Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio - ale mnie zatkało.Przewertowałam wczesniejsze stronki i zapytam niesmiało- pati to twoja wnuczka??? Tylko nie smiejcie sie ze mnie!!!!Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sylwia... Właśnie poczytałam że Karolinka ma kaszel. A jaki to kaszel?? Mokry?? Bo moja Zuzia tez tak okropnie kaszlała i odksztuszała wydzieliną, która szła przez nos. Strasznie ją męczyło zresztą mnie też. Obyło sie bez antybiotyku, chociaż mam go cały czas w pogotowiu. Do tej pory pokasłuje jeszcze wieczorami na mokro, a rano na sucho. To juz jest bardzo sporadycznie, ale jednak. Dziś idę właśnie do alergologa ze skazą i tym pokasływaniem. Ostatnio bardzo często słyszę właśnie o alergiach u dzieci i dorosłych. To straszne ze ludzie uczulają sie w środowisku, w którym żyją:o Co to będzie za kilkanaście lat!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Gio=> po kimś Patusia to ma ;) :D Grzywcia=> ten kaszel nie jest mokry w sensie, że tą wydzielinę wyksztusza. Ona tak jakby zalegała tam głęboko i Karolinka nie może tego odksztusić :O Dziś się pojawił żielony katar :O Widać, jest to bakteryjne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo :) Sylwia... dopiero teraz doczytałam, że Karolinka chora...biedactwo kurcze... ale to nie jest zapalenie płuc? co? szwedzia... mieszkam w tym samym mieście :P zaczyna sie na N :P i jest jakieś 25 km od Opola a moje dziecko jeszcze nie chodzi samo...jak zwykle wszystko robi ostatni :o Zuzia jak zwykle urocza :) Asia 😘 koralik Asia 😘 acha Hania 😘 Dermika 😘 Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56...................10100/75.............4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> nie zaleciła inhalacji. Dostaje mucosolvan i syrop prawoślazowy. I w mojej przychodni nie mają :O Nawet sama bym kupiła tylko jestem spłukana z kasy :O Jeszcze te kroplówki mojego J :O Muszę popatrzeć ile takie coś kosztuje. Aniawd=> nie na szczęście na płuckach czysto. Teraz najważniejsze aby antybiotyk zadziałał. Wczoraj do samego wieczora prawie nie kaszlała, ale dziś z rana jak zwykle. Zresztą po nocy to normalne. I nie wiem czy ten katar który się pojawił to efekt tej infekcji którą już ma czy coś nowego się przyplątało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byliśmy w przychodni i Zuzia ma uczulenie na krzem :O:O NO SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI !! Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........10100/75.............4 Jeśli do 15 miesiąca nie zacznie chodzić to mamy przyjść do niej po skierowanie do ortopedy :O Ja mówie lekarce że ona już chodziła tylko przez ten francowaty wenflon przestała :O Nic nie dociera :O Wyciągam wanienke Zuzi i grzeje wodę niech sie popluskają jak Zuzinka wstanie :) Grzywa Zuzia boska :) Twoja nadrabia za moją włosami :) Oj od początku zakochana byłam w Twojej córce :D Sylwia zdrówka naszej małej Damie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia na paluszkach schodziła jej skóra i takie małe placki czerwone były :( Powiedziała że to typowe uczulenie u dzieci na krzem, ma to z piaskownicy albo ziemi :( Tomcio STO LAT !!!! 😘❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus > 🌻 Tomcio wlasnie padl po pracowitym poranku :D A ja przed komp i przy kawuni :D Wiecie co moje dziecie nabroilo - zdemontowal mi drzwi suwane z szafy, ze na niego nie polecialy to cud jeden wielki.JAk to zobaczylam to malo nie padlam. Na szczescie bylam przy tym. Teraz zablokowalam mu dojscie do nich. Kurcze niby czlowiek uwaza , usuwa wszystko co niebezpieczne a i tak oczy trzeba miec dookola glowy :O Wracam do roboty bo goscie po poludniu zwalaja. Ale mi sie nie chce... Hanus> Wyslali Cie do ortopedy bo mala nie chodzi ?? Zwlaszcza ze chodzila... Ale nawet gdyby nie to przeciez ma jeszcze czas. Tak jak Tomcio ktory o chodzeniu ani mysli ...