Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekaaawska

Co to znaczy, że dziewczyna jest puszczalska?

Polecane posty

Gość Ciekaaawska

Co musi zrobić żeby taką być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
Ja sie zakochalm od pierwszego wejrzenia i poszłam z facetem do łóżka na pierwszej randce... byłam wtedy dziewicą. No i w sierpniu stuknie (mi i temu chłopakowi) 6 rocznica bycia razem... Ale według Pana powyzej jestem puszczalską... :O Echhh... Trudno wszytkich zadowolić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze facet ktory
uprawia przygodny seks, idzie do lozka bez milosci, szybko idzie z kobieta do lozka, zdradza, miewa wiele partnerek nie jest okreslany jako puszczalski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabswqjndou
to znaczy, ze puszcza bąki gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie..
to znaczy nie mniej i nie wiecej niz to ze kobieta traktuje mezczyzn tak jak oni traktuja kobiety, i o co wielkie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
jakbys mni sie oddala na pierwszej randce to bym cie wykorzystal, a potem rzucil. z latwa dziewczyna bym nie chcial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
Więc trzeba dziękować Bogu, że są też na świecie porządni faceci a nie tylko takie śmiecie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta, której hobby jest puszczanie latawców ---> znana także jako \"latawica\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
jestem porzadny, dlatego laska ma sie dobrze prowadzic, i nie chce zadnej latwej pindy, co mi szybko wejdzie do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
moja kobieta oddala mi sie po 2 latach, a miala wtedy 23 lata i byla dziewica do tego wieku. i za ta ja szanuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczciwy chłopak
Popieram do .karolinka. Też wziąłbym cię za łatwą i nieporządną i nie chciałbym z tobą być, jakbyś chciała się ze mną kochać na pierwszej randce, ale nie wykorzstałbym cię. Powiedziałbym odrazu, że koniec, bo nie chcę być z łatwą i puszczalską latawicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
Ja miałam 21 lat jak poszłam z chłopakiem do łózka na pierwszej randce. Byłam dziewicą. On był moim pierwszym, jedynym i ostatnim partnerem seksualnym. Jesteśmy razem 6 lat i w naszą 6 rocznicę (w sierpniu) bierzemy slub... Dlaczego oddalam się mu tak szybko? Bo była miedzy nami taka chemia, ze az iskry leciały i sie dymiło. Na sam jego widok robiło mi się mokro, jak słyszłam jego głos to mnie ciary przechodziły i czułam fizyczny ból w podbrzuszu. Kiedy czułam jego zapach w głowie mi się kręciło a serducho mało nie wyskoczyło z piersi... Z napięcia nie mogłam usiedziec w jednym miejscu i wiedziałam, że chyba umre jesli mnie nie dotknie... On sie czuł podobnie... Rąk nie mógł ode mnie oderwać. To było jak amok, szał... to było (i nadal jest) magiczne... Bardzo mi przykro, że masz oziebłą dziewcznę. Przykro mi też, ze nie wiesz co to znaczy pożądać kogos aż do bólu. Rozkwitać pod jego dotykiem, spijac rokzosz każdym zmysłem, każdą komórką ciała... Przyko mi, że nie spotkałeś osoby dla której gotów byłbys złamać wszystkie swoje zasady i poprostu... być, czuć, kochać... i walić całą resztę świata. Naprawdę mi Ciebie szkoda... nawet nie wiesz ile Cię ominęło. Ile ominęło Twoja dziewczyne skoro nie czuła do Ciebie tego ognia... musiałeś byc mega "podniecajacy" skoro trzymala Cię z dala przez 2 lata... Gdyby Cię pożądała hoc w 1/100 tak bardzo jak ja mojego chłopaka to nie wytrzymałaby nawet 2 minut... Właśnie w takich wykalkulowanych na zimno związkach jak Twój najczesniej dochodzi do zdrad... bo nie ma w nich pasji... Być moze w oczach takich jak Ty, jestem puszczalską...I wiesz co? Nie żałuję. Ani jedej minuty, ani sekundy mojego "puszczalstwa"... bo jestem o niebo bogatsza od Ciebie. Mam coś czego Ty nigdy nie bedziesz miał... temperament i serce do miłości. A Ty... Może i jesteś porządny... ale cisnota Twoich poglądów stawia Cie na równi z szympansami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
@ choć Bo zaraz mnie wyzwą od analfabetek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Nie po prostu moja dziewczyna ma zasady i umiała się wstrzymać. Ja też wytrzymałem jakoś mimo wielkiego pożądania. Moja dziewczyna po prostu umie panować nad swoim popędem i sama mi powiedziała, że zawsze marzyła o tym by oddać się tylko temu jedynemu. Dlatego musiała mnie dobrze poznać. Bo kobieta chodząc z kimś szybko do łóżka ryzykuje. Bo związek może nie wypalić, a tym sposobem, może sobie nabić niezłą liczbę partnerów na koncie. Też planujemy ślub. Jestem dumny, że mam porządną, cnotliwą kobietę, która ma zasady i się ich trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
I bardzo dobrze, że moja kobieta nie ma specjalnie dużego temperamentu. Od zawsze lubiłem kobiety o niezbyt dużym temperamencie, bo takie są po prostu mądrzejsze i porządniejsze i myślą o czymś więcej, niż tylko o sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
nie za dużo szóstek w tym Waszym związku? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
i nie mają dużych wymagań, tzn łatwiej je zaspokoić czyli.. ktoś ma jakiś kompleksik :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
wybacz... zasady zasadami. ale 2 lata to albo bardzooooooo mierna chemia miedzy partnerami albo klasyczna oziebłość. szczególnie, że nie mieliście już lat nastu... ale cały czas potwierdzasz to co na co Ci zwracam uwagę... żeby był w waszym związku ogień to całe te zasady i panowanie nad soba moglibyscie miedzy bajki włożyć. kiedy spotykasz te właściwą osobę budzi sie w Tobie zwierze, którego nie sposób poskromić... chocbys nie wiem jak chciał i jak bardzo z tym walczył... wszytko inne to tylko marny substytut prawdziwego pożądania. nie wiem po co się w ogóle produkuję. i tak tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
no we mnie to zwierze zostało zduszone i wygonione :o ale widocznie tak miało być :( ...ludzie dajcie jej sposkój, co umorralniacie :o🖐️ sie znalezli hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Nie lubię kobiet o dużym temperamencie bo przeważnie źle się prowadzą: wcześnie rozpoczynają współżycie (a rzadko miłość z okresu nastoletniego będzie kiedyś małżeństwem) szybko idą do łóżka z facetem zdarzają im się tzw. przygody seksualne nie potrzebują miłości i uczucia do seksu miewają często wielu partnerów, a kobieta która przykładowo spała z 7 facetami mnie brzydzi i kijem bym takiej nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxjsn xms
Karolinka: super wypowiedz, popieram! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
czlowieku a czy ona napisala, ze z każdym szla n apierwszej randzie? faceci niektorzy to jednak sa zdrowo...ęci:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Wolę kobiety, które za każdym razem przed obojętnie z kim pójściem do łóżka trochę odczekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
dla mnie po prostu boisz sie porównania i tyle. Bo jak inaczej to wytłumaczyć? co to za różnica z iloma facetami spała kobieta? obawiasz się chorób? mogła spać z jednym i sie czymś zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
trochę czyli ile? symboliczne1,5 roku może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Brzydzi mnie kobieta, która miała wielu partnerów. Bo cnotką ani panienką moralnie prowadzącą się to ona nie jest. A ja lubię moralne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×