe i zastanawiam sie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek
praca dobra zarobki są lepsze o ok 40% większe od innych firm tego typu ze wzgędu na to że firma sie dopiero rozwija na dolnym śląsku i potrzebni są specjaliści aby ich pozyskać trzeba dzć więcej niż inni ludzie są spoko a praca jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja pracuje w firmie pokrewnej i zarabiam tutaj 2000zł i jestem ciekawa czy tam chociaz z 1800zł dostanę bo inaczej to mi się nie opłaca iść na spotkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morak
Teraz otworzyli kolejne odziały w Zabrzu i Gliwicach, także widać, że rozwój firmy następuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
ja jutro ide na rozmowe o prace na stanowisko pracownika biurowego ds. rozliczeń ale nie mam doswiadczenia (tylko praktyki jako pracownik biurowy) , ciekawe czy mam wogole szanse na przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morak
ja pracowałem prze kilka lat w Juwe i dobrze ten czas wspominam. Jak błyśniesz znajomością branży to zawsze działa:) czy się opłaca?... pewnie, z czystym sumieniem rekomenduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carvalho
jeżeli można coś wtrącić... Mam u nich praktyki i generalnie bardzo konkretnie to wygląda. Został mi jeszcze tydzień, bo wrzesień rezerwuje na wakacje. Pozdrawiam i polecam oddział warszawski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka praca biurowa to chyba nie jest jakaś bardzo trudna. Odbieranie telefonów, odpowiadanie na wiadomości, koordycnacja, zamawianie materiałów biurowych (http://www.biuroklub.pl/). Przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertas23
Ja jak czytałem o warunkach w juwentusie na gowork.pl/opinie_czytaj,311391 to raczej chyba podziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracowalam jakis czas w www.lider-ochrona.pl/ i tutaj maja dobre warunki pracy i do tego przyjemna prace i atmosere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×