Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekaaawska

Co to znaczy, że dziewczyna jest puszczalska?

Polecane posty

Gość do .karolinka.
Nie mówię, że powyżej 2 to puszczalska, ale nie chciałbym takiej mieć. A 5 i w górę to by mnie brzydziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica 9843754353
Sam napisałeś, że byłeś w związku z puszcalską koleżanką :) a więc nie rozumiem, kochaniutki :) To w koncu brzydzisz sie takich, czy takie ruchasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N66
"nie chciałbym takiej co spała więcej niż z 2 przede mną" a skad ty bedziesz wiedzial, ilu partnerow miala przed toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuologia
ja wodnik, moj ukochany waga :) fakt fakt - nie narzekam :D dume i honor? - nie myl pojec czlowieku, masz kompleksy i z nich wynikajace uprzedzenia - to zupelnie rozne do dumy i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica 9843754353
.karo linka -> czemu musiałaś zwiewać?:D:D Ty wredoto :D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
i znowu sie zgadza- mój poprzedni partner był strzelcem. Ech, co to był za seks... mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
nie będzie wiedzial, bo trafi swój na swego....oby:P Oby go jakaś cwana hipokrytka oszukala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
bo 2 to para a troje to tłum 😭 - dlatego dałam dyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
no właśnie- robisz na pierwszej randce ankiete ile kobieta miała partnerów, jakie ma podejście do seksu itd? bo ja np nigdy sie nie spowiadałam facetowi co kiedy i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica 9843754353
Ehh...Coś czuję po prostu, że nasz Pan Wodnik po prostu nie doświadczył jeszcze Seksu, przez duże iskrzące SSS :D tylko niestety seksik z małej literki :P Nie rozumiem myślenia Twojego, ale nie chcę już się sama czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Brzydziłbym się z nim wiązać na stałe. Nie potrafiłbym się w takiej zakochać. A ta koleżanka to była cichodajka. To nie był żaden związek. Przez pewien czas ją posuwałem i na tym się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuologia
karo linka - co Ty, on przeciez juz ma swoja dziewice orleańską. Tyyy, moj ulubiencu - a dlaczego nie sprobowaliscie niepokalanego poczęcia? :) na Twoim miejscu bym sprobowala, a noz widelec! Zaprzeczasz sam sobie co drugie zdanie, klamiesz, obrazasz normalnych zdrowych ludzi, uprawiasz hipokryzje i jestes zaklamany. o co Ci wlasciwie chodzi, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
skorpionico to wszytko jasne dlaczego u nas co noc do drzwi wali straż pożarna... i od pierwszego spojrzenia wybuhł w nas ogień jak w piecu hutniczym... my dwa barany... jak się weźmiemy na rogi to wróry lecą... w ciagu dwóch lat trzy łóżka połamalismy. słowo!! :D do karolinka uważasz mnie za puszczalską choc miałam tylko jednego partnera a chwile później piszesz, ze dopuszczasz 2 partnerów... placzesz sie w zeznaniach okrutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
a mówiłeś o tym swojej obecnej dziewczynie? może ona też sobie nie życzy faceta z niemoralna przeszłościa..? oszukujesz swoja jedyna ukochana nieskalana! jak możesz? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Uważam, że w pewnym momencie trzeba się spytać kobiety z iloma i w jakim celu spała. Ale mnie randki z nowymi kobietami nie dotyczą, bo mam wspaniałą narzeczoną, z którą jestem od paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie zareagowales na moja wypowiedz, ale rozumiem, bo niemozesz nieprzyznac mi racji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
@ wybuchł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuologia
buuuuuuuuuuuhahahahahhahaahahah W JAKIM CELU SPAŁA - ja faktycznie cele mam różne, czasem spałąm dla zabicia czasu, czasem bo mama mi kazała, czasem z powołania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N66
"Uważam, że w pewnym momencie trzeba się spytać kobiety z iloma i w jakim celu spała" i na pewno powie ci prawde... buahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
do .karolinka.-->podejrzewam rasowego hipokrytę:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Mówiłem jej o swojej przeszłości. Jej nie przeszkadza. Uważa, ze faceci mają prawo do tzw. przygód i nie muszą się prowadzić jak cnotliwa panienka. Karolinka - nie chodziło mi tylko o liczbę partnerów, ale także o szybkość pójścia do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
ja to w celach wielu :o...przerób mam, że hoho :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica 9843754353
Karolinka- łooooooł...To wszystko jasne :D Baran i Baran to fasktycznie zrozumiałe :D:D I Baranem i Skorpionem rządzi Mars, Bóg Wojny, pewnie oboje ejsteście też przebojowi i towarzyscy :D Baran to jeden ze znaków z największym libido :D Ja z moim kotkiem oba skorpiony, wiec tez jasne :D:D A Ty facet dla swojego dobra skoncz bo sie osmieszasz :D:D Za duzo niescislosci w tym, co piszesz, ciezko brac Twoje slowa na powaznie bez usmiechu politowania na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka.
"faceci maja prawo do tzw. przygód..." Boże, widzisz i nie grzmisz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
dajcie spokój, facet ma ubaw, bo pewnie sam lubi rąbać na potęgę a Wy się wczuwacie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Po prostu lubię cnotliwe i grzeczne kobiety i tyle. Kobieta, która przede mną nie spała to dla mnie ideał:) I go mam :) Mam moralną kobietę i bardzo dobrze:) A im dalej od tego ideału tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuologia
Kochani, milo mi tu z Wami :D Ale zajecia mnie wzywaja. Kolego, osmieszyles sie, uwierz mi. Nie jestes wiarygodny, klamiesz i motasz sie w zeznaniach. Wczesniej twierdzilam, ze na temat Twojej ukochanej nie mam nic do powiedzenia - teraz juz mam - dziwna jest, ze jest z Toba. Wybacz. Ale ciesze sie, ze Cie nie znam, bo strasznie dzialalbys mi na nerwy, nie cierpie klamcow, hipokyrtow, fałszywców i zakłamanych, zakompleksionych buców. całą resztę puszczalskich serdecznie ściskam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .karolinka.
Po prostu lubię cnotliwe i grzeczne kobiety i tyle. Kobieta, która przede mną z nikim nie spała to dla mnie ideał I go mam Mam moralną kobietę i bardzo dobrze A im dalej od tego ideału tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karolinka
ale Ci sie fajna kobieta trafiła! cicha spokojna posłuszna, akceptuje Twoje wybryki a sama takich nie miewa.. też bym taką chciała :-p jeśli jeszcze obiad robi i sprząta.. a jakby nie chciała mieć faceta z przeszłością? czemu Ty masz prawo do korzystania z okazji a kobiety nie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karo linka
szczerze mówiąc ja się staram jakoś trzymać, ale nie wiem kiedy się puszczę...:o, bo nie wiem ile czasu jeszcze będę się tak trzymać niezle...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×