Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest praca za godna kasę

Czy w POlsce płaca gdzieś 1500 na rękę????Jak sie nie ma studiów?

Polecane posty

Gość czy jest praca za godna kasę

Szukam pracy, nawet w sklepie ale za pensję 1500 na rekę-mam dość pracy za 800-900zł bo z taką pensja moge isć pod most... Jest taka w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, pracuje w pośrednictwie i napływaja oferty w których pracodawcy oferuja 1500 netto, nie musisz miec wyzszego wyksztalcenia zeby moc tyle zarobic, jednak minimum srednie, powiem jednak szczerze ze góruja wynagrodzenia najnizszej krajowej i to jest koszmarne, bardzo wiele zalezy jeszcez od miasta, jednak w sumie wychodzi na to samo, bo w Wawie 1500 na reke to bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet duzo wiecej...
jesli jestes poszukiwanym specjalista a to niekoniecznie sie wiaze z posiadaniem wyzszego wyksztalcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wyzsze podyplomowe
znam biegle 2 jezyki i zarabiam 1900 zl - uważam że to żenujace i za trzy miesiące wyrwe sie z tego chorego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do "czy jest praca za godna kasę" ---> Napisz coś więcej na maila. Miałbym coś co by cię zadowoliło. Podaj przy okazji region Polski z jakiego jesteś. Ja mam 2500zł na rękę min miesięcznie i traktuję tę pracę jeszcze jako dodatkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
A przed tym mówiłeś ze masz 300 zetów na godzinę!!! Teraz to już 2500 na miesiąć. To wychodzi że pracujesz 8 godzin miesięcznie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Tak to jest prawda. Mam 300zł/h. Pracuję kiedy chcę, to nie jest etat, to jest wolny zawód. Mam płacone za wykonaną pracę. Jeżeli chcę więcej zarobić pracuję więcej --- proste? Tu nikt nikomu nie narzuca normy do wykonania. W tym miesiącu będę miał 3 klientów, jednego już dzisiaj, więc mój dochód wyniesie ponad 4000tys zł na rękę. To tylko i wyłącznie ode mnie zależy ile chcę zarobić. Kiedy zrezygnuję z etatu będę miał 160 dodatkowych godzin do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz napisać wiecej
co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstasy22
w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściemniacz
mir33a3- to po co bujasz się na etacie???? jak masz TURBO pracę w jakimś zafajdanym MLM'ie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Od ponad 10 lat pracuję na etacie. Ciężko jest tak z dnia na dzień zmienić stare przyzwyczajenia, poza tym założyłem własną działalność i dzięki pracy na etacie nie muszę płacić ZUSu. Do końca roku planuję zamknąć ten etap mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuję
dopiero 3 miesiące i kilka dni temu odebrałem wypłatę 1600 zł jest to co prawda nudna i brudna praca fizyczna,10 h\dziennie ale dośc dobrze płatna bo 7zł\h za 8-godzinną dniówkę,a każda godz ponad to,po 10,5zł\h.więc chyba nieźle jak na polskie warunki. Studia robię wieczorowo,by nie iść do wojska,a przedtem zrobiłem maturę w licem profilowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest praca za godna kasę
Ech...to może nie jest tak zle-moja kolezanka byla kasjerka w sklepie Epi-miala stawkę 1000netto-pierwsza wypłata 1300zł-druga-1800złnetto. W tym dodatek fryzjerski i na pranko ciuszków. Odeszla bo dostala prace jako zastepca kierownika-dostala pensje 1100zł netto-zalamala sie... Ja osobiscie mam juz po dziurki w nosie pracy za 800-900zł, to jest smieszne. Zaczelam sie cenic jak pracowalam z 2 dniami wolnymi w miesiacu za 913zł netto. Ostatnio zwolniłam się z bardzo dobrej i renomowanej firmy-bardzo podobala mi sie ta praca-ale przez miesiac nie mialam ani dnia!!!wolnego i dostalam 893zł pensji... nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest praca za godna kasę
zapomnialam dodac, ze oprucz podstawy miala także 0,07% od obrotu na swojej kasie-w miesiacu sie uzbierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dylemat
pracuje za 1500 netto +ewentualne prowizje, tyle ze mam propozycje z innej firmy na nieco gorszych warunkach, ale za yto bardziej przyszlosciowa posadka. Nie wiem do konca czy zaryzykowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam studiów
i zarabiam średnio 3000 na rękę w b. dużej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że tak
Tylko trzeba chcieć pracować, anie tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ćma
A ja mam 750 na rękę i niech nikjt nie mówi, że trzeba chcieć. Samo "chcenie" i nasze realia mają się nijak do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mir33a3
Czy masz na myśli sprzedaż funduszy emerytalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zrezygnowałam z pracy za takie pieniadze.....zmiany po 12 godzin, nadgodziny, pracujace weekendy, rygor nie do przyjęcia, sama praca męcząca i monotonna.....dla mnie czas to pieniądz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ćma
Zapomniałam dodać że studia mam. To ze zdenerwowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie mam studiów
zdradz tajemnice w jakiej firmie pracujesz i na jakim stanowisku? zauwazylam ze niektorzy jak robia cos fajnego i za "normalna" kase nie chca powiedziec jak do tego doszli i co mozna zrobic by byc na podobnym standarzdie...ludzie trzeba sobie pomagac...to tak na marginesie nie tyczy sie wypowiedzi na tym topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest praca za godna kasę
No mój mąż zarabia 4,500zł/mies jest kucharzem w bardzo dobrej, renomowanej restauracji. Zaczynał od 600zł ale wiedzial, że ma szanse rozwoju i że jak przebieduje przez chwile to mu sie to oplaci-ale on kocha to, co robi-dodam,że żadko kiedy jest w domu. Ja niestety gotowac nie cierpie to do takiej pracy nie pójdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest praca za godna kasę
Mój poprzedni post tyczył sie do "nie mam studiów" oraz do "do nie mam stódiów":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokosanka
trzeba zostac politykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mir33a3
Jak to zrobić,aby zarobić:P taką kasę??:O mnie zadowoliłaby 1/2 tego co masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam studiów
pracuję w tepsie, ale już dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Jak zrobić aby zarobić taką kasę?" odpowiadam. Po pierwsze trzeba zdać sobie sprawę, że przez pierwsze pół roku będzie to niewielka kasa. Po drugie trzeba chcieć się uczyć i uczestniczyć w szkoleniach, gdzie przez pół do roku czasu można się wszystkiego nauczyć. Po trzecie trzeba mieć motywację i budować zespoły współpracowników, którzy też chcą poważnie zająć się tym biznesem i zdają sobie sprawę, że w ciągu 3-7lat można stać się rentierem. Praca ta nie ma nic wspólnego ze sprzedawaniem i nie są to fundusze emerytalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te szkolenia
to gdzie się odbywają?? i ile trwają?? (pytam bo mam w domu małe dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×