Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa na tym forum

Chcę założyć własną firmę.

Polecane posty

Gość Nowa na tym forum

Od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego co zrobisz jak plajtniesz:) czy stac cie na spłate długow:) jesli nie to ja bym nic nie zakładała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestrujesz dzialanosc w urzedzie miasta(dobrze jest wiedziec jaki numer pkd ma aby nie szukac) czekasz z tydzien zglaszasz do urzedu skarbowego i wybierasz tam mase roznych rzeczy zglaszasz do zusu potem juz jakos sila rozpedu podolasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lulu🖐️ aczkolwiek nie wiem kim jestes;) penwie masz jakis inny nick jeszcze gdyz ja mam dobra pamiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Chcesz założyć firmę. Najpierw przygotuj sobie biznes plan. Czym będzie się zajmować twoja firma, czy będziesz płatnikiem VAT, czy nie. Jaki dochód planujesz uzyskać w ciągu roku, ważne dla określenia formy rozliczeniowej podatku dochodowego. Jaka jest konkurencja w tej dziedzinie. Potem to już formalności papierkowe. Bez powyższych rzeczy nie warto nawet myśleć o własnej firmie, ponieważ bez planu grozi to bankructwem jeszcze w pierwszym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gercia16
Na Twoim miejscu zaczęłabym od zagłębienia się w temat. Bo na założenie firmy składa się wiele czynników. Zostawiam link do strony, która Ci pomoże :) Pozdrawiam http://win4win.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×