Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......11ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteeeeem przeżyłam ginekologa uff a denerwowałam się przed wizytą chyba to tylko niepęknięty wielki pęcherzyk uff zreferujecie mio co u nas czy mam czytać :p no dobra - przeczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom się naczytała :) Grzywa - suuper wyglądasz w tej kiecce :) bardzo mi sie podoba ! Donia - mój Maż właśnie wrzuca fotki - juz nawet kwiecień jest :p a fotki z wyjazdu też będa- za parę dni Gio - przygotowania idą pełną parą ? jak Fasolka ? Sylwia - jesteście bogatsi o kilka ząbków ??? Hanuś - coś z Fabciem ? pozdrów Czarną i Malca - ja nie wiem, jak wasznaleźć :( no i jak włoski się miewają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pomonologizowałam sobie :p ide podziękować Mężowi w mi tylko wiadomy sposób :p Stronka gotowa - do sierpnia :) Branoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa HANKA nie no ale miałas wejście :):):) H ehe aż tyle Cie nie było?? :P:P:P nadroblas wpisami :)👄 Channah zaraz sie biore za ogladanie :D:D:D odemnie męzowi tez podziękuj :D :P ;) Sylwia przywołuje Cie do porządku!!! Machnij chociaz łapka o tak 🖐️ :D :P A ja na basenie z moimi córeczkami bawiłam sie superowo :) ale wróciłam tak zmęczona jakbym dwie tony wegla przerzuciła :-0 Daroa super tyko ryczała za Kamilą cały czas z nia chciala plywac a potem łobuz mały moczył rączke i oblizywała palce jakby tam lukier miała :D:D:D :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko lusi sponton
HANUŚ NAPISAŁA : "piszemy wszystko to co nam sie podoba" nie wszystkim by się spodobało to co TAM piszecie...to nie fair, że zasuwacie tam po pewnych osobach, a one nie mogą się bronić-mi się to nie podoba, czytam to prywatne, przepraszam że jestem pomarańczowa, ale nie chcę mieć jazd z Waszej strony... Brzydzę się takim podejściem do sprawy.Dziewczyny z lutego nieźle wpłynęły na Was i namieszały w głowach - a ja myślałam, że to tylko dzieciom można "nakłaść" do głowy a okazuje się, że starsi od dzieci to mogliby się wiele nauczyć.Niestety, albo STETY... Dla mnie żenada i porażka, nie ma się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko loko lusi sponton HANUŚ NAPISAŁA : \"piszemy wszystko to co nam sie podoba\" nie wszystkim by się spodobało to co TAM piszecie...to nie fair, że zasuwacie tam po pewnych osobach, a one nie mogą się bronić-mi się to nie podoba, czytam to prywatne, przepraszam że jestem pomarańczowa, ale nie chcę mieć jazd z Waszej strony... Brzydzę się takim podejściem do sprawy.Dziewczyny z lutego nieźle wpłynęły na Was i namieszały w głowach - a ja myślałam, że to tylko dzieciom można \"nakłaść\" do głowy a okazuje się, że starsi od dzieci to mogliby się wiele nauczyć.Niestety, albo STETY... Dla mnie żenada i porażka, nie ma się z czego cieszyć. Kochana po pierwsze nie ZASUWAMY po nikim - jeśli już kogoś o cokolwiek oskarżasz PODAJ DOWQÓD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Druga sprawa bedziemy próbowały ustalić IP tej wiadomości i wtedy przekonamy sie z kim mamy do czeynienia. A jeśli chodzi o podczytywanie ...to jeśli jesteś pierwszą lepszą osobą z Kafeterii to gówno za przeproszeniem przeczytasz bo wstęp mają ZAUFANE osoby a ty taką nie jesteś niestety :O Kapiszi?? ;) Pozdrawiam serdecznie miłą koleżankę 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Olcia już wstała,wiez za wiele nie popisze.!!!!! Donia - masz rację .Powoli wszystko wraca do normalnosci przeciez musi.Olciec sie trzyma,U nas tez wporzadku no i zycie musi sie toczyc dalej.fajnie ze lubicie basenik.Mnie za to bardziej ciagnie na lodowisko.I to juz nie długo sie zacznie. Ja tez poprosze o zdjecia; szwedzia72@tlen.pl Miłego dnia zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam tu nicka