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcio i Kinia=> duuuuża buźka na roczek! 😘 Gio=> ano jakos mnie mało :O bo duzo na dworzu brykamy :) Sylwia=> ale długo się ciągnie choróbsko u Karolci :O Juz ze 3tyg :( Grzywka=. z zazdrościa patrze na Zuzie wcinającą truskawki. Mój znów wszystko musi mieć wciskane na siłę. I oczywiście mielone na miał i jeszcze rozwadniane, co by za gęste nie btło 😭 Hanuś=> pilnuj kotletów ;) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! Miałam wczoraj zajrzec ale padłam po kapieli i juz nie dałam rady. Wszystkim chorym maluszkom zycze powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!! Aniawd - no wiem co to za miejscowosc,myslałam że jak przeprowadzka to moze tu w moje strony bardziej ale ty jednak bliżej koralika- dobrze myslę???Bo przez ten upał to mi bije. Gio - widzisz prosiłas zeby mnie uswiadomili i chyba nikt nie wpadł na to że ja moge nie wiedziec.Ale gratuje ci bardzo co nie zmienia faktu iz pati sliczna jest.Masz powód do dumy i to wielki. Widziz jak mało o was wiem....... Narzekacie ze wasze małe dzieci to huderlaki to co powiecie na wage mojej olci? 7700. Zwazona dzisiaj ,a roczek skończyła 26 maja. Mnie tam ona sie taka podoba i fajnie mi ja nosic na trzecie pietro Szczególnie ze ja to taka iwalidka jestem(po operacji kregosłupa) Ale lekarzom sie to nie podoba.Mój maz to tez wieszak(cicho bo by sie obraził)Wiec myslę ze olka to ma w genach. póki co spadam pomieszac w garach bo głodomory wkrótce przybeda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ❤️ ja jak zwykle zagoniona ... a wczoraj wieczorkiem padłam spać... Daria juz fajna maluko kaszle :) sorki tak po \"łebkach\" Was przeleciałam potem postaram sie dokładniej wczytać !!! Grzywa jestem otwarta na propozycje :) na meila mozemy sie wymienic numerami komorek :) a Zuzia REWELACJA!!! Gio Gosia wyjechala na weekend tzn.juz wróciła tylko Jasiu z kolei sie rozchorował wiec nie miała czasu sie zameldowac ale jak ja znam to nam wieczorem pół strony spisze :p :D Hanusia qurcze co to za uczulenie???? :-0 a swędzi to Zuzie? 👄 daje tabelke bo potem znów zapomne Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........10100/75.............4 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.350/?..............8 Ania wd ty juz pewnie jedna noga w nowym domku?? (qurcze dalej Ci zazdroszcze :-0 :) ) Sylwia duża buzka dla Karolinki!!!! Przesyłamy duzo zdrówka dla niej!!!! ❤️ A no i dziękuje za odpowiedzi o termometr :) ok no to tyle do wieczorka (mamnadzieje ;) ) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 :D Chłopcy mają oczy po mnie a Karolinka po tatusiu :D Jak rodzynek to rodzynek ;) A fotosik jest darmowy, musisz się zrejestrować i potem działasz :) A zapomniałam wcześniej napisać, że oklepuję Karolcię :) Brzusia=> no właśnie dlaczego tak Ciebie malutko jest :( Miałam nadzieję, że teraz więcej będziesz pisała. Dermika=> fajnie, że Dasia wraca do zdrówka. Ciekawe jak długo u nas się jeszcze będzie wlec ta paskuda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ale Patka fajowa! :classic_cool: A jakie skupienie na buziuni! Wcale nie wygląda na niejadkę! ❤️ Sylwia=> no i co ja, biedna, spragniona córeczki kobita, mam rzec oglądając Twoją przepiekną Karolinkę? A nic nie rzeknę! :P :D Acha=> Julia płacząca na łące urzekła mnie totalnie!!! A w wianku jak jej do twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=. no ..jakos tak... :O mało mnie :O Gio=> lekarz powiedział cioci, że wynik usg nie jest taki zły i że tak to ona może do końca życia chodzić :O kazał powoli odstawiać leki przeciwbolowe i ...czekać... :O tyko na co? Na paraliż? 