Pilnuję porzadku na nowym forum, chcialam sie zatem ustosunkowac do pomaranczowego wpisu powyzej - nikt spoza zamknietego grona nie czyta priva to raz, dwa - po nikim nie ma tam "jazdy" bo jest to niezgodne z regulaminem forum, trzy - jeżeli posuwasz się do oskarżeń podaj cytaty, nicki - jednym słowem dowody, bo póki co tylko rzucasz puste słowa na wiatr i strasz sie po raz kolejny coś zniszczyć. Bądź pewna że Twoje dziłanie nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam sierdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny, słoneczny poranek :) 🌻 >>Gio ciesze się, że Ci się również podoba moja chatka, może za 3-5 lat będę w niej gospodynią ;) Już dziś wstępnie Was zapraszam na parapetówe ;P B.Brothera nie oglądam, bo zawsze zapominam (jedynie pierwszy odcinek oglądalam jak wchodzili do domu). >>_Lana_ mój Krzyś też jak idzie to ma szeroko rozstawione nózki. Mysle, że to nic nie pokojącego, bo mój bratanek jak był w wieku Krzysia tez tak szeroko chodził. Obecnie ma 3 latka chodzi prawidłowo. >>Hanuś już podaję Ci mojego maila: alakus@poczta.onet.pl. Chętnie oglądne zdjęcia. Też postaram się zrobić aktualne fotki i powysyłać Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Wpadłam żeby przekazać Wam radosną nowinę (mam nadzięje że mobie nie będzie mi miała tego za złe :o ) Mobie 11 września urodziła drugą córeczkę Martusię ❤️❤️ Maleństwo urodzilo się 19 dni przed terminem, ważyło 2530 ale jest bardzo silne i dostało 10 pkt :) Jeszcze raz najserdeczniejsze gratulacje Mobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooooooooo :) Brawo dla MOBIE ❤️ Ciesze sie bardzo ze wszysko ok :) Aniu a Ty jak sie czujesz?? :) Hanulka nie denerwuj sie ❤️ wiadomo ze przez kogos przemawia złości zazdrośc ... kalla 🖐️ mam dzis napiety plan dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Donia dla Ciebie 👄 :D :D :D Jakoś nie mam weny do pisania :O Chanach=> tak w końcu sobie o nas ząbki przypomniały i idą i górą i dołem :P :D Grzywcia=> ale z Ciebie laseczka fiu, fiu :) Lana=> Nastka jest prześliczna :) Gio=> pisz kiedy chcesz i do kogo chcesz, ważne że jesteś :) A pomarańcza jak zwykle podpuszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia 🌻 dziękuję, dobrze :) już nawet od paru dni nie czuję ciągłego zmęczenia tfu tfu :) wcześniej czułam się jakbym wróciła o 5 rano z imprezy suto zakrapianej o 6 wstała i musiała się zająć piątką dzieci :o czułam mdłości, ale nie duże i ogromne zmęczenie, ale jest już troszkę lepiej :) chociaż wykańcza mnie trochę remont w domu :o dzisiaj ide do gina :) i się denerwuję...mam nadzieję że wszystko jest ok... no i marudzę czasami jak baba w ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobie!! GRATULACJE!!! 🌻:D Witam i o zdrówko pytam:) Na wstępie podziękuję za komplementy:) Naprawdę nie macie żadnego \"ale\"??:) A buty... nie za duży ten czub?? Chciałam kupić półokrągłe, ale babka mnie namówiła na czub. Mnie kieca osobiście też bardzo sie podoba, bo jest idealna do mojej figury. Tak jest!! wypucowałam se okna i od razu przejaśniało na chacie:) Od wczoraj tez mamy znowu masakrę z zębami:( Wczoraj z tego płaczu zasnęła mi na rękach:( Oczywiście czopek w dupkę, bo inaczej by płakała i cierpiała pół nocy:( Druga dolna \"3\" już sie przebiła... czekamy na kły i juz widzę ze cała prawa, górna strona jest fioletowa:( Będzie ciężko. Czy może mnie ktoś oświecić co z Fabciem?? Czy to coś poważnego?? Tak czy siak... życzę zdrówka i mam nadzieje zę to nic poważnego.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko loko -----Zastanawiam sie dlaczego ty piszesz tutaj.Jezeli czytasz tamte forum to dlaczego zwyczajnie tam nie powiesz o tym myslisz?? A moze jednak nie masz tam Jak wejsc????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ oj Dermika, nie wiem czy zdazysz na kasztany, u nas juz wszystkie wyzbierane..:O, no chyba, ze masz zamiar po drzewach skakac :P ;). Fajnie, ze sie dziewczynkom na basenie podoba...tez mialam zamiar z mala chodzic na basen w lecie, ale jakos tak sie zbieralam i zbieralam..i sie nie zebralam. Za to pare razy kapala sie w jeziorze i byala zachwycona :D. Dziekuje za komplement dotyczacy corki :). Hanus 😘, nie denerwuj sie, znowu jakas pomarancza chce zrobic zadyme, tylko jakos jej sie to nie udalo..:D. Ja rowniez jestem ciekawa co z Fabiankiem...moze napiszesz nam na maila jak nie chcesz tu pisac...pozdrawiam 🌻. Kalla, dzieki, troche mnie pocieszylas....wyglada to naprawde dziwnie u Nastki....dzisiaj ide na cwiczenia to moze mi rehabilitantka wytlumaczy czemu tak sie dzieje :). GRATULACJE dla Mobie 😘❤️...druga coreczka :). Aniu, ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz...:) Tylko moge sobie wyobrazic jak ciezko jest pogodzic prace z Lukaszkiem no i nowym malenstwem w drodze, nie mowiac o remoncie....Zycze Ci duzo sily i radosci z nowa istotka w brzuszku :). Napisz jak poczujesz pierwsze ruchy malenstwa! 😘 Sylwia, dziekuje 😘 Grzywa, sukienka mi sie bardzo podoba, wszystko jest fajnie zgrane kolorystycznie i do siebie pasuje....a buty super. Teraz chyba dllugi czub jest w modzie, osobiscie mi sie podobaja :). A mi Nastka wczoraj sie budzila srednio co pol godziny w nocy..do czasu az sie nie polozylam kolo niej...wtula sie we mnie i zasypia :). A wdzien to roznie..raz jest nie do zniesienia, a raz tak sie zajmie soba, ze tylko sie cieszyc ze tak grzecznie sie bawi :). Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana, moja Karolinka też chodzi dość szeroko i kiwa się przy tym :O ale widzę, że coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trójce klasowej .... a spoko jakos dam rade ;) zmykam dziś na aerobik :D jutro znów bede chodzic ledwo zywa ;) :D po buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Donia - ja tez jestem w trójce klasowej- przypadła mi rola skarbnika.Nie miałam nic do powiedzenia,wybory były anonimowe i nie wiem komu podziekowac........hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Hanus> Podczytuje , podczytuje ale czasu na pisanie brak. Wybaczcie. :( Poza tym smutne problemy rodzinne....Ale nie bede juz smecic. Tomus zaczal sam chodzic !!! :D Mobie> Gratuluje!!! {kwiat] 🌻 Chce tez drugie! Musze zbałamucic meza ;) Wiecie moj Tomcio boi sie dzieci. I choc co dzien ma z nimi kontakt to i tak sie boi :O Mam nadzieje ze z tego wyrosnie.... Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effik GRATULACJE dla Tomcia :) Moja Zuzka znowu ma katar ...chyba dostane pierd** :O Daliśmy nawilżacz do pokoju bo zaczęli grzać :) Co do Fabianka to niewiem czy mogę tu napisać czy Marta by tego chciała więc napiszę w mailu :) Buziaki i miłego wieczorku !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> a tak mi się wydaje... ;) ale też dużo nas łączy, chyba nawet tych ważniejszych rzeczy :)😘 Lana=> Jaś....no własnie musze uzupełnić bloga, bo 2,5mca nie pisałam :O:P A Kamilka Doni oprócz tego, że jest baaardzoenergetyczną dziewczynką, jest jednoczesnie bardzo grzeczna i \"dobrze ułożona\" - nie samowite połączenie ❤️ :) Kalla=> 3-5 lat?? tak długo? :) ;) Hanuś=> :D😘🖐️ Zuzik chory? :O...😘 A co z Fabciem? :O Lekarz coś mu zrobił? :O Aniawd=> :)🖐️ a jak ty po ginie? Mobie=> Gratulacje! 😘🌻 i buziaki dla dzielnej Mamy i Martusi :) Pomarańczowa=> daj sobie siana :P Grzywcia=> żadnego \"ale\" nie mam, nawet ta domowa fryzura wcale na taką nie wygląda :)😘 Effik=> Brawo dla Tomcia 😘 i tulałki dla ciebie na kłopoty 😘 Wiecie, nie napisałam, ale byłam z Jasiem wczora u okulisty - nie ma wady wzroku, ale t oczko nadal leci. Na tyle, ze lekarka zalecila okularki 😭 mierzyliśmy kilka - wygląda śmiesznie-slodko :D:D:D ale nie będzie nosił :O I tak kupimy, ale czarno to widzę :P:O Hanuś, Brzusia=> a jak to jest u was? Noszą nadal?Jak często? Jest poprawa? My mamy się zgłosić za pół roku. Chyba jezcze pójdę do specjalisty od zeza :O Jutro mamy notariusza...i działka nasza :D:D A z projektem i wogóle, jakoś się prostuje [odpukać!!! ] Dziewczynki z prywatnego - wiem, że część z was czyta - ja nie dam rady tam bywać. Za mało czasu, za dużo spraw. Ale pozdrawiam :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka , no \"nie samowite\" co piszesz :p jestem mieliśmy gościa kolega mojego Meza - zapoznał nas ze sobą i sprawdza teraz co jakiś czas, czy mój Maz zadowolony :) ;) :p Bobrzęcie wytrzepane - pół piaskownicy przynosi w kieszeniach i butach wykąpane nacycusiane wyprzytulane jednym słowem śpi jak bóbr Hanuś - mocne uściski dla Czarnej i cokolwiek by to nie było - bęedzie dobrze, musi być i ofsiur - piszę się na fotki Zuzi :) jutro mam Mamę - posprzatam sobie porzadnie, bo Bober mi nie daje :o a zapomniałabym Effik mój Brzdąc też sie bał dzieci :o al emu samo przeszło polubił najpierw starsze i teraz sam wszystkimna placu zabaw daje cześć zaraz sobie pewnie coś j eszcze przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×