😠 Oczywiście ciocia idzie do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jak była mała (po urodzeniu) to robiłam jej a teraz to już nie :) Gotuje wodę i heja. Do 5 miesiąca była na mineralnej tak samo jak Martynka. A co do chodzenia to tak jak myślisz. Zaczęła mi chodzić (wysłałam smsa) śmigała jak rakieta 3-4 metry :) no i koło południa przyszła pielegniarka z kroplówką i oczywiście wenflon zatkany do kłucia :O Założyli jej centralnie w stópkę na zgięciu. Jak wyszliśmy ze szpitala to już sie bała chodzić :O:O Idę bo sie pożarłam z tym moim \"specjalnym\" facetem :O okres mi sie zbliża i nosi mnie :P zaglądne jeszcze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znowu ja:) U pani alergolog potwierdziło sie wszystko co podejrzewaliśmy. Zuzia jest alergikiem. W ciotkę swoją sie wdała:o Sylwia... ja Ci napiszę jak u nas było dokładnie. Najpierw pojawił sie mory kaszel, później przy odkrztuszaniu była wydzielina z noska (baaaardzooo dużo jej było), rano miała lekko zielonkawy kolor, a później juz przeźroczysty. Towarzyszyło temu \"furczenia\" gdzieś głęboko w nosie. Później wydzielina zniknęła, a \"mokry\" kaszel pozostał. Później było mniej kaszlenia, a teraz jest \"suchy\" rano, a wieczorem \"mokry\". W dzień nic!! Wywaliłam dziś swojego jaśka z pierza... Pikło mnie u alergologa dziś, ze Zuzka go tuli jak zasypia:oSylwia... Sylwia... Karolcia taka dziewczęca jest:) Śliczna!! Z mojej chłopaczara rośnie... słowo!!! Hanuś:) Ty fanką Zuzki, a ja fanką Daśki!!!:D Zuza teraz właśnie będzie trzeci raz juz strzyżona!!:) Chcę ją pitolić na krótko tak, jak sie tylko da! Skubana ma tak gęste włosy, ze łepetyna jej sie poci przy tych upałach:o I strasznie szubko rosną. Brzusia... następny Twój dzidziuś pewnie będzie jadł za dwóch!!!:D Zawsze tak jest:) Mój następny pewnie będzie niejadkiem, ale za to będzie dużo spał i wcale nie będzie płakał, miał kolek i nie będzie tupał nóżkami:D Hanuś... a sprawę z welfronem radzę skontrolować. Znam mamę, której synek przez takie gówno przeleżał trochę w szpitalu. Operacje, jakieś ściąganie wody rehabilitacja itd. Dzieciak też przestał siedzieć i stawać na nóżki:( Był wtedy trochę młodszy od Twojej Zuzki. Jego mama chyba założyła sprawę pielęgniarce, która źle założyła welfron. Sprawdź to na wszelko wypadek. Pewnie to nic poważnego, ale lepiej dmuchać na zimne. Sto lat wszystkim nowym roczniakom!!!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... nr kom. wyślę później na maila:) Teraz idę zobaczyć jakie to cudo mój mąż do domu przytargał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia wiem że moga być jakieś powikłania. Ona w zasadzie w tym momencie staje, kuca i chodzi prowadzona za rączkę. Poczekam te 2 miesiące a nuż zacznie chodzić. Ale niewiem czemu boi sie chodzić :O Po wenflonie nie ma już nawet śladu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, Grzywcia => 👄 Brzusia=> pamiętasz, obiecałam Ci dać przepis na córeczkę, a właściwie jak będziemy się spotykały od czasu do czsu, a mam taką nadzieję, że będziemy, to pożyczę Ci książkę z przepisami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide w czwartek do alergologa i aż boje sie co wyjdzie :O A co do Dasi to potwierdzam - JEST BOSKA i rozkoszna :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×